Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    Kizárt dolog, hogy két nyomorult visszapillantó kisebbre cserélése egyTIZEDdel vagyis több, mint harmadával csökkentse a 0,28-as légellenállást! Tudom, hogy a videóban is ez hangzik el, de lehetetlen. Mérnökhadak munkaórák ezreit ölik a karosszériába, hogy 1-2 századot faragjanak, ezek meg nem is hagyják el, csak csökkentik a visszapillantó méretét és nyernek egy tizedet? Ha ilyen könnyen repkednek a tizedek, hamarosan mínuszos légellenállása lesz az autóknak és termelik majd az áramot abból is :DDD

    Szép s jó autó egyébként, én mondjuk már egy Leafnek is örülnék, ha meg tudnám fizetni :DDD

    Amit továbbra sem értek viszont, hogy ahol takarékoskodni kellene az autóban az árammal, ott miért szórják tele kijelzőkkel? Ott világít folyamatosan, ha akarok állítani a rádión, légkondin, akármin, ha nem. Nem lenne takarékosabb mechanikus gombokkal? Kijelző meg csak amihez tényleg kell, pl. navi. A tükröt még megértem, mert többet nyernek a légellenálláson, mint a két kijelzőn meg kamerákon veszítenek, nade a többi? Arról nem is beszélve, hogy szerintem balesetveszélyesebb is, mert nem tud rá olyan izommemória kialakulni, mint egy gombra, amihez vakon odanyúlok, míg erre oda kell pillantani. Abban se vagyok biztos, hogy jó nekünk a tyúkbeles fék meg kormányzás meg stb... A fizika nem lehet bugos...

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák