Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacess

    tag

    Letérdelt a szivargyújtós telefontöltőm illetve már összekarcoltam kicsit a középkozolt a szivargyujtónál a GPS meg a telefontöltő ki-be rángatásával.
    Ezért a következő ötletem támadt:

    Veszek egy minőségi dupla USB-s szivargyujtó-töltőt (mondjuk ezt) amit beteszek a szivargyujtóba és ott is hagyom. Két aljzata miatt akár egyszerre is tudom tölteni a navit meg a telefont, vagy két telefont. Vagy hurkát meg kolbászt.

    A kérdés ezzel kapcsolatban hogy gond lehet-e az ha ez a töltő folymatosan ott marad a szivargyujtóban bedugva? Lehúzhatja-e az akksit, esetleg kigyullad a verda? Lehet láma kérdésnek tűnik de azt is szeretném ezzel megoldani hogy ki-be kelljen huzogatni valamit a szivargyujtóból. Ugye a szivargyujtó a Boraban gyujtás nélkül is ad áramot, viszont a töltőn ha nincs fogyasztó akkor áramfelvétele sincs. (Gondolom Én...) Bár a navi töltőjén van egy led és ez mindig világít ha bent van a szivargyujtóban ami ugye így vesz is fel áramot ebből pedig következhetnek a korábban leírt aggályok.
    Szóval maradhatna vagy nem?

    Esetleg szívesen olvasnám/olvasnánk hogy Ti hogy oldjátok meg ezt a dolgot...

    :R

    Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

Új hozzászólás Aktív témák