Hirdetés
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
ctvagyok
őstag
Van ilyen tabletje az lg-nek is 60 körül g pad 10.1, mondjuk abban snapi 400 van és nem új. Az tény hogy elég hulladék ez a konfig.
Azért ez a szar meglesz s400 szinten elvileg. Bár ez több lehet majd mint 60k.
-
babkukta
senior tag
Nah
Ennyi
Viszont ebbe is bele tudok kötni...
"egyszerübb kinai valamire vágyik ami fagyogat és megbizhatatlan" - azért ennyire nem egyszerű a helyzet. A Lenovo elég frappáns szoftvert csinál, meg még egy jó pár kínai is. Nem lennék én abban biztos, h a Samsung nem fagyna hamarabb, mint azok
De részemről a vita zárva! 
-
hallerlaller
addikt
Nem nagyon fogunk tudni neked ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért mutatni, mert nincs egyik normális gyártó se olyan idióta, h ennyiért adjon egy ilyen sz.rt (már boccs). Egy kínai 30ért ugyanezt tudja. Talán előnye lehet ennek, h van benne fél gigával több ram, csak b.szhatod, ha megeszi a tw az egészet, meg a multitask se az erőssége. Egyébként meg szerintem tudnék neked olyan kínai tabletet mutatni, ami olcsóbban normálisabb házban van, mint ez

Tehát nem a többi, nem gagyi gyártóval van a baj, h nem csinál ilyen tabletet ennyiért. De én továbbra is azt mondom, h vegye, akinek ez kell!!!! De ne akarja senki azt a számba rágni, h ez korrekt ennyiértVan ilyen tabletje az lg-nek is 60 körül g pad 10.1, mondjuk abban snapi 400 van és nem új. Az tény hogy elég hulladék ez a konfig.
-
iNfAntRy
senior tag
Nem nagyon fogunk tudni neked ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért mutatni, mert nincs egyik normális gyártó se olyan idióta, h ennyiért adjon egy ilyen sz.rt (már boccs). Egy kínai 30ért ugyanezt tudja. Talán előnye lehet ennek, h van benne fél gigával több ram, csak b.szhatod, ha megeszi a tw az egészet, meg a multitask se az erőssége. Egyébként meg szerintem tudnék neked olyan kínai tabletet mutatni, ami olcsóbban normálisabb házban van, mint ez

Tehát nem a többi, nem gagyi gyártóval van a baj, h nem csinál ilyen tabletet ennyiért. De én továbbra is azt mondom, h vegye, akinek ez kell!!!! De ne akarja senki azt a számba rágni, h ez korrekt ennyiértrendben, egyezzünk meg
vegye ezt az akinek erre van szüksége, és fizessen 15.000- el kevesebbet az aki inkább vmi egyszerübb kinai valamire vágyik ami fagyogat és megbizhatatlan. részemről ennyi. pce -
babkukta
senior tag
Nem nagyon fogunk tudni neked ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért mutatni, mert nincs egyik normális gyártó se olyan idióta, h ennyiért adjon egy ilyen sz.rt (már boccs). Egy kínai 30ért ugyanezt tudja. Talán előnye lehet ennek, h van benne fél gigával több ram, csak b.szhatod, ha megeszi a tw az egészet, meg a multitask se az erőssége. Egyébként meg szerintem tudnék neked olyan kínai tabletet mutatni, ami olcsóbban normálisabb házban van, mint ez

Tehát nem a többi, nem gagyi gyártóval van a baj, h nem csinál ilyen tabletet ennyiért. De én továbbra is azt mondom, h vegye, akinek ez kell!!!! De ne akarja senki azt a számba rágni, h ez korrekt ennyiért -
air
nagyúr
Attól, hogy nem tudok tojást tojni, még el tudom dönteni, hogy melyik záp.
Nem attól lesz valami jó, vagy lesz neki létjogosultsága, mert nincs konkurenciája. -
iNfAntRy
senior tag
Szerintem nincs félreértelmezve semmi.
Szerinted ez egy megfelelően árazott, jó minőségű, alkalmas elemekből összeállított készülék.
Többünk szerint nem az.
A különbség annyi, hogy mi nem Samsung szemüvegen át látjuk a világot, ami semmi más terméket nem enged át számodra. Elfogult vagy a gyártóval kapcsolatban, amihez végül is jogod van. De a többség véleménye nem ez, ezt pedig neked kell elfogadnod.
Ennyi az egész.Oké, én elfogadhatom az ellenvéleményt, de ha az nincs alátámasztva, akkor mit csináljak?
Kértem, hogy valaki mutasson egy ÚJ, NEM KINAI, MÁRKÁS tabletet ugyanennyiért. Nem kaptam.
Akkor kinek is van igaza, hogy ez szar és drága?
-
air
nagyúr
Szerintem nincs félreértelmezve semmi.
Szerinted ez egy megfelelően árazott, jó minőségű, alkalmas elemekből összeállított készülék.
Többünk szerint nem az.
A különbség annyi, hogy mi nem Samsung szemüvegen át látjuk a világot, ami semmi más terméket nem enged át számodra. Elfogult vagy a gyártóval kapcsolatban, amihez végül is jogod van. De a többség véleménye nem ez, ezt pedig neked kell elfogadnod.
Ennyi az egész. -
iNfAntRy
senior tag
-
aelod
veterán
Rablás...
Mi ez az SoC? Az a grafikus gyorsító botrány egy ilyen áru tabletbe... -
babkukta
senior tag
-
iNfAntRy
senior tag
-
telemundo
tag
-
balazsfanni
csendes tag
Egészen tavalyig hatalmas Samsung rajongó voltam... De sikerült leváltanom az S4-Active-omat egy G3-ra, és rá kellett jönnöm, hogy az LG bizony sokkal jobb. Tudom nem egy S6-tal hasonlítom össze, de az Lg olcsóbb, megbízható, hosszabb akku. ídővel bír, és mindent képes futtatni, egyedül a melegedés a probléma...
Ez a Tablet meg vicc. Csúnya is, buta is, drága is. -
babkukta
senior tag
Ez nem rossz, de egy régi termék. Mindenki elfelejti ,hogy ez új. Fél év múlva ez is 40.000 lesz.
Babkukta Tudom mit irtál az első hszben, nem kell emlékeztetni rá. De köszi gagyi kinai tabletet akkor sem használnék ha ajándékba kapnám.
Sokan vannak úgy hogy inkább fizetnek kicsit többet,de legalább használhatót kapnak.
"Mutass nekem egy 10 colos tabletet ilyen tudással, ami NEM kinai és nem új modell, ilyen áron" - ha tudod mit írtam, akkor miért kérdezed, h mutassak NEM kínai gyártót, amikor kínairól volt szó?
20 ezerért a gagyiról volt szó, 40-50ért pedig már nevesebb és komolyabb gépet kapsz (nem kisebb kínaitól). Az árát pedig 180-200 euróra írják, így még a 60 ezerben sem lennék annyira biztos
-
Dreimus
senior tag
Ez nem rossz, de egy régi termék. Mindenki elfelejti ,hogy ez új. Fél év múlva ez is 40.000 lesz.
Babkukta Tudom mit irtál az első hszben, nem kell emlékeztetni rá. De köszi gagyi kinai tabletet akkor sem használnék ha ajándékba kapnám.
Sokan vannak úgy hogy inkább fizetnek kicsit többet,de legalább használhatót kapnak.
Tény és való, de ennek is kelleni fog egy év mire eléri azt az árat. Vásárlás során meg szerintem aki ért is hozzá tudás alapján választ nem pedig kor, mert frissítést se ez, se amaz nem fog kapni a hardverük miatt, így mind2 egyenlő szoftveres eséllyel indulnak, viszont az Asus hardvere időt állóbb ebből a szempontból.
Az, hogy Samsung van rajta max az összeszerelés és anyagminőséget jellemezheti maxiumum egy noname kínaival szemben, de ott is vannak olyan neves gyártók ahol nem csak árban és tudásban, de minőségben is magas színvonalat képviselnek.
-
iNfAntRy
senior tag
Ez nem rossz, de egy régi termék. Mindenki elfelejti ,hogy ez új. Fél év múlva ez is 40.000 lesz.
Babkukta Tudom mit irtál az első hszben, nem kell emlékeztetni rá. De köszi gagyi kinai tabletet akkor sem használnék ha ajándékba kapnám.
Sokan vannak úgy hogy inkább fizetnek kicsit többet,de legalább használhatót kapnak.
-
Dreimus
senior tag
Mivel a Samsung is "kínai" termék, csak a cég székel máshol, de azért találtam neked egy hasonlóan "márkás" gépet: Asus Transformer Pad (TF103C-1B016A) 10" - egyedül a RAM kevesebb, de ezt kompenzálja az erősebb proci, ami megeszi az ebben lévőt

-
babkukta
senior tag
Olvasd el az 1. hsz-em (segítek, első hozzászólás). Ott szerintem elég egyértelműen le van írva, h kikre gondoltam akkor, amikor azt mondtam, h ez drága. Samsunghoz képest nem drága, mert tudjuk.. a Samsung mindent jól áraz. De ettől vannak sokkal jobb vételek. Persze kinek a pap, kinek a papné. Vegye, akinek ez kell
-
iNfAntRy
senior tag
-
iNfAntRy
senior tag
Mutass nekem egy 10 colos tabletet ilyen tudással, ami NEM kinai és nem új modell, ilyen áron.
nem tudsz? Nincs miről beszélnünk.
-
Dreimus
senior tag
-
iNfAntRy
senior tag
-
air
nagyúr
-
Dreimus
senior tag
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.
Nem azert de a tab4 wifis modell mar tavaly ota 45-50 kozott kaphato

-
telemundo
tag
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.
Jó étvágyat hozzá
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
telemundo
tag
Tipikus Samuhulladék.
Ha így folytatják nem húzzák sokáig.
Pedig azt hittem az A-szériával valami jó indult el, de úgy tűnik nem -
ctvagyok
őstag
Mi a rák az a galamb a képen?
Samsung elfelejtett táblát készíteni megint.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Jonesy84
tag
Szörnyű ez a nagyra nőtt telefon design, és ha jól látom ennél is kilóg a kamera a hátlapból. Ez még egy telefonnál még elmegy, de egy tabletnál hogy a fenébe gondolják ezt?
-
fornettisuti
veterán
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.
-
air
nagyúr
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.

Gratula! Sok sikert!
-
babkukta
senior tag
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.
Látod barátom, erről beszéltünk fentebb... vannak olyanok, akik ezt is megveszik
Annak meg külön gratulálok, aki 1 éve megvette az ilyen tudással rendelkező Tab 4-et 110ért 
Az aláírásod sok mindent elmond.. vedd csak meg nyugodtan ezt is, biztos jó vétel lesz
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
iNfAntRy
senior tag
Miért is fikázzuk ezt a tabletet emberek? A középkategória alsó szegmensébe lett pozicionálva az eszköz, és oda tökéletesen illik is.
Az ára több, mint baráti. Egyesek elfelejtik, hogy a Tab 4, ami több, mint 1 éves modell, ugyanezzel a tudással rendelkezik, 110.000 ezer ft-os kezdőárral nyitott és most is 65000. ft körül van.Ennek az 56.000 ftja kezdőár, ha lemegy 45000 körülre nagyon jó vétel lesz. Jól is néz ki, vékony tablet.
-
babkukta
senior tag
-
air
nagyúr
-
babkukta
senior tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.2 lehetőséget látok, aki ezt használja majd:
1, az általad írt "szar a Samsung"
2, vesznek helyette egy ipad-ot, és megvan, h "szar a droid" (megtörtént esemény, természetesen nem ezzel a tabbal
) -
babkukta
senior tag
-
air
nagyúr

Ez az ipari hulladék 20 forintot sem ér. Még Samsung logóval sem.
Ezeknek elment az a maradék eszük is, ami valaha volt.
-
Örni
senior tag
Ja kérem, ezeket a minőségi és előremutató hardvereket meg kell fizetni

A Samsung komp akart lenni, de nem komplett.
-
fornettisuti
veterán
mi van a samsunggal, előbb marvell soc, most meg spreadtrum vagy mi a nevük.
ilyen árral tegyen bele napi 615-t vagy exynos 5xxx-t meg 2giga ramot.nem csodálnám, ha bekövetkezne:
"The tier one OEMs like Samsung are going to be the next generation Nokias in the next five years. They’re going to be slaughtered. We think long term Apple itself will have problems because they’re just not good at competing at the low end."
forrás -
Fiery
veterán
-
babkukta
senior tag
Ez? 60 ezer??? Na jó.... ilyet gagyi gyártóktól 20 ezerért már lehet venni, nevesebb kínaitól meg max 40ért, de lehet sokat mondtam. És mi ez a chip? Ez a felbontás? Meg az is gáz lesz, ha 4.4.4-el adja ki
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Szinte új Samsung Tab S10 Ultra 12/512Gb eladó
- iPad Pro M4 11" Wifi 256GB + Apple Pencil Pro
- AKCIÓ! Apple iPad Air 4th Gen. 256GB Wifi + Cellular tablet extrával garanciával hibátlan működéssel
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 512GB 1 év gar
- Új! Magyar karakteres iPad Magic Keyboard Folio Fehér - 1 év garancia
- Samsung Galaxy S25 Ultra PITAKA Tactile Woven Sunset Tok
- AKCIÓ! 14TB WD Red Pro WD141KFGX meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Getac T800 G2 Rugged Tablet 8GB RAM, 128GB SSD + Dokkoló, Windows 11 Pro
- AKCIÓ! ASUS H81M-A H81 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
vegye ezt az akinek erre van szüksége, és fizessen 15.000- el kevesebbet az aki inkább vmi egyszerübb kinai valamire vágyik ami fagyogat és megbizhatatlan. részemről ennyi. pce
Ennyi
Viszont ebbe is bele tudok kötni...
De részemről a vita zárva! 

Annak meg külön gratulálok, aki 1 éve megvette az ilyen tudással rendelkező Tab 4-et 110ért 






