- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Mobil flották
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Yettel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
szilasz007
aktív tag
válasz
DessertFox #3181 üzenetére
Hali, Emmel az oldalnak a legelején írnak a K.A.T. Toolkitben lévő GPS fixről: [link]
Szer egy próbát, mert egyébként nálam ez a rom még mindig a tökéletesség határát súrolja. Hátha segít
-
szilasz007
aktív tag
válasz
DessertFox #3168 üzenetére
En is majdnem visszavaltottam a gyari ROM-ra, mert a 4.1-es Custommal sokat szivtam.
A 4.2-es meg szerencsemre jokor jott. Tabon a GPS-t azt szinte soha nem hasznalom, es a mostani rom meg stabil es tobbet is tud.
Az S3-asnal viszont tenyleg nem romolok, abba van eleg izom mindenre. A TF101 eseten egy kis szoftver/hardver tunning azert meg tudja dobni az elvezeti erteket.
-
szilasz007
aktív tag
válasz
DessertFox #3163 üzenetére
GPS-t nem próbáltam. Villogni villog a keresés :p
Alaklmazások terén nekem főleg pár combosabb játék volt az ,ami a Rayman féle 4.1-el kifagyott.
Pl a Chaos Rings és Rebuild.
A Picture Viewer képregényolvasó is elég bizonytalanúl müködött nálam. Könyvespolcra kilépve általában fagyott.
-
szilasz007
aktív tag
Üdv, Úrak!
Tegnap feltettem a 4.2-es No-name romot egy próbaként, mert a Rayman féle 4.1 már egy ideje nem volt fejlesztve. )Pontosabban voltak nightly buildek, de azok rosszabak voltak, mint az utolsó Rayman féle build.
No, szumma-szummárum, csak ajánlani tudom! Én a linaro-s változatott tettem fel és jobban megy, mint akármelyik 4.1-es rom amit próbáltam.
Ez tényleg folyamatos, olyan alkalmazások is futnak rajta, ami a 4.1-es rommal nem, hang nem megy el, eddig fagyás nulla, no meg persze 4.2, úgyhogy részemről boldog vagyok. Nesze neked stock rom
Innen lehet leszedni: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2159089
Ha valaki CM alapú 4.1-es romot használt (mint pl a Rayman féle) akkor az élet egyszerű. Factory reset nem kellett, csak a linaro-s változat miatt formáztam a /system-et. Adatvesztés semmi. Csak fel kell tenni úgy, mint akármelyik más custom romot.
-
szilasz007
aktív tag
Kijött a b6 a kedvenc romomból: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1858295
4.1.2
Eddig jók a tapasztalataim, úgy néz kidokkolón ez már nem merül. És eddig tényleg stabil. Hó!
Persze néha szunya után hang az elment az estéreRészemről ajánlom a frissítést
-
szilasz007
aktív tag
válasz
mgTerminator #2664 üzenetére
És így is lett! Ma reggel egy normális merülési görbe fogadott. Érdekes
-
szilasz007
aktív tag
válasz
mgTerminator #2664 üzenetére
Ok, kösz az ötletért, ma este kipróbálom, azt holnap jelentek.
-
szilasz007
aktív tag
válasz
mgTerminator #2662 üzenetére
Maga a rendszer, android system, de sok, olyan 60% körül.
-
szilasz007
aktív tag
válasz
mgTerminator #2660 üzenetére
Nem tudom miért, b5-el is úgyanúgy szívja az aksit, ha a dokkon hagyom éjszakára. Batterznél látszik is, hogy elég sűrűn felébred a gép és nem használok semmi új appot, mint a hivatalos elött.
Mindegy, amíg nem kell utaznom, addig együtt tudok vele élni
-
szilasz007
aktív tag
Most látom, hogy kijött a b5:
* Fixed a bug when changing governors [b5]
* CyanogenMod upstream changes [b5]
* kernel improvements [b5]Ebből talán az utolsó rejtelmébe bízok a legjobban. Fel is teszem, azt reggelre dokkolon tesztelem
-
szilasz007
aktív tag
Jaja, egyetértek
Én 2 hete nyúzom, edddig kéz hibát tapasztaltam.
1) mélyalvás után néha elmegy a hang, amin csak restart segít.
2) ha a billentyűzet cstlakoztatva van és lecsukod a drágát, néha elkezd pörögni a rendszer és szépen leszívja a telepet.Ezekkel együtt lehet élni... és ezt leszámítva tényleg stabil és jót tesz neki a JB.
-
szilasz007
aktív tag
válasz
Rudiaszarvas #2008 üzenetére
Jaja, ezt én is tanúsítom. Tegnap elött felment az új firmware. Le lett cserélve az upgrade alatt látható animáció (huh!),... és ma délután bootba fagyva vettem kézbe. Sima wifis modell.
Még az a szerencse, hogy a wakelock müködik. Azt futtatva egyszer se fagyott, de persze jobban is merült...
Sebaj, várakozásba jó vagyok!
-
szilasz007
aktív tag
Csak gondoltam én is jelentkezem, hátha vkit megnyugtat, hogy nem egyedi a baki.
Nekem mióta kijött a fagyi múlt pénteken, azóta szépen megtapasztaltam mind a 3 új ízt amit mellékeltek:
- "a gondolok egyek és leszívom az aksit szunyában"-t,
- "a gondolok egyet és bootba fagyva üvözöllek reggel"-t, és a
- "a gondolok egyet és nem vagyok hajlandó bebootolni, ha a dokkolón vagyok"-ig bezáróan.Ezt remélem orvosolják, mert nem szeretném csak a próba kedvéért formázni a tabot.
Amúgy első blikkretetszett. Tetszett, hogy végre a beépített lejátszó is képes volt normálisan 720p-s filmeket vinni, gördülékenyebb volt vmivel az egész, és a böngésző..
No meg az új appok is jók, a 600 Megas tárhellyel az alkalmazás mentő, stb.. (ok, vagy lehet eddig nem vettem észre...)Jó lesz ez, csak csiszolgassák még egy kicsit....
Új hozzászólás Aktív témák
- Macbook Air 15 Retina (2023) M2 16GB 256GB Magyar iStyle vásárlás számla, doboz + Skin 1év Garancia
- Dell Latitude 5495 Full HD IPS Ryzen 5 pro 2500u Radeon Vega Mobile Gfx i5-8350u verő Bp MPL Foxpost
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Lenovo Ideapad L340 Gaming
- Acer Nitro V 17 AI Gamer Laptop!Ryzen 7 260/RTX5070/32gb Ram/2tb Ssd/2560x1440-165hz IPS!
- Bomba ár! Dell Precision 5530 - i7-8850H I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I P1000 I Cam I W11 I Gari!
- Samsung S23 Ultra 8/256GB Állapot: 10/10 6 hó jótállás!
- Bomba Ár! Lenovo ThinkPad P73 - i7-9750H I 32GB I 256SSD I 4K I Nvidia 4GB I W11 I Cam I Garancia!
- Bowers/Wilkins Px7 S2 fejhallgatók
- Szép állapotban levő Apple iPhone 15 256GB / 12 hó jótállás
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest