- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Milyen okostelefont vegyek?
- Új Trónok Harca telefon érkezik
- Magisk
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Fotók, videók mobillal
Hirdetés
-
Mobilarena
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. augusztus
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsolt0638
tag
válasz
Gubek-Einste #76756 üzenetére
Ráadásul nem is ASUS...
Nem tekeri röhögve a gigás netet, ja meg valami HWNAT, biztos tudod mi az. -
zsolt0638
tag
válasz
Dragon3000 #76067 üzenetére
Igaz.
-
zsolt0638
tag
Meghunyászkodom, mindenkitől elnézést kérek, természetesen belátom így kell neten vásárolni.
-
zsolt0638
tag
válasz
Dragon3000 #74891 üzenetére
Nem értem! Mit csináljak?
-
zsolt0638
tag
-
zsolt0638
tag
válasz
TeeJay #74884 üzenetére
Szerény személyem volt a gonosz aki szóvá tette a más pénzén való tesztelgetést... elnézést ha úgy látom hogy ez nem korrekt, még akkor sem ha a "törvény" adta is a lehetőséget. Ez olyan más f....val a csalánt.
Ja és hogy szemét vagy azt nem mondtam, más gondolatom volt, azt meg nem írtam!
-
zsolt0638
tag
válasz
zsolt0638 #72658 üzenetére
Openwrt-t feltettem, szerencsére nem volt semmi gond, elsőre nekem nem volt egyértelmű a beállítása, de most már minden megy ahogy szerettem volna.
Wifi mindenhol a kertben, minden kamera látja.
Marad a dlink dir 869, legalábbis eddig úgy tűnik...
Köszönöm a segítséget! -
zsolt0638
tag
válasz
Gubek-Einste #72659 üzenetére
Bocs , megyek...
-
zsolt0638
tag
válasz
MaCS_70 #72649 üzenetére
Ha azt mondjátok jó az ASUS akkor elfogadom.
A T-s hűségpontjaimat kellett beváltanom és a régi wifi routerem cseréltem egy ASUS AC56-ra talán...
Az akkori s7 telefonom kapcsolódott is hozzá de kis idő múlva (1-2 óra) jelezte hogy wifi van de az internet nem elérhető, nem is volt.
Újraindítottam a routert és megjavult, egy két napra, aztán megint kezdődött.
Visszavittem, kaptam egy másikat az egy hét után kezdte ugyanezt, elfogadtam hogy néha újraindítom és ez van. A telefont közben note9-re cseréltem ugyanazt csinálta azzal is, talán ritkábban.
Persze a feleségem Huawei telefonja és a lányom LG-je az tetszett neki, sosem tiltotta ki a netről, illetve bárki jött akinek nem samsungja volt annak adott mindig netet.
A tavalyi viharos , villámos idő szerencsére kivégezte.
Akkor vettem helyette a dir 869-et ami sosem csinált ilyet, de a MAC tiltást nem tudja.
Most mindjárt nekilátok az openwrt-nek, meglátom mit csinál a Dlink-ből.Ja és vettem egy Tenda AP-t ma, ez tényleg jó ötlet volt.
Van rajta utp csatlakozás, meg wifin is tudja a jeltovábbítást, ha bedugom a kábelt akkor azt használja?
Ilyen beállítást nem találok benne. -
zsolt0638
tag
Üdv!
Szeretnék egy olyan wifi routert amiben lehetőség van MAC cím alapján szűrni az eszközöket.
Egy 40 cm-es téglafalon kell átmenni a wifi jelnek kb 25 méterre a külső kamerához, 500-as netem van, tehát kellenek a gigás portok. Vezetéken egy asztali gép lesz rajta, sok torrentel, két tv, wifin 5 kamera és 2-3 telefon.
Most két routerem van, a telekomos Sagem.... tud MAC szűrést, működik is rendben, de gyenge a wifi, nem látja a kamerát még 10 méterre sem. A másik Dlink dir 869, ennek jó a wifije, bárhol van a kamera ezzel működik, de nincs benne MAC szűrés. Ha esetleg CFW -re váltanék melyikre, hogy legyen benne MAC szűrés? Meg persze szeretnék egy szájbarágós leírást is hogy csináljam, sok leírást olvastam router szoftver cserével, de nem egyértelmű, recovery mód meg ilyesmi... kell ez vagy csak simán tegyem fel a .bin fájlt? Nem érdekel ha esetleg téglásítom, így úgysem jó, csak adnék egy esélyt neki. Persze ha egyszerűbb venni egy olyat ami gyárilag tudja akkor azt választom. Nem fontos az 5 gigás wifi, családi házas környezet, egy másik hálózat van amit látnak az eszközök.- köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
- Geri Bátyó: Megint tahó voltam – SZEMÉLYISÉGFEJLŐDÉS
- BestBuy topik
- S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Hegesztés topic
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Változatos hardverbokréta
- DOOM - The Dark Ages
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX One S 512GB lemezes konzol + 6db játék garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- HP Omen 80G8E9 - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB Type-C
- Eladó Apple iPhone Xs Max 256GB / 12 hó jótállással
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest