Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz NandorHUN #713 üzenetére

    Hát de nézzük már a 2600K tunningal ment 4,6 ghz-et és 4 magos, azért az új i7 meg 10 magos lesz.

    Azért írtam nem kell túl nagy órajelekre számítani mert a 9900K is látja az ember mi lett 5 ghz-en hűthetetlen darab, más felől papíron bele kell férnie a 95 watt TDP limitbe. All core turbó szerintem reális 4,6-4,7 ghz tippre, a 10 mag mellet de így is lehet kissé elszál a fogyasztás. 180 wattot biztosra venném :DDD

    Majd meglátjuk ha kijönnek a tesztek mit profitál a zen 2 az újításaiból. Hát én pár tesztet elnézve a Ryzen 2000 széria is elégé az intel nyakára volt nőve, kivéve azok a játékok amelyeket többet profitáltak az egy szálas teljesítményből. Most a Zen 2 tuti versenyképes lesz, én nem írnám le. Minden esetre a 9000 szériát lefogja pipálni, szóval az intelnek a következő szériája ami elhozza az átlag embernek a 10 magot lesz az ellenfele.

    10 Magos I7, 8 magos I5 :D Azért ennek is örülni kell hogy végre fejlődünk :D Én próbálok pártatlan maradni a témában, amire kíváncsi leszek és állítólag nagy durranás lesz a Sapphira Rapids (7NM) Az intel szerint ez legalább akkora újítás lesz mint mikor piacra került a Core-I széria. Ez tuti felül múlja megint az AMD-t :))
    Csak a kérdés hol vagyunk még ettől? 3-4 évnyire biztosan, ha nem több.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák