- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Guff
csendes tag
Plantronics M100 -rol van valakinek tapasztalata? Hasznalja valaki?
-
jikopp
csendes tag
Sziasztok!
Szeretnék én is venni egy bluetooth headsetet, de nem tudom, hogy milyet vegyek....
Ami miatt filózom, az az, hogy BB 9700-át használok és találtam két BB-s headsetet, de egyikről sincs teszt...ill az egyik elég drága is (15 eFt)
Tud vki segíteni h melyiket éri megvenni?
Plantronics Explorer 210 vs BlackBerry Bluetooth headset - HS-500Várom véleményeteket!
Előre is köszi! -
lindermen
senior tag
Vettem egy explorer 210-est, és nagyon jó, gyorsan megszerettem. Viszont mivel MicroUSB-s a töltője, és telómnak is az, szerintetek lehet tölteni a telefon töltőjével? mindkettő töltőnek 5 V-os a kimenő fesz, de a nokia 1200 mA-es, a plantronics pedig 180. Lenne baja a nokiás töltőtől? vagy csak gyorsabban feltöltődne?
-
Rolly
veterán
Engem is érdekelne sztereó BT füles. Bár én most rendeltem USA-ból ebay-en Nokia BH-503-at.
én is usából rendelnék előre láthatólag, csak nem tudom milyet a stereo füles jobb lenne, de igazából nekem olyan kellene amit lehet stereoként is használni és hagyományos headsetként is ...
-
PowerBuldog
veterán
-
Rolly
veterán
-
Rolly
veterán
Mikor várható a keddre ígért sztereo bluetooth headset bemutató?

-
Scyber
csendes tag
Sztem jobb a hagyományos.
-
Rolly
veterán
mikor jönnek a sztereo bluetooth cuccok? S mikor jön a multipointos cikk? gyorsan mert headsetet akarok venni

-
DroneZ
aktív tag
köszönöm, hogy utánanéztél nekem, de én a numerikus rész nélkülire gondoltam.
lehet ráírok a cikk írójára 
-
Zewa
senior tag
Ez már igen!
Video is frankó, a teszt is frankó, igaz én nem vagyok egy nagy BT headsett fan.
Ilyen közelről látni Bochát kicsit rémisztő volt de tettszett, nagyon is! még - még -még!
-
atike
nagyúr
Ideje vennem. Meg is van melyik lesz az... P. Explorer 210...
Köszi a tesztet, pont jól jött! -
kovy79
őstag
Hasznos cikk, látszik, merre tart a BT technika.
Ám én sztem maradok a 3K-s H350-emnél.
-
PowerBuldog
veterán
-
DroneZ
aktív tag
igen arra az alu lapon lévő fehér gombos billzetre gondoltam

feltételeztem én is, hogy apple termék és azt is hogy nem lesz olcsó, de pontosan ezt a terméket nem találtam sehol. lehet külön kapni vagy csak valami pack-al együtt?

-
Gomez86
őstag
Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés. Itt azért nem említettem meg az ilyesmit, mert semelyikkel nem volt gond, de akkor jövő héten visszatérünk magára a technológiára, mobilos és számítógépes csatlakozásra, hívásvárakoztatásra, rendben?

Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés

Pont most szeretnék headsetet venni, és nálam az lesz a döntő, hogy melyik kezeli a legkönnyebben ezt a módot... -
szuper-t
őstag
-
DroneZ
aktív tag
hali skacok!
nem tudja valaki milyen billzet van az asztalon? a neve kéne nagyon.

köszi előre is
üvd.: DroneZ
-
szuper-t
őstag
Nem rossz Nem rossz

laza lett a Vidi
jó teszt
-
erdoke
titán
-
erdoke
titán
-
zazahoho
őstag
gratula

moto-t kipróbálnám ill.meg is venném ha kicsit olcsóbb lenne
-
Bocha
HÁZIGAZDA
Tudom, kb. minden dedikált hangerőszabályzó nélküli headseten van ilyen pörgetős hangerőállítás, de szerintem ez egy kevésbé szofisztikált módja a volume szabályozásának.
Szóval nem ér pontot, sorry. 
-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
erdoke
titán
Végre az én aktuális headsetem is bekerült a mezőnybe (D975).

Viszont van rajta hangerőszabályzó, igaz csak egy gomb, tehát oda-vissza megy a hangerővel. Ha ez ér még neki +1 pontot, máris ő a győztes.
Én akciósan bruttó 17,x ezerért vettem. -
qky
tag
Az ott egy Nokia C5 az asztalon? TESZTEEEEEEEEET !!!!

-
Bocha
HÁZIGAZDA
~2 hónap és új helyre költözünk, ott lesz egy videós sarok. Másfél éve még nullán voltunk videózásból, egész jól kiműveltük magunkat, innentől a színvonal már egyenesen felfelé fog menni.
Köszi az észrevételeket. -
kuchera
tag
Jóvólt!!!
Megint meggyőződtünk hogy a Bluetooth verhetetlen headsetek terén.jelenleg
-
Kobaljov
senior tag
-
Aidan85
aktív tag
Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés. Itt azért nem említettem meg az ilyesmit, mert semelyikkel nem volt gond, de akkor jövő héten visszatérünk magára a technológiára, mobilos és számítógépes csatlakozásra, hívásvárakoztatásra, rendben?

Helló!
Kösz a tesztet, nagyon tetszett! Most tervezem BT headset vásárlását, úgyhogy jól jött a teszt...
Bár egy régebbi modellt néztem ki magamnak, nevezetesen egy Plantronics Voyager 520-ast. Magyar tesztet nem találtam róla, de külföldiek elég jóra értékelték.Jahm, és várom a cikket az említett multipont technológiáról, mobilos és számítógépes csatlakozásról, hívásvárakoztatásról!!!

-
Agostino
addikt
Üdv.
A videóhoz: több fényt, közelebb a mikrofont, kérlek. Utóbbi még hagyján, de engem személy zavart egy kicsit, hogy kvázi a sötétben ültél. A tartalommal semmi gond, tetszett.
-
ro_bert17
őstag
-
Peetig
csendes tag
Kipróbálnám a Motorolát, nagyon.
A videó hangulata, szerkesztése jól eltalált, átjött a "bontogatás" érzése.

-
^Clown
addikt
Ez a Moto cucc nem semmi. Hiába, a minőséget meg kell fizetni

Jó teszt lett, köszi!

-
ClioRS
őstag
A Plantronics Discovery 975 tetszetős nagyon

-
ko9
addikt
-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
P100
senior tag
Nekem az a bajom a headsetekkel, hogy túl nagyok. Olyan headset nincs, ami kisujjnyi méretű?
-
lalakov
senior tag
Pont tegnap vettem egyet. Egy napelemest, amit elméletileg sohasem kell tölteni hálózatról, az első feltöltést követően. Kíváncsi vagyok meddig bírja, bár nem is fogom napi pár óránál többet használni, aztán meg kirakom az ablakba sütkérezni.
[SolarVoice 908] -
Bocha
HÁZIGAZDA
Én nagyon gentle módon nyitom ahhoz képest, hogy más újságírók szokták, hidd el.
Egyébként azt sem téptem, csak leesett szegény headset, ennyit úgyis bírnia kell. -
HyP3b0y
senior tag
Csak én érzem úgy amikor leesik az egyik headset, hogy a szívbaj jön rám?
Kicsit finomabban nyisd azokat a dobozokat, fáj a szívem ahogy széttéped őket

-
ByB
addikt
-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
ByB
addikt
Csináljatok sztereó BT tesztet is!!!
Sennheiser MM200, Sony Ericsson HBH-IS800... -
Silentfrog
veterán
Jo kis tesztecske!

-
kennyke
aktív tag
Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés. Itt azért nem említettem meg az ilyesmit, mert semelyikkel nem volt gond, de akkor jövő héten visszatérünk magára a technológiára, mobilos és számítógépes csatlakozásra, hívásvárakoztatásra, rendben?

Ez jó ötlet lenne.

Ha oda kerültök, hogy írtok róla, lehet tudni, hogy milyen headsettek kerülnének bele?szerk: esetleg kereshetnétek egy olyat, ami egy időben tudja a stereo hangot+mikrofont kezelni

-
LonGleY
veterán
Most fogtam fel, hogy az a típusszám volt, épp csak beleolvastam, ezért nem értettem. :]
De ez a 210-es formában férfiasabb, mint a 230-as, ez lesz szerintem az első fülesszettem. De ha tudtok bringázáshoz alkalmasabbat, akkor ne sajnáljátok az ötletet megosztani. :]
-
Bocha
HÁZIGAZDA
-
LonGleY
veterán
"cserébe az Explorer 210 500 forinttal olcsóbb az Explorer 230-nál"
Ööö, he?
-
GALARDO
addikt
Ez a videó!

-
fi:zi'k
nagyúr
Tetszik a teszt grat!...de! Szép és jó, hogy pár szóban összefoglaltok egy-két tesztet, de azt erősen hiányolom, hogy ha már van olyan közülük, ami több telefont kezel egyszerre, hogy az pontosan hogy is működik!? Gondolok arra, hogy ha beszélek egyiken, mi történik ha a másikra hívás érkezik stb.
Nekem van egy Jabra headsetem, ami elég szarul kezeli le ezt a kérdést
De megjegyzem még, hogy a Jabra headsetet hiányoltam a tesztből!

De megjegyzem még, hogy a Jabra headsetet hiányoltam a tesztből!

Most hogy mondod tényleg

-
Janaboy
veterán
Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés. Itt azért nem említettem meg az ilyesmit, mert semelyikkel nem volt gond, de akkor jövő héten visszatérünk magára a technológiára, mobilos és számítógépes csatlakozásra, hívásvárakoztatásra, rendben?

Okay, thx!
-
Bocha
HÁZIGAZDA
Tetszik a teszt grat!...de! Szép és jó, hogy pár szóban összefoglaltok egy-két tesztet, de azt erősen hiányolom, hogy ha már van olyan közülük, ami több telefont kezel egyszerre, hogy az pontosan hogy is működik!? Gondolok arra, hogy ha beszélek egyiken, mi történik ha a másikra hívás érkezik stb.
Nekem van egy Jabra headsetem, ami elég szarul kezeli le ezt a kérdést
De megjegyzem még, hogy a Jabra headsetet hiányoltam a tesztből!

Ha gondolod, a multipointról írhatunk egy külön részletező cikket jövő héten, mert jogos a kérés. Itt azért nem említettem meg az ilyesmit, mert semelyikkel nem volt gond, de akkor jövő héten visszatérünk magára a technológiára, mobilos és számítógépes csatlakozásra, hívásvárakoztatásra, rendben?

-
Janaboy
veterán
Tetszik a teszt grat!...de! Szép és jó, hogy pár szóban összefoglaltok egy-két tesztet, de azt erősen hiányolom, hogy ha már van olyan közülük, ami több telefont kezel egyszerre, hogy az pontosan hogy is működik!? Gondolok arra, hogy ha beszélek egyiken, mi történik ha a másikra hívás érkezik stb.
Nekem van egy Jabra headsetem, ami elég szarul kezeli le ezt a kérdést
De megjegyzem még, hogy a Jabra headsetet hiányoltam a tesztből!

-
Valzor
aktív tag
Jó a teszt és a videó is!
Köszönjük! -
Bocha
HÁZIGAZDA
-
KeNTaGoN
tag
tenyleg eleg atfogo teszt, latszik rajta a munka, bar en szivesebben olvasnek sztereo blutut fulesekrol...
de attol meg zsir, csak nekem annyira nem relevans. -
hemaka
nagyúr
Jó kis teszt volt, bár én nem használok headset-et, aki éppen vásárolni akar, annak jól jön egy ilyen teszt.
A Moto nem volt benne a videóban, vagy csak elaludtam?
-
<NewL>
addikt
a teszt biztos jó lett,én inkább csak a videó részét néztem meg

a Mac saját? a zene kicsit lehetett volna halkabb,a videó elején legalább
Disc. 975 a legszimpatikusabb,na meg mostmár Bocha

-
Boxi88
őstag
Tényleg hasznos!
Szerintem az Icon7 VOX Touch nagyon jól néz ki! A többi nem tetszik annyira!
-
fi:zi'k
nagyúr
-
JanFe
aktív tag
Jo es hasznos teszt.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- További aktív témák...
- Nvidia Quadro M2000/ P2000/P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX 5000/ RTX A2000/ RTX 4000 SFF 20GB ADA
- iPhone SE 2020 128GB Black - 2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4891, 92% AKKSI
- Keresünk iPhone 12/ 12 Mini/ 12 Pro/12 Pro Max
- Új Dell Pro 14 Plus Ultra5 238V vPro 8mag 32GB RAM 512GB SSD Intel Arc iGPU 130V Win11 Pro Garancia
- Keresünk iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


lehet ráírok a cikk írójára 



![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)







