Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    válasz Lacee83 #27389 üzenetére

    Sziasztok!
    2013 Decemberében vettem 1 Kingston HyperX 3K SSD-t 120 GB kit-est. Eddig az aláírásomban szereplő gépben használtam. Novemberben egyszer csak hirtelen, lement a teljesítménye 80 %-ra azóta is azon van, kondíció 100 %-os. Alakul már az új gépem. Viszont ha 11 hónap után így jár nem kérnék még egyszer a 3K-sból. A Fury-t nem ismerem. Viszont a 3K nélküli meg már alig kapható. Hdekakas nem tudná adni, csak a 3K-st, illetve árukereső szerint is csak 1 webáruházban láttam. Az alaplapom Asus Z97 Deluxe, Ram: Teamgroup 2X8 GB 2400 MHZ Extreme Gold. A többi még rendelés előtt van, de Seasonic SS660XP2, illetve egyenlőre 4690K az a biztos, később 4790K. A kérdésem, hogy tudok e venni még 3K nélkülit? Hardveraprón sem találtam, újan lenne a legjobb talán. Amennyiben nem, akkor mit ajánlatok, ami minimum hasonló tudású, de inkább azonos, vagy jobb mint a 3K nélküli? És hasonlóan ajánlott, megbízható? A várható élettartamot is figyelembe véve. 120-160 GB-ig, Sata 3, MLC-st, akár kittel is, de kit nélkül is. Nem lenne baj, ha 35-ön belül meglehetne venni kb, de az ár nem a legfontosabb tényezője, bár azért számít. Illetve nem rövidtávra szeretném venni. A jelenlegi is napi szinten volt használva. A 3K-s meg vagy eladó lesz, vagy amikor meg lesz a másik gépünk, abba jó lesz majd. Köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák