Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Apollyon

Korrektor

A dízeles üzem szerintem is vesszen, de a benzines autók eléggé rendben vannak.
    Ráadásul bármikor kifogy az üzemanyag, újratöltöd azonnal és újból elölről kezdődik a jóval nagyobb, maximális hatótáv, fűtéssel és télen is a legnagyobb hidegben.

Szal amíg legalább ugyanezt a szintet nem tudja az elektromos autó, addig a téma bukó. Egyébként én is az elektromos autóra teszem a voksom a benzinessel szemben. Csak nem az akkumulátorral üzemelőre ;] Ezt ebben az aksis dologban én egyáltalán nem bízom.
    Hidrogén pl. elég jónak tűnik, de arról te biztos többet tudsz mondani.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

• Apollyon

Korrektor

Például mert sokkal mérgezőbb, rohadt büdös, kormol, nagyon zajos, béna kopogó hangja van, nem lehet belökni, de ezeket biztos te is tudod.
    Amíg meg nem találnak ki jobbat, addig az autó üzemanyaga a benzin. (Nem, az akkumulátor nem jobb ;p )

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

• Apollyon

Korrektor

"Ha nálunk álszenteskedés megy, akkor mi megy az USA-ban? Láttál már amerikai autókat hogy azok mekkorák és mennyi üzemanyagot falnak be?"
    Muhaha ;] [link]

Ez a taxiban 5 emberrel nyomorogni, de még 3-mal is teljesen életszerűtlen. Lehet, hogy a peruiak mások, de itt magyarban hamar egymás agyára mennének az emberek.

A tömegközlekedés amúgy jó is lehetne, de pont, hogy az utasok azok, akik belerondítanak / tönkre teszik.

"Az meg, hogy mekkora a súlya a kocsinak, lényegtelen, mert pl. egy nagyobb súlyú dízeles kocsiból is ki lehet hozni ugyanazon vagy jobb fogyasztást, mint egy kisebb súlyú benzines kocsiból."

Annyira nem lényegtelen, hogy egy 800 kilós tömeget kell a motornak húznia/tolnia, vagy 2,5 tonnát. Ha pedig személygépkocsikról van szó akkor én már a dízeles témát erősen elhagynám.

Az economy sharing itt Magyarországon meg csak maximum akkor fog működni, ha drága lesz. Ugyanis a kevésbé tehetős emberek hamar leamortizálják az eszközöket.

Hozzászólok Aktív témák