Hirdetés

2018. június 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5001) Diabo6 válasza gianone (#4997) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Csak azok vannak. Alkalmazáson belül nem találtam még olyat sajnos. Azért köszi.

A rendszerfájlokhoz hozzáférek bootloader nyitás után? Vagy mindenképp root kell hozzá?

Fotópályázaton kérek 5 csillagot: https://fototrend.hu/foto/diabo6/karacsony_teliholdja.html

(#5002) Sonja válasza jatszo (#4998) üzenetére

Sonja
(PH! nagyúr)

Nálam is megérkezett a B160, most frissül. :K :)

Huawei P9 Lite (Android 7.0, EMUI 5.0), Apple iPad Mini (iOS 7.1.2), Kobo Glo HD (FW 3.19.5761), Nook Simple Touch (FW 1.2.1) - Linux User #586716

(#5003) Lauda válasza jatszo (#4998) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Hoppa! :C Szerintem en mar csak a 7-re frissitek majd, koszi az infot! :C

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom...(René Descartes).................az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#5004) ORCA58 válasza bubus66 (#4999) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Nekem is jelzett a VNS-L21C432B161 frissítés.

-Kérdezem, ha már olyan kedvesek és segítőkészek voltatok, és készítettetek nekünk földi halandóknak egy összefoglalót, :R a teljes ROM-ok linkjét miért nem teszitek bele? Van ennek valami nyomós oka?
Olvasom, ha valakinek kell, mindig privát külditek a linket.

-Ha az ember frissít B161-re attól még a teljes B161 ROM ismét feltehető 3 gombossal önmagára?

(#5005) bubus66 válasza ORCA58 (#5004) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen meg van az oka neki, hogy miért nincs beletéve.

Ha meg jelzett neked akkor te saját magad is letudod tölteni a Full ROM-ot

A Frissítések/Menü/Legfrissebb teljes csomag letöltése.

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség)Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel. A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt. (Kárpátia Tűzoltó dal) https://androware.hu Huawei P20 Lite

(#5006) janes1976 válasza jatszo (#4998) üzenetére

janes1976
(őstag)

Nekem is megérkezett a B160., majd látjuk. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi A1 Red Special Edition

(#5007) armand254

armand254
(újonc)

Látom, hogy midenkinek megjött az új frissítés, de nem értem hogy kinek 161 kinek 160-as számú.
Nekem 160-as jött. Van-e közöttük külömbség?

(#5008) Roxbury válasza armand254 (#5007) üzenetére

Roxbury
(őstag)

Az egyik kartyafuggetlen, a masik szolgaltatos.

(#5009) Drughi válasza bubus66 (#4992) üzenetére

Drughi
(őstag)

Nekem csak a root kellene, hogy kipucoljam.
Esetleg később valami más ROM-ot feltegyek, bár eddig ez a leghasználhatóbb gyári rom, amivel találkoztam (Samsung, Sony, LG telefonok után) egyedül a Xiaomi volt gyárilag jobb.

"Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen. Utóbbiban azonban nem vagyok biztos."

(#5010) OldMike válasza armand254 (#5007) üzenetére

OldMike
(senior tag)

A tiéd Dual-SIM-es. A másik szolgáltatós (bár független) és Single-SIM-es.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#5011) bedibazsa

bedibazsa
(fanatikus tag)

Tök jó ez a B160, de amióta lefrissítettem, eltűnt a SwiftKey ikonja és sehonnan nem tudom visszaszerezni. Már töröltem az alkalmazás, aztán újra felraktam, de semmi. Valami ötlet?

(#5012) ORCA58 válasza bubus66 (#5005) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Ok értem, és köszi.
Azt viszont nem tudom ,hogy a teljes ROM felrakható, vagy sem saját magára. Korábbi telefonokon -igaz Rootoltak voltak- ha úgy éreztem nem stimmel valami, újra és újra felrakhattam az aktuális romot. A P9 lite-nál egy B161-es rom esetén újra telepíthető root és (vagy) bootloader nyitás nélkül a teljes B161-es, 3 gombos módszerrel?

(#5013) Diabo6 válasza ORCA58 (#5012) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Az ota frissítésre a háromgombos módszerrel feltehető a teljes ROM. Gondolom 161-nél is, de a szakik (pl Bubus66 ) kijavít ha tévedek. :)

Bocsi ha beleszóltam, de Bubus66-tól tudom, hogy lehetséges. ;)

[ Szerkesztve ]

Fotópályázaton kérek 5 csillagot: https://fototrend.hu/foto/diabo6/karacsony_teliholdja.html

(#5014) Wallenberg

Wallenberg
(fanatikus tag)

A teló most 69990 Ft a mall.hu-n.

Tényleg igaz, hogy kijön rá az Android 7 Nougat 2017 első negyedévében? OTA frissítéssel jön ki vagy számitógéppel kell majd letölteni?

Nekem dual sim-es telóm van és jelenleg még a 150-es van rajta. A dual simes telókon 160-as jön ki, igaz? A telóm le van merülve jelenleg, de amint hazaérek, töltőre rakom és megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#5015) armand254 válasza Roxbury (#5008) üzenetére

armand254
(újonc)

(#5008) Roxbury
(#5010) OldMike

Rendben, köszönöm szépen a válaszokat! :)

(#5016) bubus66 válasza ORCA58 (#5012) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igen felrakható de minek akarod felrakni amikor a factory resetel megoldható.

a dload mappából igen újra telepíthető.

De most ki próbálom neked.

(#5013) Diabo6

Nem szóltál bele én köszönöm, hogy válaszoltál.

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség)Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel. A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt. (Kárpátia Tűzoltó dal) https://androware.hu Huawei P20 Lite

(#5017) evo87

evo87
(senior tag)

A frissítés egyik pozitívuma: végre tökjól, szép színesen működik a Viberhez is az értesítési led.

HP G62 / Huawei P10 Lite / Seiko Samurai / Panasonic GM1 / Mitsubishi Lancer Ralliart / eladó Huawei Band 2 Pro

(#5018) K e n y a válasza Diabo6 (#4701) üzenetére

K e n y a
(tag)

Üdv!
Meglett a megoldás, legalább is nálam működik. Letöltöttem a SwiftKey-t, mert az alappal ha gyorsan írtam rengeteg elgépelésem volt. Erre jön a viberre értesítés és láss csodát lilában villog az értesítési led... :)
Nem állítottam semmit, tudjatököm hogy mitől, de működik...

[ Szerkesztve ]

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#5019) Lauda

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Skacok, szombaton toltottem fel utoljara a telot es 40 par %-on van most. :DDD A 650-et minden este toltore tettem. Az igaz, hogy most nem wifiztem annyit, viszont rengeteget allitgattam es probalgattam a telefont. Hiaba, ennyit szamit a bika akksi. :C

Dubito ergo cogito, Kételkedem tehát gondolkodom...(René Descartes).................az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#5020) Balathruin válasza Lauda (#5019) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Mellé a szoftver is erőteljesen akkuidőre van optimalizálva, főleg a standby.

(#5021) bubus66 válasza ORCA58 (#5012) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na ki próbáltam és simán fellehet rá tenni a 3 gombossal, minden gond nélkül

(#5022) Lauda válasza Balathruin (#5020) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Nagyon okos akkor a szoftvere es amugy az egesz telefon. :K :K Tudnam miert nem valtottam elobb windowsrol. :D :D Ez a testreszabhatosag is amin meglepodom, nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5023) armand254 válasza Lauda (#5019) üzenetére

armand254
(újonc)

Szia!

Nekem intelligens módba van, reggel 95%-on volt, most 10%-on van, csak pár órát használtam wifi nélkül negyed fényerőn. Igaz a telefon még csak 2napos. Azért remélem nekem is majd olyan jól bírja az akksi mint nektek.

Új telónál ugye úgy kell hogy párszor teljesen lemeríted és aztán teljesen feltöltöd nem?

[ Szerkesztve ]

(#5024) Balathruin válasza armand254 (#5023) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Lítium akku, semmi fekete mágia nem kell. Ha teljesen lemeríted pont hogy kinyírod vele (persze nem tudod védelem miatt)

(#5025) omg

omg
(újonc)

Sziasztok! Érdeklődnék,hogy a telefon "zene ügyileg" mit tud? értem ez alatt,hogy mennyire tisztán,és hangosan szól fülessel? hangszínszabályzó van alapban a telefonon,vagy tölthető le rá?

(#5026) Balathruin válasza omg (#5025) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Teljesen átlagos. Hangszínszabályzóból az egyetlen értelmes szerintem a Viper4Android (root), azzal jól működik.

(#5027) omg válasza Balathruin (#5026) üzenetére

omg
(újonc)

a teljesen átlagos alatt azt érted,hogy nem szól nagyon hangosan fülessel? a hangszínszabályzó növeli a hangerejét?

(#5028) Diabo6 válasza evo87 (#5017) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Érdekes, mert én már egy ideje a 160ast használom. De nem jelzett a led. Most a LightFlow-val életre kelt. Jelenleg zölden villog, ha úgy tartja kedve. :)

(#5029) xeo98

xeo98
(lelkes újonc)

Üdv!

A full frissítésnél a telepített programok, sms-ek, email-ek ugyanúgy megmaradnak mint a "lite"-nál?
Ráböktem a teljes csomag letöltésére én nem tudom visszarakni, backup-restore-hoz meg nincs kedvem :)

Megnéztem a futásidőt 1176 óra.... :) A legutolsó frissítésnél volt utoljára újraindítva. Az előző ha kezdett lassulni mindig újraindítottam (kb hetente), ennél eszembe sem jut. Most is úgy pörög, mintha most kapcsoltam volna be :)

(#5030) Balathruin válasza omg (#5027) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Nem lesz nagyon hangos, de nem halk. Hangszínszabályzóval biztosan növelhető.

(#5031) bubus66 válasza xeo98 (#5029) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az SMS-ket a SMS Backup & Restore-vel le lehet menteni és utána bármikor vissza tehető.

Igaz Honor 7 topik de nagyon is ide vág...
Minden frissítés után kell egy factory reset, pláne főverzió váltás után.

Persze lehet, hogy úgyan úgy megy egy ideig de előbb vagy utóbb jönni fognak a bugok.

[link]

Akkor ne is állj neki frissténi

Nekem meg a B151-ra mikor feltettem az B161 és nem csináltam FR mint a szabadnapos csiga olyan lassú volt, mikor megkapta az FR utána tökéletes lett.

[ Szerkesztve ]

(#5032) Liller7 válasza Diabo6 (#5028) üzenetére

Liller7
(kvázi-tag)

Nekem sem villogott a led vibernél.Frissítés után sem.Csak a lightflow....de összevissza....hol zöld,hol kék,hol sárga...mikor milyen kedve van.😀😁

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 lite+Huawei Band 2 pro

(#5033) Gabis válasza bubus66 (#5031) üzenetére

Gabis
(senior tag)

Kezdő lévén pár buta kérdés. Honnan tudom melyik főverzió? Most ez a 161 után is ajánlott factory reset? :B

(#5034) Balathruin válasza Gabis (#5033) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Android verzió, eddig az összes rendszer 6.01 alapú. Reset az összes után jól jön, főverzió váltásnál (pl. 6 -> 7) kötelező.

(#5035) Lauda válasza armand254 (#5023) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Szia!

En penteken vettem, szoval ez is vadi uj. Az akku dolog nekem teljesitmenyen van, a kollegak irtak a topikban, hogy erdemesebb teljesitmenyen hagyni.

xeo98 Megnéztem a futásidőt 1176 óra.... :) A legutolsó frissítésnél volt utoljára újraindítva. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#5036) Hubzsi válasza Liller7 (#5032) üzenetére

Hubzsi
(tag)

Nekem villog mindenféle rásegítés nélkül, nem lehet hogy a Viber is frissült? Csak mert nálam igen, de mivel egymás után történt a firmware és a viber frissítés, így nem tudom melyiknek köszönhető... De a lényeg a végeredmény :)

Huawei P9 Lite | Nexus 7 (2013) | Olympus Pen E-PL7

(#5037) Liller7 válasza Hubzsi (#5036) üzenetére

Liller7
(kvázi-tag)

Most frissítettem a vibert....kíváncsi vagyok....kikapcsolom a lightflowt....

(#5038) bubus66 válasza Gabis (#5033) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

(#5033) Gabis

A Főverzió a következő a 7.0 lesz.

Igen ajánlott, de előtte a névjegyeket e-mailokat sms-ket mentsd le.

[ Szerkesztve ]

(#5039) snakebait

snakebait
(fanatikus tag)

Lehet ostoba kérdés,de inkább kérdezek. Emlegetitek ezt a Factory Reset-et,ezt hogy is kell csinálni? A telefon gyári recovery menüjébe kell bemenni azzal a 2 gombos módszerrel és ott nyomni FR-t?

Honor 9

(#5040) xeo98 válasza bubus66 (#5031) üzenetére

xeo98
(lelkes újonc)

Köszi, a mentés-visszaállítás menete megvan, csak nincs kedvem vacakolni vele :) Eddig mindkét frissítést simán ráengedtem (nem a full verziókat, csak az alapot), sosem volt fr, csak úrjaindult és használtam. Persze lehet, hogy meglepődnék ha csinálnék rajta :)

Akkor jól gondolom, hogy a full frissítés önmagában nem nullázza a telót, csak a fr?

(#5041) bubus66 válasza xeo98 (#5040) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Így van de különben érdemes meg csinálni, főleg neked..

(#5039) snakebait

Katt

[ Szerkesztve ]

(#5042) xeo98 válasza bubus66 (#5041) üzenetére

xeo98
(lelkes újonc)

Ok, akkor nekiesek.... köszi!

(#5043) armand254 válasza Balathruin (#5024) üzenetére

armand254
(újonc)

Rendben köszi, akkor ügyelek rá!

Még az az egy kérdésem lenne hogy ami a telefon alján van hátul "matrica" azt le lehet-e szedni?
Láttam már hogy levolt szedve, de barátaim azt mondják hogy ragacsos lesz miután leszedem.
Engem azért zavar minimálisan mert például nem is teljesen egyenesen van felrakva

(#5045) 313313

313313
(PH! addikt)

Rendszer és viber frissítés után nekem is villog a jelzőfény(lila/pink/rózsaszín pasz...)
Töltés közben narancssárgán villigott, régen piros volt.
Lehet placebo, de mintha pörgősebb lenne a készülék a frissítés óta.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#5046) petya220 válasza Liller7 (#5037) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog

Köszi,hogy szóltál, frissítem is :D

313313 ha nagyon le van merülve,csak akkor világít pirosan

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#5047) 313313 válasza petya220 (#5046) üzenetére

313313
(PH! addikt)

Én úgy emlékszek töltés közben is piros volt a led, még el nem ért egy bizonyos szintet(80-90 talán, aztán zöld lett).

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#5048) ORCA58 válasza bubus66 (#5021) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Köszönö! :R
Remélem nem lesz rá szükség. Az eddigi tapasztalok szerint nagyon stabil a rendszer, de jóleső érzés, hogy ez is megy ha kell.

(#5049) Liller7 válasza petya220 (#5046) üzenetére

Liller7
(kvázi-tag)

Szívesen😀és valóban villog lilán(vagy inkább rózsaszín?)A lényeg,hogy jelez.

(#5050) petya220 válasza Liller7 (#5049) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog

Az olyan... Gaaay :l bár feketével jól nézhet ki ._.
De mivel nekem fehér van... Magentáéknál nem volt akkor fekete, és órával kaptam ami szintén fehér... Azt hittem hogy oda ásom el magam :D

313313 Lehet, én úgy emlékszem,hogy 10-20%ig piros aztán narancs, de világított,azt kész :D

[ Szerkesztve ]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.