Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz Ricco_hun #24707 üzenetére

    Irányítás fikázás visszavonva, sikerült sim-ben menni. Ezekszerint a room leader választja ki a módot. A kameramozgás nagyon fura, nem marad a kocsi mögött a kamera, hanem csak a kocsi fordul előtted. A nézetet úgy ahogy sikerült belőni, bár még mindig nagyon eltávolodik ha gyorsan megyek, ennyire azért nem kéne érzékeltetni a sebességet.
    A 350Z-t azért nem találtam, mert a class-onkénti felsorolásban nincs benne, csak akkor látszódik, amikor az évtized szerinti rendezésben nézem a kocsikat.
    SylarHUN: Tudod én mindig kritikus szemmel tekintettem a pt-re, nem pedig fan szemmel. Nektek persze hogy minden rózsaszín, bár nem tudlak megérteni titeket, sok-sok játék van, ami jobb/élvezetesebb mint a pt. Én mindig azt nézem, hogy mennyivel jobb is lehetne a pt. Oly sok lehetőség van a témában, de elég gyenge a megvalósítás.
    "Amúgy meg nem is játszol már hónapok óta, tartsd is meg jó szokásod! Maradj távol a PT-től!"
    Ezt amúgy majdnem rossznéven vettem, de ez csak téged minősít.

    [ Szerkesztve ]

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák