- Redmi Note 10 Pro - majdnem minden stimmel
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- Huawei P30 - kell ennél több?
- Légies iPhone halvány színei
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Ez össze van rakva - Segway Ninebot F3 Pro
- Itt az igazság a Samsung állítólagos Android Auto alternatívájáról
- MIUI / HyperOS topik
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Masnak volt baja vele. Ertem en, hogy te csak hobbista Linukszos vagy
, de masok eles, nagyteljesitmenyu rendszereket meg jol mukodo munkallomasokat szeretnenek epiteni es hasznalni, es nekik kellenek olyasmik, mint pl. cgroup tamogatas, vagy komplex fuggosegkezeles, vagy egyseges logolas. Ezek fontosak azoknak, akik nem csak hup.hu olvasasra hasznaljak a szamitogepeket.
-
válasz
fatpingvin #498 üzenetére
Az szokott lenni a bash-el a problema, hogy valaki ir benne 3 soros szkriptet, tok jo. Aztan kicsit hozzaraknak, stb., es akkor utana ott tartunk, hogy van 800 sor bash, ami karbantarthatatlan. Lehet erre mondani, hogy 'akkor at kene irni idoben', de ez annyiszor fordult mar elo a vilagtortenelemben, hogy lehet, h mas modszert kene talalni
Az oilshelles csavo irja is, hogy ha UI-nak hasznalod, akkor semmi gond, arra tokeletesen megfelel. Szkriptelesre problemas, mert meg a Javascriptnel is idiotabb dolgok vannak benne.
-
Gondolj bele, hogy az Ubuntu konkretan kidobta a Qt4-es libeket a 20.04 repokbol, tehat ha upgradeltel mondju 18.04-rol, akkor megtort az osszes Qt4-es appod. Ez Snap mellett nem tortenik meg.
> Mondjuk én láttam megoldást erre, hogy xy libből 2 féle van fenn. Verziószámmal jelölve.
Azert csinaljak ezt, mert ha szallitja a distro, akkor nekik kell tamogatni. Ha meg az alkalmazas szallitja, akkor az alkalmazasfejlesztonek kell tamogatnia. -
válasz
#08299776 #479 üzenetére
Dehat konkretan megold problemakat, miert irod azt, hogy nem? A 900 MB-os letoltes azert csusztatas, mert a runtime-okat nem huzza le ujra meg ujra minden programhoz.
Minden kompromisszum, persze: a legtobb embert nem erdekli a plusz nehany masodperc letoltes, ha cserebe barmilyen disztrora pillanatok alatt fel lehet rakni a programot, es nem kell 10-fele csomagot csinalni (deb, rpm, apt repo, rpm repo, Arch repo, Manjaro repo, stb.) -- feldobod Snapcraftra es kesz.
-
> egyébként nem teljesen értem, milyen kompatiblitási gondok lehetnek, felteszek egy 4-es firefoxot egy bookwormra és működik.
A #worksforme azert nem annyira jo valasz szerintem.
Egyebkent a masik problema a biztonsag, tehat te meg en meg tudjuk nezni a package makefile-t telepites elott, de csomo mas ember meg nem, es ha rootkent kell felrakni a csomagot, az lehet problemas. (Lasd meg: par nappal ezelotti PyTorch supply chain compromise.) Tehat egy Snap csomag felrakhato root nelkul, stb.
Ha tudsz ra jobb megoldast, akkor probald eladni a kozossegnek.
-
Snap/Flatpak? Az, hogy sok olyan helyzet adodik, ahol szeretnel ketto vagy tobb olyan alkalmazast egyszerre hasznalni, amelyeknek a fuggosegei nem kompatibilisek. A klasszikus rendszerszintu csomagkezeles azt varja el, hogy az alkalmazasfejleszto frissitse a dolgait. De ez nem mindig lehetseges.
Jo pelda, hogy modern KDE-n nem mennek regi Qt-s alkalmazasok, mert a regi Qt libeket nem lehet (egyszeruen) telepiteni egy friss Linuxra.
A Steam azert is mukodik jol Linuxon, mert mindent az app melle csomagolnak, kb. mint a flatpak vagy a snap.
Ezt kb. mindenki latja a Linuxos vezeregyenisegek kozul, Linus is elmondta kb. 10 eve, hogy ez baj.
-
A Snap/Flatpak egy olyan problémát old meg, ami desktopon létezik, és a dpkg nem oldja meg. Attól még használhatsz dpkg-t gond nélkül.
Systemd detto, mondjuk azt nehezebb kikerülni, szóval megértem, hogy zavar. A flatpak-jellegű csomagolás teszi lehetővé, hogy ne kelljen disztrokkal foglalkozni.Bár remélem, hogy most kivételesen az Ubuntu-fele megoldás nyer (Snap), nem a Flatpak, technológiai szempontból jobbnak tűnik az első.
-
válasz
Apollyon #471 üzenetére
Úgy értem, hogy létező problémát old meg, és nem tudok hirtelen jobb megoldást, mármint privát célra
Nem használunk már ilyesmit munkában, a konténerek és orchestratorok mellett lényegében senki nem találkozik már natúr OS-szel (pár emberen kívül).
Az persze jó, hogy van alternatíva, az sose árt.
-
válasz
fatpingvin #460 üzenetére
Van PS unixra.
-
-
válasz
Apollyon #433 üzenetére
Nem bug, csak meg nincs megcsinalva
https://github.com/qemu/qemu/commit/3412d8ec9810b819f8b79e8e0c6b87217c876e32
"The resizable BAR capability is currently exposed read-only from the kernel and we don't yet implement a protocol for virtualizing it to the VM. Exposing it to the guest read-only introduces poor behavior as the guest has no reason to test that a control register write is accepted by the hardware. This can lead to cases where the guest OS assumes the BAR has been resized, but it hasn't. This has been observed when assigning AMD Vega GPUs."
-
válasz
Apollyon #431 üzenetére
Tenyleg nem az. Sose az a baj, ami _lehetseges_, hanem ami szinte lehetetlen. Tehat pl. mittudomen, ha nem mukodik a gpu passthrough bekapcsolt resizable bar mellett qemu alatt, az kb. a lehetetlen kategoria, mert nem fogod magad hetvegen szakertove kikepezni, es megirni a patchet
-
-
-
válasz
CPT.Pirk #400 üzenetére
Semmilyen sulyos problema nem letezik, amit egy disztrovaltas megoldana. Ha letezik megoldas, akkor be lehet konfiguralni a disztron belul is. Szivesen fogadok ellenpeldakat, de a Linux desktop (szerintem) jelentosebb problemai nem disztrofuggoek. (Suspend/hibernate problemak egeszen a mai napig; fractional scaling, multi-monitor tamogatas, plusz az, hogy ne valtozzon evente az audio-alrendszer
)
-
> Valamennyire elkerülhetetlenlen hogy értsenek a számítógéphez,vagy kalasz kis zombi hálózat tagjai lesznek.
Egyebkent nem feltetlenul. Jelenleg 'webezesre', filmezesre, emailezesre en ChromeOS-t szoktam felrakni, ugyis az egyetlen dolog, amit sokan hasznalnak, az a bongeszo. Innentol nincs virus, nincs elveszett adat, tavolrol menedzselheto, Google accountja ugyis mindenkinek van, stb.
Es tok oke, h ettol sokakat kiver a viz, meg h nem akarnak mindent a G-n keresztul intezni, de ez egy eleg jo opcio arra, hogy kb. tokeletesen menedzselt eszkozt kapjon egy hozza nem erto.
-
válasz
Toltotollkin #377 üzenetére
> Ha valaki potenciálisan fertőzött fájlokkal dolgozik
itt konkretan Mari nenire gondoltam, aki emailen kap a baratnoitol mindenfele vicces videot.
> De hogy lehet ide vírusírtót felrakni? A szoftverkezelő nem is ajánl ilyen progikat
^ szoval aki megkerdezi, annak szerintem kellhet.
-
válasz
Toltotollkin #375 üzenetére
Egyebkent usertol fugg, de kellhet, ha valaki potencialisan fertozott fajlokkal dolgozik. A Linuxnak nincs olyan beepitett vedelmi infrastrukturaja, mint a MacOS-nek vagy a Windowsnak. Nyilvan en se hasznalok
-
-
A Linux Mint egy népszerű, ingyenes és nyílt forráskódú operációs rendszer, amelyet a számítógépes felhasználók széles körében népszerűsítettek a könnyű használat és a különféle funkciók miatt. A Linux Mint 21.1 „Vera” verziója továbbfejlesztette az előző kiadásokat, és még könnyebbé teszi a Linux-ra való áttérést, akár kezdőként, akár haladó felhasználóként.
Az új verzió több új funkciót is tartalmaz, köztük az újraírt bejelentkező képernyőt, amely segít megkönnyíteni a több felhasználós rendszerek kezelését. Emellett az új verzió támogatja az újraszabható asztali felületeket, és új személyes beállításokat is tartalmaz, amelyek lehetővé teszik a felhasználók számára, hogy még jobban testreszabhassák a rendszerüket.
A Linux Mint 21.1 „Vera” verziója továbbá támogatja az új, az Intel Thunderbolt 3-at, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy azonnal csatlakozzanak a Thunderbolt 3 eszközökhöz, így könnyedén átvihetik adataikat a számítógépük és más eszközök között.
Az új verzió továbbá támogatja az Nvidia GPU-kat is, így a Linux Mint 21.1 „Vera” verziója ideális választás lehet a játékosok számára is.Egyik előnye, hogy a Linux Mint nem kér adatokat a felhasználókról, amikor telepítik a rendszert. Más operációs rendszerek gyakran megkérdezik a felhasználó nevét, e-mail címét, és még azt is, hogy milyen céllal használják a rendszert, hogy megkeressék a felhasználókat reklámokkal és frissítésekkel kapcsolatban. A Linux Mint nem teszi ezt, így a felhasználók adatai biztonságban maradnak.
Másik előnye, hogy a Linux Mint rendszer nem köti le a felhasználókat egyetlen alkalmazás vagy szoftvergyártóhoz sem. Más operációs rendszerek gyakran előre telepítettek olyan alkalmazásokat, amelyeket később csak a gyártótól lehet megvásárolni, vagy azt sugallják, hogy csak bizonyos gyártók alkalmazásai használhatók a rendszerrel. A Linux Mint rendszerben a felhasználók szabadon választhatják ki a számukra legmegfelelőbb alkalmazásokat, és használhatják azokat anélkül, hogy korlátozásokat vagy kötöttségeket kellene tartaniuk szem előtt.
Ezen kívül a Linux Mint rendszer nyílt forráskódú, ami azt jelenti, hogy a forráskódja elérhető és szabadon módosítható más fejlesztők által. Ez lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy testreszabhassák a rendszert saját igényeik szerint, anélkül, hogy függővé válnának egyetlen szoftvergyártótól vagy cégtől.
Összességében a Linux Mint operációs rendszer nagyon rugalmas és szabadságot ad a felhasználóknak, míg más operációs rendszerek gyakran követelményeket és korlátozásokat állítanak fel. A Linux Mint nem kér adatokat a felhasználókról, és nem köti őket le egyetlen alkalmazás vagy szoftvergyártóhoz sem. Emellett a rendszer nyílt forráskódú, ami lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy testreszabhassák a rendszert saját igényeik szerint. Ezen tulajdonságok miatt a Linux Mint rendszer ideális választás lehet olyan felhasználók számára, akik szeretnék elkerülni a kötöttségeket és a korlátozásokat, és szabadon használni a számítógépüket.
Sok okot lehet felsorolni, amiért jó lehet Windowsról Linuxra váltani azoknak, akik eddig szinte semmit nem hallottak erről. Elsőként, a Linux rendszer ingyenes és nyílt forráskódú, így nem kell fizetni érte, és a forráskódja szabadon módosítható más fejlesztők által. Másodszor, a Linux rendszer általában stabilabb és biztonságosabb, mint a Windows, mivel gyakran frissítik és javítják, így kevésbé hajlamosak a kártevők és a biztonsági rések megjelenésére.
Harmadszor, a Linux rendszer sokkal rugalmasabb, mint a Windows, mivel több különböző kiadása és asztali felülete létezik, így a felhasználók könnyedén megtalálhatják azt a verziót és felületet, amely a legjobban megfelel az igényeiknek. Negyedszer, a Linux rendszer sokkal kevesebb erőforrást igényel, mint a Windows, így az öregabb számítógépeken is jól működik, és gyorsabban fut.Végül, a Linux rendszer nagyon közösségcentrikus, ami azt jelenti, hogy a felhasználók széles köre áll rendelkezésre segítségnyújtásra és tanácsadásra a fórumokon és a dokumentációkban. Így, ha valami probléma merül fel, akkor gyakran könnyedén megoldható a közösség segítségével.
Mindezek miatt a Linux rendszer kiváló választás lehet azok számára, akik ingyenes, stabil, biztonságos, rugalmas és közösségcentrikus operációs rendszert keresnek, és szeretnék elkerülni a kötöttségeket és a korlátozásokat.
A Linux Mint egy népszerű és közkedvelt operációs rendszer, amely sok felhasználó számára ideális választás lehet. Ennek több oka is van.
Először is, a Linux Mint rendkívül könnyen használható, különösen a kezdő felhasználók számára. A rendszer előre telepített alkalmazásokat tartalmaz, így a felhasználók számára nem kell keresgélniük a szükséges programokat. Emellett az asztali felülete intuitív és egyszerűen használható, így a felhasználók könnyedén megtalálhatják azt, amire szükségük van.
Másodszor, a Linux Mint rendszer nagyon stabilitást és biztonságot kínál. A rendszer gyakran frissül és javítócsomagokat kap, amelyek segítenek megvédeni a kártevőktől és a biztonsági résektől. Emellett a Linux Mint rendszer alapértelmezetten nem tartalmaz olyan alkalmazásokat, amelyek gyengíthetik a biztonságot, így a felhasználók számára biztonságosabb választás lehet, mint más operációs rendszerek.
Harmadszor, a Linux Mint rendszer sok különböző asztali felülettel és verzióval rendelkezik, amelyek különböző igényeket elégítenek ki. A felhasználók könnyedén megtalálhatják azt a verziót és asztali felületet, amely a legjobban megfelel az igényeiknek. -
Egyébként nagyon egyszerű az oka annak, hogy miért nem használnak Windows helyett Linuxot az emberek desktopon (nagy tömegben): mert az inkumbest lényegében lehetetlen megverni. Ha a Linux tényleg mindenben jobb lenne egy kicsit, mint a Windows, akkor sem állnának át az emberek. Ahogy a Google mindig is a legnagyobb klasszikus kereső lesz, az AWS a legnagyobb cloud, az Android és az iOS a legnagyobb mobilplatform, és a Linux helyett sose lesz már más kernel új eszközön.
Kivéve, ha alapvető paradigmaváltás van egy területen, akkor lehet. Kialakult piacokon nem szokás legyőzni a domináns versenyzőt.
Tökre nem arról van szó, hogy technikailag mi a jobb egyébként.
-
-
válasz
CPT.Pirk #242 üzenetére
Ne vicceljunk mar, nem megyek at a Linuxos topicba, mert 20 eve foglalkozom Linuxszal (es az ottlevok 99%-anak sajnos lovese sincs a Linuxrol, kb. hobbifelhasznalo), es nem segitseget kerni jottem, hanem azt akartam leirni, hogy atlag usereknel, atlag felhasznalasnal felmerulnek nagyon kellemetlen problemak. Tudom, hogy lehet megpeccselt Chromeot hasznalni a celra, stb. stb., nem azert nincs nalam megpeccselve, mert nem tudom, hogy hogy kell.
Jelenleg egyebkent egzotikusabb problemaval szivok, azaz:
.. szoval hogy van egy 5K monitorom, amit Thunderbolton keresztul lehet hajtani. Ez 2 db 2.5K monitorkent mutatja magat, amit az X.org lekezel szepen, a Wayland viszont nem
X.org alatt viszont nem mukodik a GPU hotplug, ami azert problema, mert a kepen latszik, hogy a ket monitor ugyanabba a gepbe van beledugva, csak a jobb oldali monitor az egyik GPU-ba, a masik meg egy masik GPU-ba.. es qemu-n keresztul at van passzolva az egyik GPU egy virtualizalt Windowsnak, de a PCI eszkozok hotpluggolasaval az X-nek sajnos eleg sok baja van. Emellett a Resizable Bar support 3 eve nem tamogatott virtualizacio alatt, lasd: [link]
Ha erre van gondolatod (azaz igazan melyen ertesz a vfio-hoz), szivesen meghallgatom, de a hw dekodolassal ne farasszuk egymast
-
válasz
CPT.Pirk #239 üzenetére
vainfo: Supported profile and entrypoints
VAProfileNone : VAEntrypointVideoProc
VAProfileNone : VAEntrypointStats
VAProfileMPEG2Simple : VAEntrypointVLD
VAProfileMPEG2Main : VAEntrypointVLD
VAProfileH264Main : VAEntrypointVLD
VAProfileH264Main : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileH264High : VAEntrypointVLD
VAProfileH264High : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileJPEGBaseline : VAEntrypointVLD
VAProfileJPEGBaseline : VAEntrypointEncPicture
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointVLD
VAProfileH264ConstrainedBaseline: VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileVP8Version0_3 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCMain10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain10 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileVP9Profile0 : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile0 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileVP9Profile1 : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile1 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileVP9Profile2 : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile2 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileVP9Profile3 : VAEntrypointVLD
VAProfileVP9Profile3 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCMain12 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain422_10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain422_12 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain444 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain444 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCMain444_10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCMain444_10 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCMain444_12 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCSccMain10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain10 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileHEVCSccMain444 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain444 : VAEntrypointEncSliceLP
VAProfileAV1Profile0 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain444_10 : VAEntrypointVLD
VAProfileHEVCSccMain444_10 : VAEntrypointEncSliceLP -
-
Hw-gyorsitott videolejatszas desktopon mar jopar eve van, viszont a bongeszokben meg mindig nincs. Nemregiben a Chrome-ban megjelent egy flag, amivel lehet kiserletezni, de kulon kezzel be kell kapcsolni, tehat Mari neni laptopjat alapbol szenne fogja futeni.
Amit linkeltel, az a hwaccelerated rendering/decoding tamogatas desktopra, nem a hw accelerated decode bongeszon belul.
Pl. ezt megnyitni Linuxon a 1265U-s laptopomon 50% CPU-t hasznal, Windowson meg 3%-ot.
Szoval arra mutass megoldast, hogy pl. Wayland alatt hogy megy a 4K video a bongeszoben.
-
válasz
fatpingvin #196 üzenetére
Nem az installalassal van a baj, hanem h pl böngészőben videót nézni jóval magasabb CPU használat mellett lehet. Mivel az emberek nagy többsége laptopot használ, ezért ez probléma.
Vagy hogy Zoom alatt nem megy a screen share. Stb.
-
Szerintem nem -- nem a belenyulas az erdekes az esetek nagy tobbsegeben, hanem a debuggolas. Azaz valamit fejlesztesz vagy uzemeltetsz, es aztan nem erted, hogy miert nem mukodik, amit csinalsz. OSS-nel belenezhetsz a kodba, es akkor rajossz, h je, igen, ezert. Konkretan 1-2 eves tapasztalattal rendelkezo juniorok mar kihasznaljak, hogy bele lehet latni mittudomen, a JDK vagy a .Net forraskodjaba.
-
> Ezért renderelnek egész, azaz 2x-es skálázáson, majd a már raszteres (pixeles) képet onnan visszakicsinyítik 150 / 200 = 0,75-szeresérde. És megint nem személyes tapasztalat, de tudtommal a Mac is ezt teszi, ha pl. rádugsz egy 27"-es 4K-s monitort, és nem akarsz nagyi módot (200% scale).
A Mac valoban ezt csinalja, es kb. okes is, ahogy kinez. Vegulis alulmintavetelez egy nagyfelbontasu kepet. A Wayland _nem_ ezt csinalja, hanem ha mondjuk 150%-os skalazas van, akkor az alkalmazas 100%-on renderel, es a Wayland felnagyitja.
De most nezem, hogy tenyleg erkezik a mainline-ba a rendes fractional scaling, 3 hete mergeltek.
Mac-en is csak szovegeknel latszik a homalyossag, a Windows az, aki azt az okos trukkot csinalja, hogy a karaktereket hozzaigazitja a pixelekhez.
> Mármint... Az UI "toolkitnek" kell kapásból 150%-on renderelni, mint ahogy Windows-on is történik nem-retró alkalmazásokban.
Valojaban nem ez lesz a megoldas (ahogy Mac-en sem ez), hanem az, hogy a kompozitor egy nagyobb virtualis monitort mutat az UI toolkitnek, es aztan visszaskalaz alacsonyabb felbontasra.
Legalabbis en igy tudom, de nem vagyok annyira benne a dologban; en annyit latok, hogy az 27" 5K monitorom az jo Linux alatt, a 28" 4.5K az meg nem
-
Mondjuk ez az egész support dolog idejétmúlt egy csomó helyzetben, mert az OS jelentéktelen. Oké, hogy Linuxra deployolunk, de azon te semmit nem supportolsz, mert annyit látsz belőle, amennyi a konténerbe atszivarog (kernel).
A _valodi_ problemaknal az open-source iszonyatosan sokat segit, mert pillanatok alatt ki lehet hamozni olyasmiket, amiken a support ulne heteket.
-
Mindig azt szoktam mondani, hogy mutass egy olyan Linuxos desktopot, ami tudja kezelni a fractional scaling-et. Tehat van pl. egy 27"4 K monitor, ahol kb. 150%-os skalazast kellene hasznalni. Ezt sajnos a mai napig nem implementalja rendesen semmi. Be lehet allitani Wayland alatt, de homalyosak lesznek a betuk.
Persze hardvert venni tudni kell
, de vannak azert ilyesmik, amik eleg fajdalmasak. (Mondom mindezt ugy, hogy jelenleg Linux van a desktopon, mondjuk a jatekok qemu alatt levo Windowson mennek, elegge orultem, amikor sikerult megcsinalni a rendes GPU passthrough-t, de azert az atlagembertol nem elvarhato, h rajojjon, h melyik 6 PCIe eszkozt kell virtualizalni hozza, illetve hogy a bekapcsolt resizable bar mellett nem megy a virtualis gepben a GPU
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eladó Steam kulcsok kedvező áron!
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Azonnali készpénzes félkonfig / félgép felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
- LG 65B4 - 65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Légy a Gépek Mestere! Kamatmentes részletfizetési lehetőség!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest