Hirdetés

Aktív témák

  • rudeee

    senior tag

    válasz bbchris #52 üzenetére

    Nem volt emiatt bios frissítve.
    Nekem az a fura jelenség hogy addig redben lenne hogy esetleg egy chipkészlettel baja van a kártyának,de hogy kettővel az már felettébb érdekes.
    Az Abit NF7 2.x NForce2 lapomban azt csinálta,és a másik gépemben is azt csinálta ami intel chipset-es Abit BP6 i440BX (régi alaplap)1999.
    Mindkettőben furcsa a dolog hogy chipset gondja lenne.
    Igaz hogy az NF7 és a BP6 is Abit de a másik gép amiben jól ment abban is Abit alaplap van BD7II i845E chipsettel.
    2 gépen csak nem lehet szar a bios.
    Ez a Pinnacle kártya nem mostani darab asszem 4 évvel ezelötti mono hangot ad,de ez lényegtelen szempont szerintem mivel a maiak sem tudnak sokkal többet csupán újabb kiadásúak és stereo-k.
    Arra tudok gondolni hogy a szobában valami zavarhatja a kábelt vagy a kártyát de minden dologtól messze van kivéve egytől a hangdoboztól,lehet ez esetleg gondja?

Aktív témák