Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    A vonaton cloud gaminggel várjuk meg amíg a vonat teljes vonalán van 5G hálózat. Egy.
    Kettő: én nem állítottam hogy ez A legjobb hordozható gaming megoldás DE egyáltalán nem hülyeség mert vannak, akik így játszanak, akkor is ha ezzel mások vitatkoznak. Sőt én is így játszom mert a Moto Z2 Play telefonomhoz van Game Pad modom, és pontosan ugyanaz, amint ami a cikk tárgya, egy androidos gaming cucc, és IMÁDOM! Főleg emulátornak használom, és PSP játékokat játszom rajta, de vannak bizony jó androidos játékok is. Nem mindenki az aaaaaaaa+ konzoljátékolat keresi, a gaming nem azt jelenti hogy CSAK csúcshardveren CSAK a csúcskategóriás játékok. Ez egy hülye parttalan vita, mert az egyik embernek ez tetszik és ez éri meg a másiknak meg az, van androidos gaming, és ez nem csak a candy crush-t jelenti. aki az AC Walhallát akarja nyomni full grafikán, az vegyen egy milláért Gaming PC-t és tolja fel a falra egy 4K lézerprojektorral, valószínűleg ez az androidos kézikonzol !nem! Ezt a célcsoportot fogja célozni 🤷‍♂️

Új hozzászólás Aktív témák