Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atti1112

    aktív tag

    válasz NovaBlue #4537 üzenetére

    Kedves Nova ! Remélem , hogy többé sosem akadok össze grubbal :)
    Valahogyan sikerült kiirtanom a mocskot, de egy vírusnak is elmenne ez a dög.
    Csináltam mindent amit írtál és valamelyik kinyírta, bár nem jöttem rá melyik.
    Lényeg : linuxot soha többé....

    Ja : mondjátok már el nekem ,mint buta windowsos csókának miért jobb a linux ?
    Sima mezei usernak miért ajánlanak linuxot ? Sokkal bonyolultabb megcsinálni azon bármit ,amit próbáltam.Ami windowsban 2-3 egér-katt ,azért linuxban igen csak meg kell izzadni.
    Bár a SUSE 10.3 tök windowsos, de bonyolultabb. Az Ubuntu 7.1 tök windowsos csak bonyoultabb. A játékokokhoz külön emuláló progi kell, pl. wine.Ami meg linuxos játék ,az úgy is néz ki, már bocsi.Akkor mit esznek a linuxon az emberek ?
    Erre keresem a választ, de nem találom.Volt fent ,vagy 6 féle linux de 1ik bonyolultabb mint a másik.Ezt a mazók szeretik ? Nem értem....biztosan bennem va a hiba.Írjatok komoly érveket a linux mellé, hogy értsem miért nagyságrendekkel jobb mint a win.Fagy a windows.Nekem
    SP2-es XP-m van ,amit én faragtam magamnak és eddig 1x fagyott le 3 év alatt.Gyanús hogy valami codeckkel babráltam és azért volt.Azóta Kmplayert használok és abban benne van minden. Én nem akarok linux vs. windows csatát itt a fórumon, csak mondjatok érveket a linux mellett, hogy miért jobb ,egy nehezebben megtanulható és n.átlátható rendszer egy átlagos felhasználónak ? Ugyanis ők vannak többen.
    Köszi.

    Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

Új hozzászólás Aktív témák