H​i​rd​e​tés​

2018. január 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-11-20 09:53:34

Mobilarena

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1001) Ronam

Ronam
(őstag)

Valami folyton ébrentartja a telefont, meg tudom ezt nézni valamivel, hogy mi lehet a ludas? Gondolom ennek nem igazán így kéne lennie.

(#1002) batai15

batai15
(PH! félisten)

rog mód hol van?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#1003) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

Sziasztok!

Beneveztem egy ilyen készülékre, sajnos nem dual változat...
Eddig szimpatikus, remélem jól fog szolgálni.
Azért sokban hasonlít az elődhöz :K

Tud valaki emberi áron belföldön Nillkin vagy valami értelmes szilikon tokot?

(#1004) ρσгτσ válasza Ronam (#1001) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

GSam Battery -nek van részletes statisztikája ROOT nélkül, de ott a CPU Spy, amivel Deep Sleep -et tudsz nézni.

Amúgy magában az akku statban (programoknál, elemeknél) is látszik, hogy használja -e valami a CPU -t és mennyit.

ANDROID???:
Ugyanaz a helyzet dual-single témában, mint az előző telefonodnál, csak itt még nincs pontos megoldás.

Szerk.:
Én általában kintről rendelgetek, vagy kis mobilboltokban szoktam megkérdezni. Pl. KÖKI -ben a felső emeleten van egy bolt a Tesco felöli végén, ahol rengeteg tok van olcsón. Bár P9 Lite -hoz ozz még nem néztem. Illetve Speedshop -nál és egsm -nél szokott lenni jó áron, most is vannak náluk tokok.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#1005) bubus66 válasza ANDROID??? (#1003) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Üdvözöllek P8 Lite Topickból.

Tud valaki emberi áron belföldön Nillkin vagy valami értelmes szilikon tokot?

Nem tudok emberi áron, mert a kapzsiság eget ver sok kereskedőnél inkább meg várom azt két hetett negyed áron, mint hogy itt meg vegyem 10x-sen ugyan azt.

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#1006) evo87 válasza bubus66 (#1005) üzenetére

evo87
(senior tag)

A MM-ban van gyári szilikon tok. Az például nekem is szimpinek tűnik.

HP G62 / Huawei P10 Lite / Seiko Ice Baby Monster / Panasonic GM1 / Mitsubishi Lancer Ralliart

(#1007) bubus66 válasza evo87 (#1006) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem meg nem teszik. Mondjuk szállítással együtt 2500 Ft és ráadásul ez elejét se védi valamennyire hát nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#1008) ρσгτσ válasza evo87 (#1006) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Ez műanyag. Én is szeretem az ilyen slim, kivágott tokokat.

Nem a legjobb védelmet nyújtja, de jól néz ki.

Szerk.:
Fentire:
EMUI 3.0 óta már nem ROG -nek nevezik, hanem Képernyőkímélőnek vagy képernyővédőnek. Nem tudom fejből, mert most nincs nálam a telefon.

Pedig a ROG jó név volt (szerintem).

[ Szerkesztve ]

(#1009) evo87 válasza ρσгτσ (#1008) üzenetére

evo87
(senior tag)

Kell rá mindenképp, főleg mivel a hátlap nem csere-bere tárgya, így karcolódás esetén nem olyan kellemes a helyzet (főleg a felső sáv tűnik karcérzékenynek).

Illetve az üvegfólia is kötelező a GorillaGlass hiánya miatt.

HP G62 / Huawei P10 Lite / Seiko Ice Baby Monster / Panasonic GM1 / Mitsubishi Lancer Ralliart

(#1010) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#1008) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

4-5 dolcsiért már ilyet lehet venni.

P9 -es kép, de Lite -ra is van.

evo87:
GG -re is, GG4 is karcolódik.

[ Szerkesztve ]

(#1011) evo87 válasza ρσгτσ (#1010) üzenetére

evo87
(senior tag)

Én most készülök váltani P9 Lite-ra (Lenovo P70-ről). Vol némi megingásom a döntést illetően, de mostmár biztos vagyok benne, hogy egy jó tokkal és fóliával jó választás lesz. Remélem az üzemidőben sem fogok csalódni (a P70 4000mAh és azzal húzom 1 napig).

Ez a bőrnek kinéző tok nagyon korrektnek tűnik.

(#1012) ANDROID??? válasza ρσгτσ (#1004) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Nem annyira izgulós a dolog ;)
Köszi ;)
Tegnap nagy hirtelen vettem egy gyári szürke nyithatót, de kell mellé egy szilikon is :K

bubus66: :R

[ Szerkesztve ]

(#1013) batai15

batai15
(PH! félisten)

[link]
én ezt a tokot néztem ki magamnak .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#1014) bubus66 válasza batai15 (#1013) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez jó néz ki

(#1015) ρσгτσ válasza bubus66 (#1014) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Jaja, bár a gombokra kíváncsi leszek mennyire tartósak a tokon.

(#1016) batai15 válasza ρσгτσ (#1015) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

nem rosszak az imak tokok, de majd meglássuk.

(#1017) bubus66 válasza ρσгτσ (#1015) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na ja én is nézegettem de én másikat rendelet

(#1018) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Amikor USB kábellel csatlakoztatom a gépemre a telefont, akkor addig nem jelenik meg a telefon, amíg a felső lehúzható menűben ki nem választom, hogy a fotók vagy a file-ok legyenek láthatóak. Sajna ezt mindig megkérdezi, és nem tudom állandóvá tenni. :( Van erre valahol, valami opció, hogy mégis legyen egy default beállítás? :F Sehol nem találtam. :U

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Lite (Android 7.0, EMUI 5.0), Apple iPad Mini (iOS 7.1.2), Kobo Glo HD (FW 3.19.5761), Nook Simple Touch (FW 1.2.1) - Linux User #586716

(#1019) Vartanus válasza ρσгτσ (#1008) üzenetére

Vartanus
(őstag)

Böngésztem a beállításokban és képernyővédőként ezt találtam:

A funkció leírása alapján nekem nem úgy tűnik, hogy ez lenne a ROG átneveze, hanem valóban a képernyőt védi töltés közben.
Mást pedig nem találtam itt a 4.0-án a beállítások között.

Gondolom a ROG azért ment ki mert lehet az Asus jelezte, hogy az a saját levédetett márkája :D

< AMD - The future is fusion >< AMD Black Edition - Maximum control >

(#1020) GEPESZ66

GEPESZ66
(PH! kedvence)

A fiam venne új telefont.
Én ezt ajánlottam neki, Ő a Samsung A5 2016-ot nézte.
Nektek már van tapasztalatotok ezzel a telefonnal.
Ha még egyszer vásárolnátok, akkor ez mellett döntenétek még mindig?

(#1021) Roxbury válasza GEPESZ66 (#1020) üzenetére

Roxbury
(őstag)

+25 ezret szerintem nem er meg az A5. En most is ezt vennem. Ennek joval erosebb a procija, annak ellenere, hogy olcsobb. Ertesitesi led sincs abban. Beeg idovel az amoled. Bar kinek mi kell ugye. Nekem P9 Lite most is a befuto. A keszulekhaz viszont ott minosegibb, bar ezzel sincs semmi gond, egyszer lattam mar, mielott beletettem a tokba. A kamera ejszaka nekem zajos, talan az jobb az A5 ben, nem tudom. A multitaskingon itt lenne mit javitani, mert sokszor kilovi az alkalmazasokat, A5 nel nem tudom milyen. Ennek ellenere nekem egyertelmuen a P9 Lite, vagy egy tizessel olcsobban a Honor 7 Lite, ami ugyanez szinte, par elteressel.

[ Szerkesztve ]

(#1022) ρσгτσ válasza Roxbury (#1021) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Azon az áron gyártói garanciás tavalyi csúcsmodelleket is lehet már venni.

Szerk.:
Viszont azonos áron inkább ezt venném. Pl. előfizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#1023) batai15

batai15
(PH! félisten)

énis p9-lite-ra szavazok, még esetleg nexus 5x lenne, de borzalmasan gyenge az akkuja.

(#1024) Ronam válasza ρσгτσ (#1004) üzenetére

Ronam
(őstag)

Este ránézek, köszi!

(#1025) #22237440 válasza Balathruin (#961) üzenetére

(törölt tag)

Ne mi van ITT és ez csak egy példa. :K

(#1026) ρσгτσ válasza Vartanus (#1019) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Megnéztem közben, mert most csak a P9 volt nálam. Valóban nincs ebben...

P9 -ben az akkumulátor kezelésben van. Ebből kihagyták.

Egyébként továbbra is ROG a neve. :)

(#1027) Vartanus válasza ρσгτσ (#1026) üzenetére

Vartanus
(őstag)

Köszi szépen :R

Az Energiagazdálkodási sémák közt van, vagy van egy külön menüpont hozzá az akkumulátor kezelőben? Akkor a P9 L esetén ez a ROG funkció nincs meg?

Tudnál egy screenshotot dobni róla nekem?

[ Szerkesztve ]

(#1028) batai15 válasza ρσгτσ (#1026) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Ez a rog menüpont merre van ?

(#1029) ρσгτσ válasza batai15 (#1028) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

+ Vartanus:
Ebben nincs ROG, legalábbis én nem találtam. P9 -ben az akku kezelésben van, simán a menüpontok között.

Ezt írtam feljebb is. :)

(#1030) Vartanus válasza ρσгτσ (#1029) üzenetére

Vartanus
(őstag)

Na ennek mi értelme van itt kihagyni...mikor épp a kisebb P9 kapott gyengébb SoC-t, itt lehet nagyobb értelme lenne ennek a ROG-nak.

(#1031) ρσгτσ válasza Vartanus (#1030) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

A teljesítmény mellett a fogyasztás is kisebb a gyengébb GPU miatt, illetve csak A53 magok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1032) Balathruin válasza Roxbury (#1021) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Nem értem néhányan hogyan tudják beégetni az amoledet, nekem a ~3,5 éves S Advance még mindig nincs beégve, pedig az elmúlt egy évben többször is ellenőriztem.

(#1033) barrasz

barrasz
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Tegnap végre megkaptam a telefont és ma szeretnék rá pár zenét és csengőhangot rakni.
Tettem be egy 16GB-os kártyát de az istenért sem tudok rá telepíteni,mindig csak a telefon memoriájába enged.
Esetleg tudna valaki segíteni ebben?
Előre is nagyon köszönöm.

(#1034) bubus66 válasza barrasz (#1033) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Beállítások/Speciális beállítások/Memória és Tárhely/Alapértelmezett tárhely/SD kártya kiválasztása újra indítás és már telepít is oda

(#1035) barrasz válasza bubus66 (#1034) üzenetére

barrasz
(fanatikus tag)

Ezek mind megvannak de amikor össze kapcsolom a géppel akkor nem látja a kártyát. Telepítettem a kezelő szoftvert és ott is beállítottam,hogy az SD kártyára telepítsen de meg sem jelenik..
A készülékben pedig látszik a kártya és ki is van választva az újra indítás is meg volt.
Ötlet?
Köszönöm.

(#1036) barrasz

barrasz
(fanatikus tag)

Na most valahogy felajánlotta,hogy válasszak milyen op rendszert használok a gépen és sikerült.
természetesen azért kösz9önöm a segítséget.

(#1037) ANDROID??? válasza barrasz (#1036) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Legközelebb próbáld ki szerkesztést (5 percen belül működik) ;)

(#1038) barrasz válasza ANDROID??? (#1037) üzenetére

barrasz
(fanatikus tag)

Kösz jogos! :R

(#1039) ρσгτσ válasza barrasz (#1036) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

HiSuite telepítésével sok felesleges kört spórolsz, mert feldobja a telefon drivert is.

Egyébként ha jól értem nem telepíteni szeretnél SD -re, hanem másolni PC -ről úgy, hogy a telefonban van. USB hibakeresést is érdemes bekapcsolni, mert nem minden gépen megy "plug and play". Build számra sokszor kell bökni, aztán megjelenik egy új, fejlesztői menü a beállításokban. Ott lehet bekapcsolni.

Szerk.:
Tudom, hogy közben megoldódott, de más esetben még lehet probléma. Azért írtam a fentieket.

[ Szerkesztve ]

(#1040) Jece

Jece
(újonc)

Sziasztok,
hétfőn vásároltam egy független készüléket az Edigitalnál. Egész jól szuperál, ios után jöttem vissza, meg vagyok vele elégedve, kivéve egy ponttal: a nap folyamán többször, olyan 3-4 alkalommal nem tudtam ujjlenyomattal feloldani, annyit írt ki, hogy újraindítás után a telefonkóddal tudom csak feloldani. Fontos, hogy a simek pin kódját nem kéri, meg az értesítések is jönnek közben, csak a kérés alapján gondolnám, hogy újraindult. Ez nálatok is előfordul? Ha nem, akkor még benne vagyok a 72 órában, visszacserélném.
Köszi előre is a válaszokat!

(#1041) jézusom válasza Jece (#1040) üzenetére

jézusom
(senior tag)

Volt hogy újraindítottam, és akkor nem tudtam a kódomat. Bukta volt, gyári visszaállítás kellet.

NVR van eladó!

(#1042) Jece

Jece
(újonc)

Ne haragudjatok, rosszul fogalmaztam: szóval nem én nyomtam el az ujjlenyomatot, csak mikor fel akarnám oldani, akkor azt írja, hogy miután újraindítottam a telefont kell a feloldási kód, ezért gondolom, hogy random újraindulgat.

Szerk.: a futásidő 6:55 percet mutat, pedig kb. 1 órája tuti kiírta, hogy újraindítás után kódot kér. Mit gondoltok? Érdemes cserélni?

[ Szerkesztve ]

(#1043) ANDROID??? válasza Jece (#1040) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Amennyiben nem nagy kiruccanás visszavinni, akkor mehetsz egy kört ;)

(#1044) Jece válasza ANDROID??? (#1043) üzenetére

Jece
(újonc)

A problémám inkább az, hogy 2 nap alatt kellően belaktam.. :D Meg az előző hsznél szerkesztettem, hogy a futásidőnél nem látszik az újraindítás. Fura nekem.. :D Szerintetek hiba lehet?

(#1045) SzaboZE válasza Jece (#1044) üzenetére

SzaboZE
(PH! addikt)

A belakásnál bármi lehet :) Simán ráfogják, hogy valamit te tettél fel, amitől újraindul :) Én megpróbálnék egy nagyresetet.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#1046) jézusom válasza Jece (#1044) üzenetére

jézusom
(senior tag)

nem tudom, hogy van most 6.0-nál, lehet a Huawei fiók miatt, de nekem visszarakta az appokat reset után.

NVR van eladó!

(#1047) kovacscsi

kovacscsi
(kvázi-tag)

Sziasztok a telekomnál tényleg független a teló vagy csak a honlapjukon el van írva? A szokásos telekom logóval indul a teló vagy nem piszkáltak bele vagy ha igen azt el lehet tüntetni valahogy? Köszi a válaszokat!

(#1048) Balathruin válasza kovacscsi (#1047) üzenetére

Balathruin
(PH! kedvence)

Én függetlenül kaptam, nem volt rajta semmilyen T-s cucc. Azt nem tudom megy-e nem T-s simmel, nem volt alkalmam kipróbálni.

(#1049) evo87

evo87
(senior tag)

Tegnap estétől én is büszke P9 lite tulaj vagyok. Egyelőre szimpatikusnak tűnik és tetszik, aztán majd meglátjuk, hogy az akku hogy bírja szuflával. :)

Egyelőre azt vettem észre, hogy az értesítési led nem mindenre reagál, pl a viber cuccokat nem jelzi. Illetve hogy az értesítési sávban viber ikon jelenjen meg és ne az üzenő neve, azt nem tudom hol lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#1050) ρσгτσ válasza evo87 (#1049) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Talán a Viberen belül, én nem használom. Megjelenést az app vezérli.

LED -re Light Manager.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.