Hirdetés

2019. január 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#13) atee_13 válasza Cifu (#7) üzenetére

atee_13
(senior tag)

Elvileg a Teslának ezután kellene jobban termelni a hasznot. Az üzemükhöz használt gyártósorral rengeteg probléma volt felvásárolták és kijavították, most már a szalagról legördülő autók mennyisége is az előzetes jóslatok szerint megy. És ha jól emlékszem nemrég az állami támogatás is "lejárt " náluk mert átléptek egy bizonyos eladott darabszámot.

Valamit szerintem az önvezető rendszerben is mindenki előtt állnak, ha másért nem is azért mert az autopilot-tal rengeteg valós körülmény között tesztelt adattal rendelkeznek míg a többiek inkább csak kontrollált vagy szimulált adatokkal rendelkeznek. Igen tudom volt tragédia is a pilotájukban de összességében így olyan adatokkal is rendelkeznek, hogy az "előírttól" eltérően cselekvő user-ek milyen hülyeségeket tudnak produkálni.

Ők fejest ugrottak ezzel az egésszel nem lassan szisztematikusan építkeztek, majd az idő megmondja, hogy jó volt e ez így.

Mindenesetre én örülök nekik és a felhajtásnak ami van körülöttük mert így húzzak magukkal az elektromos autó vonalat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.