Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silver87

    tag

    válasz KissP #5 üzenetére

    Persze a hack-ek sose voltak rendkívül egyszerüek, de jobb az ha te állítod be, hogy mire mit reagáljon a kinect és egy jobb grafikájú mai játékkal játszhass amit amugy xbox-on se tudnál kinect-el játszani. Egyébként a kinekctnek pc-n nem nagy szerepe van. Bár vannak innovatív megoldások, pl a window 8 kezelése mozgással, XBMC media lejátszó kezelése hanggal+mozgással. De játékok terén amig nem fekszenek rá rendesen a platform-ra addig nem lesz igazán kihasznált PC-n, pedig nem kevés lehetőséget nyújthatna.

    Egyébként ha fps játék lenne többnyire az a játéktípus amivel játszanál akkor nem a kinect a te kütyüd hanem a már említett razer hydra vagy a mag II. Nézz utána youtubeon, megér egy fantáziaképet neked is hogy milyen lehetne ezekkel nyomni a battlefield 3-at. :)

  • silver87

    tag

    válasz KissP #3 üzenetére

    Üdv!

    Valóban xbox360-ra több a játék és a lehetőség kinect-el.
    De a pc grafikája klaszisokkal jobb, élvezhetőbb.

    Példa a pc - kinect hacre:
    [link]

    Hidd el, ha valahogy rendesen egyszerübben lehetne pc-n konfigurálni a kinectet (egyéni mozdulathoz parancsot adni), és bármilyen játékra elérhető lehetne, amúgy hozzáértéssel az, akkor sokkalta nagyobb élményt jelentene mint xboxon.

    És nekem elsődleges szempont az fps játék. És azok a játékok amik nem kinect ready-k xboxon sem. Mégis tele van a youtube hogy hackelik pcre beprogramozzák és tolják kinectel és wii remottal a call of dutyt.

Új hozzászólás Aktív témák