Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kymera

    senior tag

    Üdv márkatársaim :)

    kisbrekes100 - Nyíregy , Rozsrétszőlő [link]

    Babszivacs - Hidd el , nem annyira elavult az a '80-as évekbeli merci-technika. Én imádom mert egyszerűen hihetetlen hogy mennyire megbízható.
    Most van nálunk egy Audi A8-as (2007-es , benzines) . Nem törött csak valaki összekuszálta benne a kábelezést és ezért kb 300 m kábelt és csatlakozót kellett cserélni (meg 7 szenzort és egy vezérlőegységet) . Eddig van benne úgy 130 munkaóra ....
    Eddig 780.000 Ft a cech (!!!) ...

    t.zsolti - Ha az acélt (vagy öntvényt) felhevíted és lassan hűl ki akkor puhul. Ha gyorsan hűl ki akkor keményedik. Egy mérnökkel beszéltem aki elég komoly munkákat csinál már kb 15 éve.
    Ő is az öntvényt ajánlotta (bár nem mindegy hogy milyet) mert az az ideális tömeggyártás esetén. Ha viszont "ínyenc" vagy akkor egy wolfram vagy egy edzhetetlen inox ötvözet is "megteszi" :D

    cyber75 Beszéltünk telefonon.Most szabin vagyok sajnos. Szerintem próbáljátok meg visszaállítani 120-ra az értéket és ha lehet , ellenőrizzétek az előbefecskendezést. Ez mind csak akkor érvényes ha valóban jó a porlasztási kép :K

    Kellemes hétvégét mindenkinek !

    :R

    1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Új hozzászólás Aktív témák