- iOS alkalmazások
- Yettel topik
- iPhone topik
- VoLTE/VoWiFi
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Így teljesít a Nubia Z80 Ultrában az új Snapdragon
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A35 5G - fordulópont
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
A hangja picit erősebb a gyári Wraith Stealth-nál, de Silent módban 800-as fordulaton szinte semmit nem hallani, terhelés alatt viszont elég hamar felpörög és az fejmagasságban 1 méterről már minden csak nem észrevehetetlen
. Idle 35 fok körül tartja a 3800-on fixált 2400G-t (kb. 5 fokkal jobb a gyárinál), picit megizzasztva sem megy nagyon 70 fölé ahol viszont a gyári hűtővel előfordult hővédelem miatt lekapcsolás (default 75 van bios-ban beállítva bár az is lehet hogy a kevesebb levegőhöz jutó vrm is rásegített).
Gondolkodom még a szűrő kivételén is mert viszonylag hamar látszik rajta a rátapadt por, és az nem annyira esztétikus, illetve talán javít a szellőzésen is.
Viszont amit elfelejtettem, hogy a szerelése az picit macerás és hozzá kapott leírással ellentétben a talpaktól kezdve mindent fordítva kellett felszerelni (de ez lehet az én bénaságom is, rég szereltem, kijöttem a gyakorlatból).
Summa: alapvetően elégedett vagyok vele, a korlátozott hely és az egyéb szellőzés hiánya miatt hasznos, hogy mást is ér bőven a légáramlat, de csodára ilyen házban nem nagyon lehet számítani
Új hozzászólás Aktív témák
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- iOS alkalmazások
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Autós topik
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- EAFC 26
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Kingston HyperX Fury 1333MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- CORSAIR 16GB Vengeance RGB Pro DDR4 4000MHz CL19 KIT CMW16GX4M2K4000C19
- CRUCIAL 32GB DDR5 5600MHz CL46
- Crucial Ballistix 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
- Bomba ár! Dell Latitude E6420 - i5 / i7 I 4GB I 320GB I 14" I HDMI I Cam I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Apple Watch SE 2024 44mm Cellular okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Dell PA12 43NY4 65W utángyártott töltő
- Részletre elviheted akár 365 napra Bankmentes , azonnal elérhető Dell GAMER laptop G15 5511
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest