Hirdetés

2019. február 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) Stiky

Stiky
(senior tag)

Sztem aki ilyet vesz az 1-2 hónapig fog vele villogni aztán talál valami másikfajtát...ezt meg megveszi használtan valami bolond, karcos arany felülettel...nagyon szép lesz :( :U

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#2) Jégkokó

Jégkokó
(PH! kedvence)

Tegnap voltam media markt be és melletem egy okos gyerek megszólal a haverjának, hú de gagyi ez a telefon és éppen a 8800 sirocco t nézegették , hát lehidaltam ettől .Látszik hogy nem fogott még tényleg gagyi telefont a kezébe vagy nem tudom mihez viszonyítja

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) ragazzo válasza Jégkokó (#2) üzenetére

ragazzo
(őstag)

Szerintem csak nagyképűek vagy irigyek voltak.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#4) Viktor0610 válasza ragazzo (#3) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Inkább utóbbi...

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#5) m@xsys

m@xsys
(senior tag)

Még mindig nem venném meg, még ha lenne is rá annyim :))

Amugy meg nem egy ember panaszkodott rá, hogy mielött megvette, el volt tölle ájulva stb, majd hiába vigyázott rá, megkarcolodott, még a kijelzője is és nem tudja eladni.
Lemerül, de nagyon hamar ezt már átrágtuk 1párX

 iPhone X 64GB Silver +  Watch S1 + RHA T20i Black Edition +  AirPods + Beyerdynamic DT 990 Manufaktur + Sennheiser Amperior + Monster Turbine + Sony WH-1000XM2

(#6) Ricardo válasza m@xsys (#5) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Annyit nem ér amennyit kérnek érte.

(#7) cucka

cucka
(PH! addikt)

most nem azért, de senkinek nem tűnt fel, hogy milyen bűnronda ez a cucc?
látszik, hogy német dizájnstúdió, egyébként weboldalukon ez az egyetlen termék :D
hatalmas ötlet, hogy fekete helyett legyen arany, bármelyikünknek eszébe jutott volna. ezt leszámítva ráraktak 3 sayn design logót meg egy ocsmány feliratot a külsejére, hogy az eredetileg szép és letisztult cuccból gagyi karácsonyfa-kinézet legyen.
egyébként meg tök jó dolog aranyból készíteni az előlapot, mert ugye mindenki tudja, hogy az mennyire ellenálló és strapabíró anyag :D

[Szerkesztve]

(#8) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

És ebben az egészben az a legjobb ,hogy többet is vennének ebböl az emberek mint 1000 db! Sajnos csak ennyi lesz belöle milyen kár! :U

Xbox One X White Special.

(#9) AMD Power válasza Jégkokó (#2) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Sok ilyen madár jár hozzánk , ott okoskodnak..! :U Néha olyan baromságokat hallok , hogy elkezdek röhögni! :))

Xbox One X White Special.

(#10) - iSO -

- iSO -
(tag)

Sietnem kell, ha ilyet is szeretnék a gyűjteményembe ;)

Iszonyat, hogy mennyi ilyen dolgot találnak ki az emberek. Az prdig még hihetetlenebb, hogy milyen kereslet van rá... Az a tipikus szomszédnak van x, akkor nekem minimum 2x kell, csak ez a felső tízezer játéka...
Presztízs kérdés...Sajnos engem nem fenyeget a probláéma, hogy ilyesmire kelljen odafigyelni :((((((

Amúgy már hiányoltam :)

:R
iSO

http://www.kameramiskolc.hu

(#11) Ricardo válasza AMD Power (#9) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Lehetne belőle topicot nyitni. Nekem még anno az alcatelemnél jegyeztem meg egy ''szőke'' hölgyemény hogy milyen nehéz, aztán hozzátette, biztos azért mert tele van az akku :D

(#12) Viktor0610 válasza AMD Power (#8) üzenetére

Viktor0610
(Jómunkásember)

Sz.tem már mindnek van gazdája, aki(k) aztán még drágábban továbbpasszolja(~ák) a világ legnagyobb sznobjainak, bocsánat, gyűjtőinek... ;]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#14) FlashR

FlashR
(tag)

ez nagyon sznob már sztem :(((

*Több, mint 10 éve az oldalon. 150 pozitív/0 negatív értékelés.*

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.