Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz MK VII #48863 üzenetére

    Szia

    Témához fűződik remélem nem baj. :)

    Nekem lenne pont az említett Blaxtikus csodából összesen 16GB ram,2db 8GB-os kit ,egyik 8GB-os kit-et már egy éve lassan használom a másik 8gb-os párt meg nem régiben szereztem be a nagyon jó árazásnak köszönve.

    Szóval,gyárilag CL9-es modulok ,bios-ban a helyére bepötyögtem cl 8 8 8 22 stb, és kiválóan mentek szerencsére.
    Mikor be szereztem az utóbbi 8gb kit-et hozzá vannak alkalmak ritkábban,hogy kapok egy kék halált (mondjuk olyan csak 1x volt) ,de inkább a Chrome böngésző összeomlása és egyéb furcsaságok utalnak arra,hogy a frissebb modulok vlmelyike 1.50 v on valószínűleg nem bírja.

    Na szóval a lényeg mert csak szemetelek ide, adott Giga biosában csak egy opciót látok ahol feljebb tudom egy picit venni a feszültséget,DRAM Voltage asszem,ott 1.6 bepötyögtem F10-el úgy is maradt,viszont Aida-ban,bios elején,stb 1.50v van írva.

    Jelenleg CPU-Z is 1.50-t ír.

    :R

    Szerk.: Elfelejtettem,természetesen a modulokat használtam huzamosabb ideig is CL9-en,semmi bajuk nincs gyári beállítások mellett,teljesen hibátlanok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák