Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz Sondi1986 #18 üzenetére

    Pedig ha tovább esik, akkor nem kerüli el a felvásárlást, intelhez, arm-hez, nvidiához képest röhejes a kapitalizációja!
    Szerintem az amd-nek a legnagyobb hibája, hogy a gyártókhoz nem nyomja a processzorait, illetve lehet ebben benne van az intel lobbi is, nem tudom..
    De az biztos, hogy alsókategóriában az atomot ripityára veri a c-60 és az e-450 brazos. Ezek már használható kis cuccok és olcsóbb kategóriában ezeknek aratnia kellene majd táblagépeken is. (úgy tudom jönnek ehhez hasonló alacsony fogyasztású processzorok ,talán arm is, nem tudom)
    Az apple esetében pedig már akkor is felmerült a felvásárlás mikor még 7$ körül volt az ár, de meg kell csak nézni az üzletpolitikájukat, inkább fejlesztenek egy új navigációt, ami hemzseg a hibáktól (még mielőtt megtámadna valaki, nem próbáltam, olvastam és én igy látatlanban elhiszem, hogy a google maps jobb) minthogy egy jól bevált ingyeneset használjanak. Nekem nagyon úgy tünik, hogy függetleníteni akarják magukat a különböző beszállítóktól, amit jól is tesznek!

    Egyébként amit egy ilyen mammutcég mint az apple, google microsoft és talán már a facebookot is idesorolhatom, meg akar venni, azt meg is vesz.
    Jó példa erre a facebook instagram felvásárlása, 1 mrd $-t adtak azért a vacak alkalmazásért. Kérem szépen, ehhez kell mérni az amd-t, ami nincs másfélszer se ilyen drága.
    A tőzsdei árazásoknak amúgy köze nincs a valósághoz sajnos...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák