- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
- Google Pixel topik
- Xiaomi 12 - az izmos 12
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
- Magisk
- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Krill77
őstag
válasz
SunMount3r #32 üzenetére
Isoundbar sl 1000?
-
Krill77
őstag
válasz
SunMount3r #29 üzenetére
Nem egy kartyas bluetooth speaker van amit telorol vezérelhetsz de a lejátszas a kártyarol megy. Expower BT28S pl..
-
SunMount3r
nagyúr
válasz
SunMount3r #3 üzenetére
Eszembe jutott egy teljesen új (jobb) koncepció is az efféle hordozható lejátszókkal kapcsolatban: OK, ne legyen kijelző, de legyen hozzá egy letölthető app, amivel Mobil-ról lehet vezérelni (normális kezelőfelülettel, akár alappal is, nem kell csicsásnak se lennie), ha SD kártyáról/USB-ről játszik le. Így csak a bekapcsoláshoz, szám és mappa választáshoz kellene a teló/tablet és nem enné annak is a töltöttségét folyamatosan (szemben azzal, ha BT-vel küldi rá a cuccot).
Az alap app lehet gyártónként "univerzális" is, legföljebb egy-némely ficsőrt kihagynak/aktiválnak a konkrét típus szerint. Így annyira a plusz "fejlesztési" költségek sem ennének sokat (bár ez csak kifogás lenne, hogy "miért nem".).
Mit szólnátok egy ilyen koncepcióhoz? SD kártya lejátszóba be, többi pedig a telóról irányít...?
(Copyright, TM, ARR ésattöbbi, természetesen...
)
-
titi1990
tag
válasz
SunMount3r #22 üzenetére
Mappaválasztáshoz, azt hiszem hosszan kellett nyomni a voiceover gombot és a mappák között lépkedtél onnan, amíg ki nem választod a mappát, vagy ki nem lépsz ebből a módból. Már nincs meg a shuffle, így nem tudom pontosan, de remekül működött, és a mappák/playlist-ek/ nevét is szépen bemondja.
A fenti Kollégának is válaszolva a remek névválasztásos előadóhoz, nyílván nem fog jól hangzani, de simán felolvassa azt az előadót is (semminél még ez is több), ha be van kapcsolva a VoiceOver.
-
titi1990
tag
válasz
SunMount3r #5 üzenetére
Itunesba kell bepipálni a funkciót és még a nyelvet is kiválaszthatod. De ugyan így bemondja az akkuszázalékot is.
-
titi1990
tag
válasz
SunMount3r #3 üzenetére
iPod shuffle bemondja a szám/mappa címét... Voiceover a funkció neve, ha jól emlékszem, és tök jól működik.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Playstation Portal - 3 hónap Bolti Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ÚJ AMD Ryzen 5600X 5700X 5800X 5900X processzor 3 év garancia 27% áfa termékbeszámítás
- BESZÁMÍTÁS! ÚJ AMD Ryzen 8500G / 8600G AMD Ryzen 7 8700G / 7800X3D processzor 3 év garancia 27% áfa
- Remek áron Lenovo ThinkPad x395 AMD Ryzen 7 pro-3700U/16GB/256 SSD/AMD Radeon Vega 10 Grap/FHD/IPS
- MacBook Air M1 8/256 92% Aksi szép állapotban
- Intel ES Core i5-3470 4-Core 3.2GHz LGA1155
- Bomba ár! HP ProBook 440 G10 - i5-1335U I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- 134 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX8H) - Intel Core i9-13900HX, RTX 4090
- 15" Workstation és vegyes Lenovo Thinkpad 8-11. gen.
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S23/Samsung Galaxy S23+/Samsung Galaxy S23 Ultra
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest