- Xiaomi Mi 9 SE - csúcsimitátor
- Karcsúak a Galaxy S25 Edge várható specifikációi
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Netfone
- Samsung Galaxy Ring - gyűrű-kúra
- Befutott a Poco F5 és F5 Pro
- Poco F3 - a mindenes, de nem mindenkinek
-
Mobilarena
ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Molydeus
őstag
válasz
[Prolixus] #69877 üzenetére
Pont erre akartam rákérdezni.
Eddig úgy gondoltam, hogy a Gateron Red/Yellow Pro-k és a Keychron-okba gyárilag szerelt Gateron G Pro-k mintha nem ugyanazok a kapcsolók lennének. Tévedek?
Kenve van mindkettő, de ahogy írtad, utóbbi feltehetőleg más módszerrel. Azt tippelném, hogy a Keychron vagy külön gyártatja ezeket vagy saját maga keni utólag.
Mintha valaki írt volna arról is, hogy a dobozból kivett keychron plate olajos volt a kapcsolók körül is. A külön vásárolt Red Pro-k nálam nem eresztenek. A Yellow Pro sem, de abból csak egyet kaptam ajándékba, szóval az nem egy nagy merítés.M.
Új hozzászólás Aktív témák
Kérlek kérdésed előtt olvasd el az Összefoglalót!
Ha kifejezetten egy modellt keresel használd a fórumos keresőt, hátha valakinek már van tapasztalata vele!
10.000Ft alatti billentyűzetekből az összefoglaló szerint érdemes választani!
Tudtad, hogy nem magyar feliratozású billentyűzettel is pont ugyanolyan jól lehet magyar szöveget bevinni, mint akármelyik magyar feliratozásúval? wow
"blue switch has paragraph sense , when you press it ,it have a "kacakaca" sound"
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest