- Apple iPhone 11 - népalma
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- A lapkakészlet és az akku különbözteti meg a Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro-t
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Új telefont és tabletet mutatott be a Telekom
- Google Pixel topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
degu
senior tag
Ne busuljatok!
Megtiltottak torvenyileg a *sargacsekkado* pofankba vagasat,de a Szolgaltatok nem nyeretlen ketevesek!
Vannak olyan raffinalt csirkefogok,mint akik a torvenyt hoztak!
Be fogjak vezetni pl. *bankajto-nyitogatas-alapdijjat*,ami havonta 2x annyi lesz,mint a sargacsekk ado!
Van a"m itt -ott-mindenhol e"sz,ha a lenyulasrol van szo!
Lassan mar nem tudom megszamolni,hogy hany *kez* turkal a zsebembe,es lop meg... -
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
Thunderzolee #7 üzenetére
Annó ezt mi úgy intéztük, hogy bent irodában elintézték a regisztrációt, kaptam egy kódot, azt kellett megadnom amikor Én megcsináltam a távszámlás reget, utána kellett hozzárendelni a szolgáltatásokat a kapott külön kóddal.
-
Rive
veterán
Hogy' is van az a régi vicc?
Ne csalj, ne lopj, ne hazudj - az állam nem tűri a konkurrenciát!
-
Hát..
Emiatt akartam illedelmes jólnevelt droid állampolgárként regisztrálni a távszámlára. Heteken át elbírálás alatt volt a regisztrációm. Már hívtam a T-Home-ot, h most mi van, feladjam inkább a csekket, mert úgy látom egy hét alatt nem sikerült elbírálniuk.
A telefonban nem tudtak semmi konkrétummal szolgálni.
Felhívtam a Távszámlát, ott meg közölték, h az elbírálásra a T-Home-nak egy hónap áll rendelkezésre, és különben is, legkorábban csak a regisztrációt követő következő számlát lehet csak befizetni a Távszámlán keresztül.
Istenem, ezt a T-Home-nál miért nem tudták elmondani?
Regisztrálás közben miért nem lehetett leírni?Aztán mindezek után a napokban kaptam egy e-mailt, h a T-Home elutasította a regisztrációmat, mivel a regisztrált személy, és az előfizetési név nem egyezik meg.
Hát 'nyád!
Persze, h nem, ez egy albérlet! Nem mindegy, h milyen címre szóló számlákat adnék fel?
Ráadásul eddig is átutalással "adtam fel" a sárga csekkeket, pont ezért nem is érdekelt ez a távszámla dolog, nekem eddig sem kellett sorban állnom a Postán, pár kattintással utalom itthonról netbankon keresztül a csekkeket.
Akartam is írni erről egy jó kis any×zós postot, csak attól tartottam nem tudok majd szépen fogalmazni, és a végén törlik inkább a bejegyzést.
Vagy mondom megírom Homáron a véleményem, csak aztán hagytam az egészet.
Most örül a lelkem, kapott egy pofont a T-Home, még ha csak egy kicsit is.
-
hackeeeee
Jómunkásember
A posta nem állami cég? Tudtommal de innentől meg, és Nekik kell fizetni ezt a díjat, a szolgáltatóknak..
Amúgy: Csak akkor, ez 2008-ban nem volt még így?
A telenornál tudtommal már évek óta fizetni kell a csekkért, a telekom ugye most vezette be nem rég, és elvileg várható volt, h további szolgáltatók is bevezetik.
Csak gondolom ez azért jött, hogy ne kezdjenek el hőbörögni az emberek, hogy nehogymár kétszer fizessenek a befizetés után, hanem csak egyszer, ugyan úgy, mint azok, akik átutalással fizetnek.
-
Tranzakciós díjat csak az állam vethet ki.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T480s - i5-8GEN I 8GB I 256GB I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 docking station (5TW13AA) (DisplayLink)
- Lenovo ThinkPad X1 Yoga G6 (6th Gen) - i7-1185G7, 32GB, 512GB SSD, multitouch + TOLL
- Xiaomi Redmi 9T 64GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 16 Pro 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3066, 100% Akksi
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest