Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UFC

    aktív tag

    válasz bambano #224 üzenetére

    Ezt senki nem mondta. De ha nincs tapasztalati viszonyításod, nem volt fél évig vagy 1 évig IOS-ed akkor miről beszélünk. Akkor ti nem tudjátok milyen a másik oldal. Csak jaj a barátomnak is van és szar mert nyomkodtam 10 percig.

    Mi úgy alkotunk véleményt hogy mind a két oldalt megjártuk. 1 évig voltam iPhone felhasználó mindenki mondta milyen jó az android mondom oké kipróbálom, fú az elején fasza testre szabható de jó aztán jöttek a laggok dadogások belassulások. A testre szabhatóság varázsa elillant, és vissza sírom az IOS-t 2éve vagyok androidos most fogok visszaváltani csak megvárom az iPhone 6-ot hogy mit fog tudni majd.

    Tehát majd ha lesz félv évig vagy 1 évig iPhone-tok és lesz vele tapasztalatotok akkor mondjátok hogy az android milyen jó és akkor lesz alapja mert van viszonyítási alapod.

Új hozzászólás Aktív témák