Hirdetés
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Google Pixel topik
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Fotók, videók mobillal
- Megjelent a OnePlus 13T
- VoLTE/VoWiFi
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
Új hozzászólás Aktív témák
-
ther
aktív tag
Ez egy kingston micro sd kártya, ami most normálisan működik. Szóval nem hinném, hogy azzal lett volna a baj. Inkább az zavar, hogy egy ilyen művelettel gallyra lehetett tenni a telefont. Oké, hogy wifi közelbe voltam, és volt időm restoreolni, de ettől függetlenül olyan helyzetben is bekövetkezhetett volna ez, amikor nincs esetleg lehetőségem ilyenre.
(#918) Bootsyka: Egyelőre nem sokat tudok róla mondani, a Cortanat nem rakta fel mellé, mondjuk nekem annyira nincs is szükségem rá. Nekem eddig se volt sebességileg bajom a telefonnal, most is ugyanúgy jó.
Ami feltűnt, hogy a T függő telefon a frissítéssel felrakott 3 T-mobileos alkalmazást, ezeket "hosszas" mérlegelés után eltávolítottam.Ami most a reset után nem megy rendesen, az a Facebook Messenger Notification, ha valaki tud esetleg ezzel kapcsolatban segíteni, itt írtam részletesebben róla: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
ma A fínnek belépőszintű újdonsága egy és kétkártyás kivitelben lesz kapható, hardveresen viszont egy kicsit visszalépést jelent elődjéhez képest.
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen egeret válasszak?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Retro teló rajongók OFF topicja
- Bitcoint követelnek a svájci jegybankba
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Azonnali informatikai kérdések órája
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! HP USB C G5 Essential (5TW10AA) dokkoló hibátlan működéssel garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! Gamer Számítógép játékra! I5 14600KF / RTX 3080Ti / 32GB DDR4 / 1TB SSD
- Teljes magyar Logitech Mx Keys Mini billentyűzeted lehet.
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest