- Mobil flották
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
- Macrodroid
- MIUI / HyperOS topik
- Motorola G86 - majdnem Edge
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
Normál esetben nem kellene ilyen hibakóddal elszállnia a létrehozási műveletnek. Viszont itt most az a kérdés, hogy a pendrive hibája miatt van ez, vagy egyéb okból. Az előbbit úgy lehetne kideríteni, hogy tesztelni rajta az írást és az olvasást pl. a H2testw (vagy a CheckFlash) programmal, ami előzőleg már linkelve volt példaként. Valamint alternatív módon rárakni pl. az innen letöltött (1809-es) Windows 10 ISO-t. Azaz csatolni az ISO-t a fájlkezelőben és a tartalmát 1:1-ben rámásolni a FAT32-re formázott pendrive-ra, vagy a Rufus programmal kiírva. Ha a tesztelés és az ISO manuális másolása / kiírása is hibaüzenet dob, akkor elég valószínű a pendrive hibája... Valamint ha az MCT ugyanabban a hardver- és szoftverkörnyezetben egy másik pendrive-on gond nélkül létrehozza a telepítőt, akkor szintén.
-
King Unique
titán
Az nem éppen normális, ha csak úgy eltűnik róla a partíció... Hogyan, mivel írod ki a telepítőt, ilyenkor hibaüzenetet dob a program, nincsen csatlakozási probléma, másik portban is ilyen?
Ha nem csatlakozási probléma okozza és más pendrive megfelelően működik ugyanazon a gépen, ugyanabban a portban, akkor lehet nem ártana annak a pendrive-nak egy teszt. Aztán max. újraparticionálni a jó, a működő lemezterületet, ha egy része esetleg rossz. Erről pont nemrég volt szó. Vagy másik opció nem szórakozni tovább vele, hanem megejteni egy garis cserét, vagy annak hiányában kivágni a franba... Amúgy sem feltétlen a legtartósabbak ezek, meg végül is fogyóeszközök, nem újdonság, hogy X idő után tönkremennek és újat kell venni.
-
King Unique
titán
-
King Unique
titán
Ilyen jó esetben akkor szokott lenni Windowson, ha nincsen particionálva a pendrive. A lemezkezelőt kellene megnézni, hogy ott mi a helyzet. Ha nem lehet rajta új partíciót létrehozni, majd utána formázni, vagy meg sem jelenik eltávolítható lemezként, akkor az viszont már gond. Ez esetben esélyes a pendrive hibája, de ennek biztos megállapításához célszerű lehetőség szerint másik gépen, másik operációs rendszerrel is kipróbálni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Crucial T500 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Crucial P3 Plus 2TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - Eladó!
- Szuper ár! 480GB Ipari Minőségű, Sata SSD-k, kevés írt adattal! PC-be és Laptopba is kiváló!
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Kingston KC3000 NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Western Digital WD Red Plus 3.5 12TB 7200rpm 256MB SATA3 (WD120EFBX)
- BESZÁMÍTÁS! NZXT Kraken Elite 360 RGB vízhűtés garanciával hibátlan működéssel
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- 120 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest