Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sil

    senior tag

    válasz Integra #277 üzenetére

    A leveleket standard MBOX (.mbx) fájlokban tárolja, mint a legtöbb levelezőprogram. Ha jól tudom, az Outlook is ezt használja (legalábbis a régebbi verziók). A különbség annyi, hogy a Thunderbirdnél ezeknek a fájloknak nincs kiterjesztése, ezért az Outlook alapból nem ismeri fel, de ha átnevezed .mbx kiterjesztésűre őket, akkor szerintem működnie kell. Ha meg nem megy, vannak erre különböző konvertáló programok, vagy pl Eudorán keresztül meg lehet csinálni, azzal mindkettő együtt tud működni. (Persze próbálgatás előtt nem árt elmenteni a megfelelő mappákat.)
    A címjegyzéket ki lehet exportálni, LDIF, .csv vagy .txt fájlba, valamelyikből csak tud importálni az Outlook. (Bár az Outlooknak a különböző verziói még egymással se teljesen kompatibilisek, nekem meg egyik sincs a gépen, úgyhogy fene tudja.)

    Egy userhez (Profilhoz) több fiókot lehet, persze, sőt, több SMTP szervert is tud kezelni. Egyébként lehet egy fiókhoz több Azonosságot (másodlagos emailcímeket) is, ha pl a szolgáltatód úgy biztosítja az emailcímeket.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák