Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asztee

    aktív tag

    válasz Csicsóka #27253 üzenetére

    Nem tudom hogy milyen szintű , de ez egy Python progi azt tudom. Ez van beírva az etc/profile-ba ,hogy "python2 /lxy/xy/start.py" és amikor bekapcsolom a pi-t (most ideiglenesen rá van dugva a tv-re) akkor bootolás után várakozik a bejelentkezésre. Akkor a telefonos app-pal már tudom használni a RuneAudio-t ,de az LCD kijelzokijelző még üres amíg be nem jelentkezek. (Egyébként beírtam az is a profile-ba , hogy "loadkeys hu" és az is csak a bejelentkezés után lett érvényes.)
    Az a "&" egy ilyen python-os proginál is működik !? (Pl. "Python2 start.py &" ?)
    "Kiveszed az SD-t, beteszed egy Linuxos gépbe"
    Sajnos nincs kéznél linuxos gépem. :( Nincs valami win-os segédprogram ami tudja kezelni az ext4-es sd kártyákat ?
    Vagy az lehetséges lenne -ez most jutott az eszembe-, hogy egy masik sd kártyáról bebootolok a RPi-n (raspbian) és ezt a mostanit meg usb-s kártyaolvasóval bedugom és akkor ott átszerkesztem. Gondolom igen csak fogalmam sincs, hogy hol találnám meg... :B :(

    ''A világon 10 féle ember létezik : az egyik ismeri a kettes számrendszert a másik nem."

Új hozzászólás Aktív témák