Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dark Wander

    tag

    Mcray: Az 1 hulladék, kipróbáltam de nem lehet rendesen irányítani a gépet, mintha 1000 t vagont kéne mozgatni.
    Terveztem hogy ide a Joystick-os topicba írok néhány véleményt, az általam letesztelt/játszott repülős játékokról, hogy mennyire jó vagy s.r.

  • Dark Wander

    tag

    Thrustmaster T.Flight Hotas X joystick-m van. Meglepett mikor kibontottam a dobozt és találtam 1 magyar használati útmutatót a dobozba. Sok terméknél nincs magyar útmutató, nem mintha ezen múlna a beüzemelése, csak csupán jó érzés, hogy nem néznek bennünket levegőnek.
    Maga joystick kényelmes nekem, 16 k volt és nincs benne a force feedback. De szerintem nem is baj.
    Lényeg hogy amilyen játékot tesztelek/játszom leírnám a véleményemet róla röviden hogy mennyire jó vagy s...
    Kezdem a leggyengébbel:
    World Of Planes: Vadász géppel repültem ami a legkönnyebb és legjobban manőverezhető de ennek ellenére is siralmas. Mintha több másodperces késés lenne a joystick-nál, és fordulni is nagyon lassan akar, gázkarra meg alig reagál. Látszik hogy billentyűzetre és egérre lett optimalizálva, de ezzel meg az a baj hogy 1 repülő mozgást nem tud olyan finoman és gyorsan lekezelni ahogy kéne. FELEJTŐS!! 5/1
    Air Conflicts Secret Wars: Kellemes meglepésben részesültem. Még az első része 2006ban jött ki, akkoriba ha jól emlékszem csak bill. illetve egérrel volt játszható. Secret Wars rész a 2., valami nagy változás esett. Lényeg hogy ez arcade repülős, de ki lehet választani hogy bill+egér vagy 1 botos joystick vagy hotas rendszerű joystickot akarnák használni. Teljesen jól működik hotas-sal is, wop szembe a gázkarra AZONNAL reagál! Repülők között van különbség, ezt érezni is hogy 1 bombázó lassan fordul és lassú a végsebessége míg vadászgépek meg ellenkezője, de pl bf109 és Spitfire között nincs olyan eget rengető különbség mint a War Thunder-ban. Összességébe 1 nagyon jó arcade repülős játék lett. 5/4
    War Thunder: Ez a játék a legjobb amit eddig nyomtam joystick-kal. Szerintem az összes híres joystick megtalálható benne, és beállítása részletes. Elvileg akinek Saitek-hez van műszerfala azt is belehet állítani!
    Repülő gépek egyes típusai közt is nagy a különbség, érezni lehet, nem úgy mint pl Air Conflicts Secret Wars.
    Összességben elmondható hogy minimum 1 botos joystick-kal nyomjátok a játékot, mert aki bill. + egér- rel nyomja az hoppon maradhat "lassú" irányítás miatt. Kiváló 5/5

    Még csak ezzel a 3 játékkal játszottam, ha újabbat kipróbálok akkor majd írok.

  • Dark Wander

    tag

    Air Conflicts Pacific Carriers: Erre nincsenek igazi szavak, annyira botrányos!! Secret Wars- szembe játszhatatlan! Arról van szó hogy felszállás után vagy ha a levegőből indul a játék akkor azt csinálja a gép hogy 1gyik irányba fordul a gép és hirtelen lefelé zuhan. Semmilyen mozgatásra nem reagál!!! Tudorial pályát se lehet így végig vinni. És külföldi véleményeket is olvastam, és ők is erre panaszkodtak!!! WOP-tól még sza...bb! 5/1 :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • Dark Wander

    tag

    válasz Gabesz87 #612 üzenetére

    Nekem is v2 van. Nekem először mozgott elég rendesen. Aztán elolvastam a magyar használati útmutatót, abba írták hogy összeszerelve stabilabb, érdemes úgy használni. A kábelt be kell gyömöszölni ami nem könnyű és a két csavart meg kell húzni, a joystick alján (nem a gázkar) van 1 kis imbusz kulcs. Azzal tudod meghúzni a csavarokat és akkor nem jön szét. Nekem összeszerelve még nem ért hozzá a jobb kezem balhoz, így is hagyom.

  • Dark Wander

    tag

    Tom Clancy's HAWX: Neki estem a játéknak de k. nagy csalódás. Nem is tudom hogy mire gondolhattak amikor kiadták.Irányítás meg a fizika rendben van de ami röhejes hogy nem lehet leállítani a turbinákat, mert a gép kb 900 km környékén vissza gyorsul. Így meg nem lehet gyorsan megfordulni. És nem értem hogy lehetett így megcsinálni 1 AAA kategóriás játékot?! Mer a készítők szerint "szimulátoros" repülős játék ez, csak közelébe sincs, (hp élet, több 100 rakéta stb..) Hirdetik hogy a joystick-hoz "ezt a hawx játékot" de játszhatatlan így. Nem azé, de az air conflicts secret wars játék 100 jobb volt, és ott gond nélkül le lehetett venni a propeller sebességét akár 0-ra is! Felejtős gamma ez HAWX, hiába hogy a joystickhoz ajánlják, nem ér semmit!
    Wings of prey: Csak a demót próbáltam ki és kicsit fel is vidított a HAWX után. Ez már szimulátor játék, kérem szépen! Sok mindent be lehet állítani, most nem sorolom fel, de az hogy Hp élet még easy szinten sincs. Ugyan azt tudnám elsorolni mint a War thunder-ban, elvileg 1 készítő banda csinálta a 2 játékot. Viszont olvastam pcguru 1egyik hírébe hogy a wings of prey szerverei nem működnek és nem tudom hogy ez igaz vagy nem. Mert még 1-2 helyen kapható, de 1 játékos kampány nem izgat, inkább a multi ami érdekel.

Új hozzászólás Aktív témák