Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok :D jöttem egy kérdéssel, mivel szeretnék márkahű maradni pár szempontból....

    Reméljük úgy alakul a jövőm, hogy oktatóautóra lesz szükségem és nézegettem a "kiskocsikat" VW téren, úgymint: Polo, Fabia, Golf6 (ugye kicsi alatt azt értem, hogy ferde/lépcsőshátú)
    Kérdésem az lenne -mivel elég sok ebben a szegmensben az 1.2tsi ill. az 1.6crtdi- hogy ezekkel a motorokkal vehetőek ezek a városi ideodára?
    Kb. úgy kell elképzelni, hogy az oktatóhelyszíntől 30kmre élek, szóval naponta meglenne azért járatva oda és hazafelé 30-30km-t az autó, szóval nem csak kifejezetten városban lenne hajkurászva....

    Ill. amennyiben egyből hozzácsapom a tsihez pl. a lánc és okoskerék (ha van egyáltalán benne) cserét és akkor azzal x km-ig le van tudva a megnyúlt lánc stb. probléma?

    Eszméletlen sokfelé nézelődöm még off autók terén is (pl. 1.4, 1.6 hdi motoros franciák 2014től vagy 1.4 d4d Toyota, Honda fronton inkább szívókat lesegetek és persze ott van az örök mindenes Swift, Baleno és társaik Suzuki fronton), de szeretném tisztábtenni a fejemben, hogy gondolkodhatok-e ilyen felhasználásra e két motort illetően avagy halál lenne az egész?

    Amikor először még kb. egy éve jöttem ezzel a kérdéssel, akkor SDI-t is ajánlottatok, de azok már azért túl kórosak az elvárásaimnak, szóval valami 2013-14től felfelé az elképzelés inkább

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák