Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11001) FőDudu válasza Balathruin (#10994) üzenetére

FőDudu
(fanatikus tag)

Akkor az enyemen azert nincs gond az OTA utan(B370 ->B380), mert az 1.94GB-os csomag az full, igaz?

https://goo.gl/photos/DvyiDfik2GYawGy16

FőDudu

(#11002) Shryoss

Shryoss
(újonc)

Végre én is tudtam frissíteni, ideje volt már. Először B370 és aztán arra rá a B380 (független, dual simes).
Vártam az app drawer miatt, egyből át is váltottam, csak kár, hogy elég primitív és görgetős. Attól függetlenül tetszik eddig és érdekes a többi pedig majd ezután kiderül.

(#11003) Balathruin válasza FőDudu (#11001) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

OTA-n csak jó csomagot kaphatsz, FF-nél kell figyelni. A teljes nougat 1,94 GB ahogy írtad is.

(#11004) 98bja válasza Roxbury (#10997) üzenetére

98bja
(senior tag)

Jaa értem 🤣

Huawei P9 Lite | Intel Core i5 3570 | Nikon D5100 | Sigma 10-20 f3,5 | Nikon 18-55 f3,5-5,6 | Nikon 55-200 f4-5,6

(#11005) 98bja válasza Shryoss (#11002) üzenetére

98bja
(senior tag)

Nova launchert ajánlom, én már a galaxy gio-m óta azt használom :D

Huawei P9 Lite | Intel Core i5 3570 | Nikon D5100 | Sigma 10-20 f3,5 | Nikon 18-55 f3,5-5,6 | Nikon 55-200 f4-5,6

(#11006) Roxbury válasza 98bja (#11005) üzenetére

Roxbury
(őstag)

Legjobb, en is azt. 😃

(#11007) ORCA58

ORCA58
(PH! addikt)

Első 24 Óra B381-en FR nélkül.
2ó 47p telefon, 57 perc kijelzőidő, 3 Email cím szinkron 15-percenként . Wi-Fi most végig bekapcsolva.
Minden más autószinkron és frissítés kikapcsolva.
100%-ról 74%-ra merült.

[ Szerkesztve ]

(#11008) K e n y a válasza bence_85 (#10952) üzenetére

K e n y a
(tag)

Üdv!
Megmaradt a f@sza kis készenléti idő.
Képernyő használat 2óra 14perc, akksi 74%-on! Ebben volt videó nézés, meg egy kevés játék is... Ahogy előttem is írták sokkal gyorsabb a rendszer. Miután frissítettem volt FR természetesen!!!

[ Szerkesztve ]

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#11009) Stylerr válasza K e n y a (#11008) üzenetére

Stylerr
(őstag)

Végül én is beadtam a derekam, toltam egy FR-t, mert az Insta nem akart frissíteni, így ezt betudtam egy égi jelnek, hogy kell az az FR. Azóta tökéletes minden, és nekem is nagyon bejön a 7.0 és az 5.0! :)

PSN: Imperialz95

(#11010) bubus66 válasza FőDudu (#10993) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

akkor ez lesz a build NRD90M test_key

Ez akkor szokott lenni ha nem megfelelő ROM-ot akarsz feltenni.

Vagy a data\hw_init\dataversion.txt ez nem települ update_data_full_VNS-L01_hw_eu innen valami oknál fogva.

a test_key-ben nincsen frissítő téma menü, és jó pár alkalmazás.

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#11011) barrasz

barrasz
(fanatikus tag)

Azt esetleg valaki megtudná mondani,hogy eddig simán ment az új lenyomatos feloldás most meg utána mindig kéri a kódot.Ezt hol tudom kikapcsolni?

(#11012) boneyard

boneyard
(tag)

Hali!
Kb. mennyi szabad hely kell a belső memóriában, h települni tudjon a B370?

(#11013) PofaJenö válasza barrasz (#11011) üzenetére

PofaJenö
(senior tag)

Szerintem ez lesz [link]

boneyard : kb 5-6 GB kell neki

[ Szerkesztve ]

A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

(#11014) gombilaci1 válasza barrasz (#11011) üzenetére

gombilaci1
(senior tag)

Nekem ezt a 6.0 random csinálta , de csak egy bizonyos témával (a nevére nem emlékszem).
A téma a hivatalos helyről volt letöltve.

(#11015) bubus66 válasza boneyard (#11012) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

5Gb

"Mi esküszünk, ha kell, szembeszállunk bármivel". A tűz, a víz, a föld minket örökre összeköt.“A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél.”https://androware.hu

(#11016) cubix

cubix
(tag)

Üdv!
Van-e lehetőség a bootnál megjelenő unlockos üzenet eltüntetésére?(OEM unlockolva lett a telefon,C02(Vodafone))

[ Szerkesztve ]

「시작이 반이다」

(#11017) Stylerr válasza bubus66 (#11015) üzenetére

Stylerr
(őstag)

Nekem letöltötte az 1,97gb-t, és volt szintén kb 2gb szabad helyem.

(#11018) bubus66 válasza cubix (#11016) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vissza kell zárni a BL-t

(#11017) Stylerr

Örülj neki.... Kb volt 2Gb az lehetett több is nem ????

[ Szerkesztve ]

(#11019) barrasz válasza gombilaci1 (#11014) üzenetére

barrasz
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen. A téma a gyári volt amit a
telepítés után adott fel.

(#11020) Cunaja válasza bubus66 (#11018) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Vissza kell zárni a BL-t

Igen, csak arra kell figyelni, hogy relocked állapotba kerül, vagyis nem garizható.
A Full rom zárja be locked állapotra.

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#11021) bubus66 válasza Cunaja (#11020) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azt tudom de nem biztos, hogy van letöltve Vodafone-os full ROM, azért írtam neki, hogy a BL- zárja vissza..

Mert, itt gyári ROM leszedetni, csak úgy lehet ha saját telefonodon meg csinálod. A B380 még senkinek nem sikerült leszedni..

Akkor a Vodafonost???

[ Szerkesztve ]

(#11022) Cunaja válasza bubus66 (#11021) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Most kapaszkodj meg.
Aki Nougaton van és nyitva a BL, az csak roolback rom és egy 6.0-ás full rommal tudja bezárni garizáshoz.
Nougatra nincs olyan full rom ami bezárná.

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#11023) bubus66 válasza Cunaja (#11022) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Oké köszi ezt akkor beleteszem a Téma Összefoglalóba...

(#11024) Stylerr válasza bubus66 (#11018) üzenetére

Stylerr
(őstag)

Lehetett volna, de az is 1,9 körül volt. :) Miért keresel a kákán is csomót?

(#11025) bubus66 válasza Stylerr (#11024) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Miért keresnék, csak véleményemet, írtam, amit most is tartok...... örülj neki meg annak is, hogy települt és nem lett belőle egy blokk tégla... Mert akkor ma a tied lett volna a második..

Mert tudod (most szerencséd volt) de a rest az kétszer fárad, és másodszor nem biztos, hogy szerencséd lesz... és én is írhattam volna a 2 Gb mert tudom mennyi egy Firmware sőt azt is tudom, kicsomagolva mennyi..

De inkább rá hagyok neki, mint a vak szerencsében bízzak, és csináltatok vele egy blokk téglát....

a belső tárhelyen volt 2 Gb-ot???

(#11026) tomboy0013

Ezért nem értem, a 2Gb hova csomagolta ki akkor szerinted..

[ Szerkesztve ]

(#11026) tomboy0013 válasza boneyard (#11012) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Írja a frissitésnél hogy 4,5Gb kell neki.

(#11027) Forestjo

Forestjo
(senior tag)

Egy biztos, sok szempontból lett jobb ez a teló! Végre egy sikeres frissítés, vagyis föverzió váltás, ami úgy tűnik jobb lett!

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#11028) Robertó79

Robertó79
(tag)

Megjött nekem is a frissités!
Eddig jól szuperál, kivéve a Flash Alarmot nem működik egyáltalán valaki tud esetleg valami hasonlót?

(#11029) Gabis

Gabis
(senior tag)

Na basszus, megszívattam magam. 6-nál ugye a védett alkalmazásoknál azokat kellet a csúszkával bekapcsolni amiket ne lőjjön ki lezárt képernyőnél. Itt a 7-nél pedig pont fordítva. Nem olvastam el csak automatice csináltam, rutin szerűen. :B

(#11030) Stylerr válasza bubus66 (#11025) üzenetére

Stylerr
(őstag)

Igen, a belső tárhelyen. Sőt, el akartam kezdeni telepíteni mikor 1,5gb volt, mert rányomtam, hogy frissítés, de kiírta, hogy kevés a tárhely. Ezután töröltem pár dolgot, ismét rányomtam, és feltelepítette. Azért van ebben biztonsági rendszer, egy casual felhasználó nem fogja csak úgy letéglázni. :)

(#11031) hefike

hefike
(tag)

Frissítés óta nekem nem megy a chromban az online tv m1,m4,duna stb.Nálatok ok?

(#11032) Viki1990

Viki1990
(lelkes újonc)

Sziasztok! Nekem is lefrissített B380-ra a telefon. Amit hiányolok de ti mindig tudtok megoldást... :)
Messenger, Whatsapp, Viber, és az értesítések eddig megjelentek kicsi ikonnal akkor is fent ha nem oldottam fel csak aktivvá tettem a képernyőt , tehát a záróképernyőn is láttam a kis ikonokat fent épp honnan jött üzenetem. Minden beállítást végig néztem, de csak azt tudtam elérni hogy a képernyő közepén jelenítse meg az üzenetet és csak akkor látom a fenti kis ikonokat, ha már feloldottam a telefont.
Erre van valami megoldás??? :B

(#11033) MR ME válasza Viki1990 (#11032) üzenetére

MR ME
(tag)

Szia

Én is nagyon hiányolom ezt, de sztem sajnos ebből kimaradt, én is mindent átnéztem, semmire nem jutottam, annyit lehet csinálni h magazin feloldásnál ki lehet tenni a zárképernyőre az értesítést róla...

(#11034) Gabis

Gabis
(senior tag)

Sziasztok. A Wps office nektek sem került fel a 7-el?

(#11035) tomi19981214 válasza Gabis (#11034) üzenetére

tomi19981214
(újonc)

Nekem felkerült, de playen fent van ingyen

[ Szerkesztve ]

(#11036) Gabis válasza tomi19981214 (#11035) üzenetére

Gabis
(senior tag)

Igen azt tudom csak furcsállottam főleg, hogy neked meg alapból felkerült. Na mind1.

(#11037) online1986

online1986
(tag)

Sziasztok akkor B381 ez végleges verzió nem a Beta?

(#11038) picilaji

picilaji
(újonc)

Sziasztok,

Nekem frissítés után nem volt bluetooth, így a Huawei support tanácsára csináltam egy Fr-t.
Most viszont nem tudom megadni a fiókadataimat, mert csak hangfelismerés van, billentyűzet nincs. Így kicsit nehéz mail címet és jelszót bevinni. :W
Valaki találkozott már ilyen problémával?

(#11039) Dino73 válasza picilaji (#11038) üzenetére

Dino73
(újonc)

Szia. A 10400.-as hozzászólásomban van a válasz, olvass vissza. Üdv.

(#11040) ORCA58 válasza Gabis (#11029) üzenetére

ORCA58
(PH! addikt)

Benne van az is! Memória tárhely-> tárhely tisztító->Fogaskerék-> Memória tisztítás fehér lista. Fordítottja annak mint a bezárás képernyőzár után. Gyakorlatilag amit ott bekapcsolsz az itt kikapcsol.

Viki1990
Nem kell hozzá magazin téma, mint javasolták. Az a lényeg, hogy olyan kezdőképernyő legyen, ami ki tudja tenni az üzeneteket. Ezek pl. a gyárik. Ilyen a Medal téma kezdőképernyő.

Hogy mi hol jelenjen meg:
Beállítások->Értesítések és állapotsáv-Értesítési mód->ikonok
Beállítások->Értesítések és állapotsáv-Értesítések kezelése: Itt programonként szabályozható mi akarsz látni.

Messenger, Whatsapp, Viber nálam nem használt, nem próbáltam

ufonauta
Egyel feletted a válasz. Egyébként a bezárás képernyő kikapcsolás után ugyan az, csak fordítva működik. Azt kell megadni, mit akarsz bezárni.

[ Szerkesztve ]

(#11041) ufonauta válasza Gabis (#11029) üzenetére

ufonauta
(fanatikus tag)

Tegnap óta keresem a védett alkalmazásokat. Légyszi segíts! Hová dugták a 7-ben ezt a funkciót?

(#11042) snooze válasza ufonauta (#11041) üzenetére

snooze
(PH! addikt)

Telefonkezelö-zárképernyö tisztitás..

[ Szerkesztve ]

GO GUNNERS!!

(#11043) ufonauta válasza snooze (#11042) üzenetére

ufonauta
(fanatikus tag)

Köszönöm! Hogy mit össze kerestem... :R

(#11044) bubus66 válasza online1986 (#11037) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

(#11037) online1986

Miért lenne béta?

(#11036) Gabis

Nekem is fel került alapból..

[ Szerkesztve ]

(#11045) Stylerr válasza ufonauta (#11041) üzenetére

Stylerr
(őstag)

Vigyázz, mert itt pont fordítva működik. Alapból engedélyezve van, ha a csúszkát elhúzod, akkor tiltja le a háttérben futást. :)

(#11046) picilaji válasza Dino73 (#11039) üzenetére

picilaji
(újonc)

Hello,

És a pont illetve @ hogy kerül bele?
A jelszóba pedig kellene nagybetű és szám is. Erre van megoldás diktátlásnál?

(#11047) Toby0501 válasza picilaji (#11046) üzenetére

Toby0501
(lelkes újonc)

Gmail-nél nem kell a kukac utáni rész, illetve a kukac sem, elég csak az azonosítót megadni. Kis- és nagybetűre nem tudom a választ. Ha angolul kell neki diktálni, akkor próbáld meg a Caps On kifejezést mondani neki, kisbetűhöz pedig a Caps Off-ot.

(#11048) Gabis válasza bubus66 (#11044) üzenetére

Gabis
(senior tag)

Hmm, ez érdekes...

(#11049) batai15

batai15
(PH! félisten)

Sziasztok!nougat alatt jobb lett s multitask ? 2gb verzióról van szó .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#11050) ufonauta válasza Stylerr (#11045) üzenetére

ufonauta
(fanatikus tag)

Köszi! Úgy csináltam. :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.