- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Légies iPhone halvány színei
- Azonnali navigációs kérdések órája
- Google Pixel topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Bővebb Google-támogatást kap sok Garmin óra
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Motorola Moto G56 - bátyja árnyékában
Aktív témák
-
rudi
nagyúr
Nem lehetsz így oda vagy nem oda valamiért! A PCI-Express magában egy fantasztikus dolog, mert úgy megy mint az internet (csomagkapcsolt), csak ma még nem nagyon tudják a perifériák kihasználni. Egyetlen amiben már ma is tuti az az SLI. Ja és az, hogy 6600 GT még csak PCI-E-re van :P
rangokkal kapcsolatban van egy topic valahol, keress rá a keresővel a rangok szóra -
rudi
nagyúr
ha a 925öt a 875-tel veted össze akkor nincs olyan nagy árkülönbség, és 915-ös alaplapokat már 30,000 alatt is lehet fogni! És NE FELETKEZZÜNK MEG a PCI-Expressről, a 7.1-es hangrendszerről ami nem is olyan gyenge. A 4 natív S-ATA-ról, amik matrix strrageba kapcsolhatóak és NCQ-is van hozzájuk. És értsd már meg, hogy egy rendszer sebessége a PROCITÓL függ elsősorban. Hidd el, hogy a 865PE NEM GYORSABB a 915P-nél ha mind a kettő alatt Prescott van!
-
rudi
nagyúr
Szerintem Te i925/915 terén kicsit alaposan el vagy tévedve! A platform 875/865-höz viszonyított gyengébbsége (minimális) NEM a chipkészletnek, hanem a Prescott mag felépítésének (hosszabb futószalag) és a DDR2 RAM-bak (gyengébb időzítések) tudható be! Ezek a technológiák mind-mind 4 GH-z fölötti 1066-os ''FSB''-hez lettek kitalálva! Persze az már más történet, hogy úgy néz ki, még egy darabig nem lesz 4 GHz-es P4. Ha Beraksz egy Prescottot egy 865PE-s lapba, az ott is gyér lesz! A memóriák árával kapcsolatban is csak félig van igazad, a Micron 512 MB-os DDR2-533-as modulja pár hete már 20.000 Ft alatt megvásárolható, persze a többiek még drágák.
Hűtéssel kapcsolatban igazad vam, egy mai csúcsprocira 10.000 Ft körüli cooler is kell, pl.: Aerogate HT101, TT Silent Tower, CM Hyper 6+ vagy Coolink BAT.
Grafikus kártyák terén is egyetértek Veled, egy ütős konfigot is vissza tud rántani egy gyengébb VGA. Én inkább kicsivel lassabb procit, esetleg kevesebb RAM-ot vennék de a VGA-ból minimum 9800 pro, de inkább 6800.
Brekk kolléga éppen most tesztelgette az MIS 6800LE-t, ami 8 futószalagos, de kivétel nélkül (mind a 3 amit próbált) mentek 12 futószalaggal is.
Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 16AHP9 notebook - R7 8845HS 16GB RAM 512GB SSD RTX 4060 8GB Win11
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Odyssey G9 OLED 240Hz Dual QHD 0,03ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Bomba ár! HP Elitebook 8560W - i7-2GEN I 8GB I 500GB I 15,6" FHD I Nvidia I W10 I Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest