- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Google Pixel topik
- Poco X5 Pro - ránézésre jó
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Beárazták az projektoros Ulefone-t
- iPhone topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- eSIM, a kártyamentes szabadság
- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
Pista0001 #11683 üzenetére
Igen, elég megtévesztő a csúcsteljesítmény alapján megadni a névleges teljesítményt.
Amúgy mini-box.com-on már volt korábban combosabb paneltáp, a PW-200-V (a PW-200-M tesója), 12V-on 12A terhelhetőséggel, csak sajnos már nem forgalmazzák.(#11684) szabi__memo: Ahham. A cégprofilban az áll, hogy:
"We have set up our own marketing channels in home and aboard. Our products have been exported to Europe, North America, Middle East, Southeast Asia, Australia and other countries.We welcome OEM/ODM orders."
Először azt gondoltam, hogy akkor biztos csak végfelhasználókkal nem állnak szóba, de aztán ráakadtam erre a topikra, amiben a srác sikeresen rendelt tőlük egy-egy E-I5-öst és E-I7-est. Lehet érdemes még néhányt kört futva zaklatni őket ez ügyben, ha más nem a Habey-n keresztül.
Új hozzászólás Aktív témák
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Ingatlanos topic!
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- OLED monitor topik
- Horgász topik
- Hálózati / IP kamera
- Google Pixel topik
- EA Sports WRC '23
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest