Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Kobaljov #11 üzenetére

    Szerintem meg egyszerűen annyit kéne az emberek fejébe tömni, hogy csak évek kitartó munkájával fognak feltűnő változást elérni kinézet tekintetében, ergo nem ez kell legyen az elsődleges cél, persze a csapból is a "kockahas", "kerek popsi" folyik. Cserébe kihangsúlyozhatnák, hogy mennyire jó dolog együtt sportolni a barátokkal, családtagokkal és így értelmesen eltölteni az időt, nem a közösségi hálózatokon nézegetni, hogy a szomszéd fél kilométerrel (mérfölddel) többet tudott futni azonos idő alatt, mint én. Ha az átlagember egy héten kétszer összejárna a kollégákkal focizni egyet munkaidő után, már sokkal jobb formában lenne és még talán jobb kapcsolatokat is építene ki a munkahelyén, mert a sport összehozza az embereket. Hozzá hétvégente eljárhatna a családdal bringázni, túrázni, rosszabb időben úszni, jógázni, mit tudom én. Sokkal több kedvvel csinálja így mindenki (jó, vannak fanatikusok, akik magányosan talán még jobb teljesítményre képesek, én közéjük tartozom), mintha csak el akarnánk adni valami hasznavehetetlen izét nekik. Bár ebben az iparágban is az eladás a lényeg. Vegyél fehérjét, kreatint, meg kend be magad extra bedurrantós molekula mátrix alapú szintetikus sivatagi fenyőfa nedv izolátummal , mer' az jó, attól leszel görög szobor. Persze, véletlenül se a heti 5 (vagy több) kétórás edzéstől...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Kobaljov #16 üzenetére

    Meg majd lesz smart headbands, smart ring, smart p3nis piercing... A smart TV-d a po.sodon levo okos piercingel is tudod majd iranyitani..

Új hozzászólás Aktív témák