Hirdetés
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
joey04
titán
A notch inkább dizájn elem, mintsem hasznos feature, ami ráadásul nem is ért el össznépi ujjongást a felhasználók részéről.
És? Ez mindegy a kommentem szempontjából. Mellesleg a no jack mellett direkt a negatív részhez soroltam...
-
fornettisuti
veterán
tegyük tisztába azért. vagy troll off és semmit nem találtak fel és mindent "csak" tökéletesítettek, vagy "loptak", de akkor a notch meg a no jack sem hozzájuk köthető, vagy elfogadjuk, hogy a jó dolgok elterjedését és használhatóvá tételét is nekik köszönhetjük, ebben az esetben rájuk lehet verni a notch és a no jack elterjedését. mondjuk a notch abban a formában ahogy ők használják hasznos, csak a copy-k esetében értelmetlen.
A notch inkább dizájn elem, mintsem hasznos feature, ami ráadásul nem is ért el össznépi ujjongást a felhasználók részéről.
-
joey04
titán
tegyük tisztába azért. vagy troll off és semmit nem találtak fel és mindent "csak" tökéletesítettek, vagy "loptak", de akkor a notch meg a no jack sem hozzájuk köthető, vagy elfogadjuk, hogy a jó dolgok elterjedését és használhatóvá tételét is nekik köszönhetjük, ebben az esetben rájuk lehet verni a notch és a no jack elterjedését. mondjuk a notch abban a formában ahogy ők használják hasznos, csak a copy-k esetében értelmetlen.
-
punky10
addikt
A nojack még mindig LeEco/LeTV hozománya, a notch eredetije pedig LGszabadalom 2016-ból...
Az lehet,de amikor megjelent a jack-mentes LeEco,legfeljebb legyintettek a gyártók,hogy az Ő telefonjuk legalább egy Jack-kel jobb.Az LG-szigetre is legfeljebb annyit mondtak,hogy érdekes...De amikor ezeket az almacsutkás telefonon látják,hirtelen minden gyártó megőrül,és ész nélkül elkdzdi másolni,mert biztos trendi dolog.Pedig(szerintem)nem...
-
fornettisuti
veterán
A nojack még mindig LeEco/LeTV hozománya, a notch eredetije pedig LGszabadalom 2016-ból...
-
Matada2.3
veterán
Érdekes, ezt a külsőt/textúrát a Zenfone 2-es széria is előtte már, nem baj, legalább jól néz ki.
-
punky10
addikt
-
Tomi_Ohl
veterán
Legalább annyira magasztos cél,mint az én "agymosott elmém" felszabadítása idelenn vidéken...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más:azért az Oppo-tól nem ezt vártam!Ok,minden kínai másolással kezdte,vagy legalábbis "erøsen merített ihletet"ismert gyártó termékeiből,de azt hittem,hogy a "nagyok" már túlléptek rajta.Tévedtem..Huawei P20 után meglepő?

-
punky10
addikt
Legalább annyira magasztos cél,mint az én "agymosott elmém" felszabadítása idelenn vidéken...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Más:azért az Oppo-tól nem ezt vártam!Ok,minden kínai másolással kezdte,vagy legalábbis "erøsen merített ihletet"ismert gyártó termékeiből,de azt hittem,hogy a "nagyok" már túlléptek rajta.Tévedtem.. -
xsjado93
senior tag
Hihetetlen nagy arcok ezek az Oppo-nál. Jönnek itt az egyedieskedéssel, aztán - ha nem is direktbe - de lemásolják a HTC kilenc évvel ezelőtti design-ját.
Erre a költői kérdésre: " ... miért kell minden megfizethető okostelefonnak ugyanúgy kinéznie ... " pedig azt válaszolnám, hogy: mert csak másolni tudtok b+ (és ezt most egy-két ritka kivételtől eltekintve az egész iparág magára veheti).
Nagy divat manapság "tüntikézni". Nekem a mai mobiltelefonok miatt lenne kedvem utcára vonulni.

Elég fura értékrended lehet, ha egy ilyen miatt mennél tüntetni 😓
-
Graphics
Jómunkásember
-
hemaka
nagyúr
-
NeRo28
aktív tag
Na hát, ilyen design-t még sohasem láttunk......
.. Jah de.. de akkor se tetszett senkinek.
Pedig a HTC Diamond igenis szép készülék!Nekem első látásra szerelem volt 2008-ban!
-
Solten
őstag
Lassan keptelen leszek kovetni ezt a sok hulye nevet...

-
szemy94
senior tag
Barátnőmnek 2 éve vettem egy Bluboo Picasso-t, valami 17000 jómagyarforint volt akkor, a hátlap persze gagyi műanyagból, de ugyanez, és volt még Ali-n elég sok hasonló(ugyanolyan) hátsó kialakítású telefon.
-
#65577472
törölt tag
-
hemaka
nagyúr
lmao, rohanok megvenni
-
#65577472
törölt tag
-
#98880768
törölt tag
Oppo. Egyediség. Hát ez vicces..
-
RetepNyaraB
nagyúr
Mint egy falat egér...
-
#65577472
törölt tag
-
Polarstar
nagyúr
-
#65577472
törölt tag
-
Fred23
nagyúr
-
judas13
veterán
-
fornettisuti
veterán
Shame on you, Oppo!
-
#65577472
törölt tag
Oppo cerkája túl vastagon fog ahhoz, hogy meglovagolja a Xiaomi sikerét.
-
Graphics
Jómunkásember
realme milyen egyedin rímel a redmi-re

Plusz a képen is az van, és még a színek is passzolnak. Kitalálták.
-
tibcsi0407
félisten
-
judas13
veterán
A Xiaomi Indiai szárnyalását szívesen meglovagolnák gondolom sokan így Oppoék is valahogy akik még tartják magukat a piacon. (Ez viszont egyáltalán nem modható el már a Lenovoról vagy pláne a Gioneeról.)
Mindent bevetnek most. Mondjuk az ő szemszögükből érthető. -
#65577472
törölt tag
Oppo egy g**i molinó közepét tartanád?

Nem kell új molinó, csak elő kell venni a régit, amire O1G van írva.
-
tibcsi0407
félisten
Hihetetlen nagy arcok ezek az Oppo-nál. Jönnek itt az egyedieskedéssel, aztán - ha nem is direktbe - de lemásolják a HTC kilenc évvel ezelőtti design-ját.
Erre a költői kérdésre: " ... miért kell minden megfizethető okostelefonnak ugyanúgy kinéznie ... " pedig azt válaszolnám, hogy: mert csak másolni tudtok b+ (és ezt most egy-két ritka kivételtől eltekintve az egész iparág magára veheti).
Nagy divat manapság "tüntikézni". Nekem a mai mobiltelefonok miatt lenne kedvem utcára vonulni.

Oppo egy g**i molinó közepét tartanád?

-
#65577472
törölt tag
Pure chinese mentality

Pure chinese nonsense

-
South Velen
addikt
-
<Adamsky>
nagyúr
Hihetetlen nagy arcok ezek az Oppo-nál. Jönnek itt az egyedieskedéssel, aztán - ha nem is direktbe - de lemásolják a HTC kilenc évvel ezelőtti design-ját.
Erre a költői kérdésre: " ... miért kell minden megfizethető okostelefonnak ugyanúgy kinéznie ... " pedig azt válaszolnám, hogy: mert csak másolni tudtok b+ (és ezt most egy-két ritka kivételtől eltekintve az egész iparág magára veheti).
Nagy divat manapság "tüntikézni". Nekem a mai mobiltelefonok miatt lenne kedvem utcára vonulni.

-
balaaazs
senior tag
Na hát, ilyen design-t még sohasem láttunk......
.. Jah de.. de akkor se tetszett senkinek.
Nem mintha tudna mostanában valaki igazán újat mutatni..
-
#65577472
törölt tag
Piacra dobnak Indiában egy Oppo A3 permutációt olyan márkanévvel, ami erősen hajaz a Redmi-re, aztán trollkodnak egy harmadannyiba kerülő 5A-val. Grat.
-
South Velen
addikt
Na hát, ilyen design-t még sohasem láttunk......
.. Jah de.. de akkor se tetszett senkinek.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
- AKCIÓ! ASRock H510M i5 11400 32GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman S2 TG ADATA 600W
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- HP EliteBook 840 G10 13. gen i5, 16GB DDR5, prémium üzleti laptop! 1 év garancia
- Xiaomi Redmi 15 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GMR 2TB 2.5 SATA3 SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)












