Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    Én sem értem miért ilyen "fontos" az i12 mini. A sonynak évekig voltak igazi kompakt csúcskészülékei, mégse voltak itt ajnározva. Nem tudom hogy ez az egy kis méretű csúcskészülék miben változtatná meg az iparágat. Tényleg csak arra alapoz a cikk, hogy sok dolgot másol más gyártó az apple-től és majd biztos ezt is lemásolják? Hát nem tudom, túl sok alapját nem látom a dolognak.
    Én úgy gondolom, hogy a többi gyártó olyan dolgokat "másol" le az apple-től, amiket már ők is meg szerettek volna lépni, de nem volt rá lehetőségük, mert a nép abszolút negativitással fogadta volna őket és bukás lett volna az egész. De azt tudjuk, hogy az apple gyakorlatilag bármit megtehet, szinte teljesen mindegy hogy mennyire jó vagy rossz egy termék vagy egy újítás, ugyanúgy veszik. Így miután az apple már meglépte őket, ezzel pedig hozzászoktatta a vásárlókat, azután már a többi gyártó is megteheti, és meg is teszik. Ilyen a jack és a töltő elhagyás és a nem bővíthető tárhely is. Mindegyikből profitál a gyártó, csak nem volt lehetőségük elsőként meglépni.
    Viszont a kompakt telefon nem hiszem, hogy ilyen lenne. Mindenki tudja hogy létezhet olyan, hogy kompakt telefon, csak egyszerűen nem veszik az emberek. Így nem hiszem, hogy most az i12 után majd minden gyártó elkezd kompakt telefonokat készíteni. De ne legyen igazam!

Új hozzászólás Aktív témák