Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    eredeti játékok topik beli hsz-ekre

    @ wwenigma (#48167)
    hahh. ne haragudj, de ez megint hülyeség. mitől lesz ettől nagyobb profitjuk, mintha csak egy-egy kulcsot adnának a BTA* alatti és feletti részhez?
    a kiadónak gyakorlatilag semmiben nem kerül még egy kulcsot előállítani, ettől nem ürül a raktárkészlete, nem kell felfűteni a gyártósorokat és ami a legfontosabb, nem egy fix X darabot ajánl fel, mert sose fogy el a kulcs (az hogy átmenetileg igen, az nem számít, mert végülis megkapod). humble-nél eddig se maradtak kulcsok, nem számít mennyit nem osztanak ki. tehát ezen nincs nyerészkedés

    * abban egyetértek, hogy a BTA nem jó rövidítés már, de sajnos továbbra is ezt használják, máshol pl. tier 1, tier 2-t szokás

    a dadawa-nak címzett részre:
    "ezentul lehet kereskedni a giftlinkekkel"

    ez szerintem nem zavarja annyira őket, mert például szemben a pőre kulccsal ezen a linken látszódni fog, hogy humble-ön vették, tehát a vevő tudhatja, hogy mennyit is adott érte az eladó és ahhoz képest döntheti el, hogy mennyit hajlandó fizetni érte. humble-t elsősorban a kulcsok többszörös haszonnal egyenkénti árusítása zavarta. (csak rá kellett nézni a hardverapróra HOB alatt: Crysis 2 ME 1-2 ezerért, BF3 5e, stb.)

    szerk: igen, azt is akartam írni, amit K_mester írt, hogy Steam-es bundle-ök 90%-nál ugyanígy elvész, ami már megvolt.

    @(#48171) echterion

    én egészen biztos vagyok benne, hogy értem; csak szerintem egyáltalán nincs igaza. :)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák