Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szrobi66

    aktív tag

    válasz se87tet #7246 üzenetére

    Én nekem nagyon tetszik a vr13, próbáltam már jópár romot közel 2év alatt, de ilyen sebességet Heron még nem láttam, tényleg le a kalappal, csak ez az app2sd... de hátha lesz rá megoldás (valaki írta a fórumjában, hogy ext3 esetén neki átmozgatta, én is átalakítottam az ext 2őt újra ext3ra, de semmi, ami érsekes, hogy a titanium backup, és a root explorer (data/app) is mutatja, hogy használja a rom az app2sd-t, de mégis fogy a telefonmemória is. nekem jelenleg szűk 30Mb úgy, hogy sok appot töröltem, amit amúgy nem szoktam, és root explorerrel kipucoltam a system/app-ot, és a system/media-t)
    se87tet!! Nekem egyáltalán nincs gondom a gps-el, másodpercek alatt találam jelet, én a 63.18.55.06SH_6.35.17.03-as radioromot használom, szerintem ha nem az van, próbáld ki!: [link]
    Akit érdekel, sense powermenü, ami azt takarja, hogy a power gomb hosszan megnyomásával feljön a reboot menü, mint a froyon, és gingeren, és választható normal, bootloader, recovery boot lehetőség.: [link] nekem fent van, és tökéletesen működik!

Új hozzászólás Aktív témák