- Apple Watch
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- One mobilszolgáltatások
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Yettel topik
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Szigorít az Apple az App Store-ban, célkeresztben az értéktelen alkalmazások
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
<Adamsky>
nagyúr
Jó, hogy jön a 3-as, mert a 2s egy kicsit már öregecske (2018 ápr.)

-
weberzolee
aktív tag
Az ujjlenyomat olvasónál sem úgy megy, a pixelek közti "résen" megy át a fény, ezt olvassa le a szenzor. Nem átlátszó a kijelző.

-
Gusztáv
addikt
Nem csak a készülék feloldására használják az előlapi kamerát, de pl az értesítéseket is elrejti, ha nem te nézed. Ami mondjuk nem egy rossz funkció. Én vegyesen használom az újlenyomat olvasóval, mikor mi a kényelmesebb.
-
kop8
őstag
Csak ott csúszik hiba a számításba hogy a kicsúsztatható kamera oldja fel a telefont. Ez hányszor is történik naponta? (itt az oppo -ra gondolok nyilván, mert abban nincs ujjlenyomat azonosítás)
Az elég nagy gáz, kamerát nem használnám feloldásra ujlenyomat sokkal jobb és gyorsabb...
De ha nincs ujlenyomat nagy hiányoság, megsem venném... -
Tidzsimon
őstag
Az egész lehet átlátszó, az ujjlenyomatolvasosoknal is úgy megy.
Lehet tenyleg a fényerő vel lenne gond, ha mondjuk az atlatszo az tulsagosan sotetit. (vagy jövőre is kell valami újítás) -
weberzolee
aktív tag
Csak ott csúszik hiba a számításba hogy a kicsúsztatható kamera oldja fel a telefont. Ez hányszor is történik naponta? (itt az oppo -ra gondolok nyilván, mert abban nincs ujjlenyomat azonosítás)
-
kop8
őstag
Akinek sír a szája hogy elromlik meg ilyenek az sem fényképezgeti magát minden nap, ez soha nem megy tönkre hamarabb törik be a kijelző!
-
pusszycat
nagyúr
Lehet nem tudják megoldani,h csak egy kis rész legyen átlátszó,ha könnyű lenne már rég alápakolták volna.

-
Tidzsimon
őstag
De tényleg a kijelző alá miert nem teszik be, mimt az ujjlenyomat olvasót? Átlátszó kijelző menyi fényt vesz el?
-
Carbonado11
tag
Nemhogy inkább a helyes kijelzőarány felé billenne ez az idétlen majmolós-divat! Pont, mint az ecsethaj! 🤣
-
pusszycat
nagyúr
Jó, de hányszor szelfizik az ember egy nap? Én mondjuk egyszer sem... Hetente egyszer-kétszer használnám videotelefonálásra. Attól aztán kétlem, hogy valaha is elromlana...
Te hozzám képest szelfiőrült vagy. Nálam inkább a beragadás játszana a kevés használattól.

-
tothmaxy182
őstag
Anno tesómnak is volt ilyen Samsung szétcsúsztatós telefonja, ami a maga idejében elég jó kamerával volt felszerelve (5 Mpx, 720p videó
). Na az is a szalagkábel mentén fosta össze magát, szóval én meglennék az ilyen "újítások" nélkül.
Igazából nem is értem ezt a kijelző arány őrületet, ez a legújabb e-pénisz méregetés, mint annó a magok száma, ram vagy kamera felbontás volt.Jó, de hányszor szelfizik az ember egy nap? Én mondjuk egyszer sem... Hetente egyszer-kétszer használnám videotelefonálásra. Attól aztán kétlem, hogy valaha is elromlana...
-
joey04
titán
-
Gusztáv
addikt
Anno tesómnak is volt ilyen Samsung szétcsúsztatós telefonja, ami a maga idejében elég jó kamerával volt felszerelve (5 Mpx, 720p videó
). Na az is a szalagkábel mentén fosta össze magát, szóval én meglennék az ilyen "újítások" nélkül.
Igazából nem is értem ezt a kijelző arány őrületet, ez a legújabb e-pénisz méregetés, mint annó a magok száma, ram vagy kamera felbontás volt. -
doooo
veterán
Hmm.. Azért, hogy az egész, mindenkire kiterjedő őrületet a Mi Mix indította volna el... Az S8 és az iX jóval nagyobb erővel hatottak az iparra, mint a Mix... Ez nem volt több, mint egy mainstream-ebb Aquos.
-
exedoc
senior tag
Naiszen. Mast akko mi lesz. Nincs ezzel gond, működjön.

-
Somatom
veterán
-
KillBorn
senior tag
Több alkatrész, több hibaforrás. Inkább 100 (gólya)noccs mint 10 kicsi alkatrész a kiugró
bizbaszmiatt. -
Matada2.3
veterán
-
Somatom
veterán
-
borand
aktív tag
-
Somatom
veterán
-
#65577472
törölt tag
-
#29263560
törölt tag
pusszycat
Egyedi lesz.
-
pusszycat
nagyúr
-
#16820480
törölt tag
Vagy lehet, hogy fixen ott lesz kitüremkedve, mint a régi telókon az antenna

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Jövedelem
- Met: Metallica: M72 World Tour
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Milyen program, ami...?
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Apple Watch
- N€T0X|N: Talaria tuning: adj erőt!
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest









