- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Azonnali navigációs kérdések órája
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Hiánypótló funkciót vezet be a Nothing
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Goose-T
veterán
Az a 21W pont elég, ha három vinyónál jelentkezik egyszerre. Persze vannak olyan UEFI beállítások, amivel el lehet tolni egymástól a vinyók felpörgetését, az segíthet. Két vinyót még szerintem elbírnak a 75W-os LC-Power adapterek, vagy ott a Modecom, azokhoz 96W-os adaptert adnak.
-
Goose-T
veterán
Nyugodtan lehet osztani a SATA csatlakozókat, úgyis egy helyről mennek. Arra azért figyelnék, hogy minél kisebb fogyasztású vinyókat rakjak bele (5400rpm-es 3,5"-es, pl. ez, vagy 2,5"-es), mert a paneltápokat nem nagy terhelésre tervezik. Egyébként jól gondolod, a nagyobb ATX tápok nem működnek hatékonyan kis terhelésnél (akár 50%-ra is lemehet a hatásfok), mindenképpen a paneltáp+külső tégla a jó választás, ráadásul ezek még passzívak is.
Szerk.: még az a WD Green is 1,78A-t igényel 12V-on (csúcson), ami ~21W, a notivinyók ennek max. a negyedével beérik. Három 3,5"-es vinyó már jó eséllyel ki tudja akasztani a paneltápot.
-
Goose-T
veterán
Paneltápos házak, ezek közül is az 13xx számúak. Itthon is meg lehet kapni őket 10-15 rugóért. Nekem volt már LC-Power házam egy Brazos alapú konfiggal, semmi probléma nem volt vele. Olcsóbb egyben megvenni a házat a táppal, mint külön-külön.
Új hozzászólás Aktív témák
- asus a320mk am4 alaplap
- Asus ROG STRIX B450-F GAMING Alaplap
- Corsair VENGEANCE RGB PRO DDR4 16GB ( 2x8 kit ) 3200Mhz memória eladó.
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Gigabyte Z690I AORUS ULTRA itx-es brutál kis méregzsák + garancia (Z690-i)
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium Titán stílus, 5 optikai zoom 256 GB- Gari
- Bomba ár! Acer Aspire ES1 - AMD A8 I 8GB I 180GB SSD I 15,6" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RTX 3050 6GB GAMER PC termékbeszámítással
- RAKTÁRKISÖPRÉS! Eladó szerverek!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest