Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Daywalker #11041 üzenetére

    ezt a tálalást b+...
    komolyan ennek így _van_ hírértéke?
    felületes, álszent, fos emberekkel (és médiával) vagyunk körülvéve :\

    A Velvet értesülései szerint kedd délben motorbalesetet szenvedett Gerzsényi László, azaz Lorenzo, a Való Világ első szériájának játékosa, akit olyan súlyos sérülésekkel szállítottak kórházba, hogy életét már nem sikerült megmenteni. A hírt Majka is posztolta a Facebook oldalán. A műsorvezető nem volt baráti kapcsolatban Gerzsényivel, de a hír őt is megrázta.

    más: csak nekem tűnt fel (vagy én gondolom így), de egyre több hülyével találkozom az úton...?! nem mintha zavarna, eddig is megoldottam a forgalmi szituációkat, de régen valahogy nem volt példa ilyenekre:
    beállok a pirosnál előre, és a seggembe másznak, vagy odaállnak mellém, türelmetlenkednek pedig otthagyom őket a picsába ha vált a lámpa, de neeem, bőgetni kell a motort mögöttem meg mutogatni ha sárgára vált és kilőni...
    menet közben ha a vonalon megyek mert a helyet keresem előre, simán bejönnek mellém
    megpróbálnak legyorsulni a lámpánál
    ha meglátnak, sokan félrehúzódnak, sokan nem vesznek észre, de egyre többen vannak akik direkt behúzódnak hogy ne férjek el.. csak ezen a héten már kétszer próbáltak leszorítani _direkt_, egyszer biztos nekem is elfogy a türelmem...

    szóval mit gondoltok? csak én vagyok nyűgös?

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák