- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Az Oppo Find X8 Ultra lett a legvékonyabb kameramobil
- Android szakmai topik
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
Új hozzászólás Aktív témák
-
BonFire
veterán
"Csak ismételni tudom magam. Komoly logikai problémák vannak."
Azért vetettem fel a fórumban.Ezt én így értem, ezt eddig is értettem, de mit csináljak a fölösleges cellákkal, bennük az összegekkel? Színezzem fehér alapon fehérre őket, hogy elrejtsem a tartalmukat? Az kissé gány lenne, nem beszélve arról, hogy hibát okozhatnak, ha véletlenül beléjük kattint az ember.
-
BonFire
veterán
válasz
csanyiadam #1105 üzenetére
Helló! Hogy tudok kivonni egy cellatartomány összegét egy másik cella összegéből? Már próbálkoztam mindenféle módon, de hibát ír ki.
=SUM(B34-B3:B32)
Mi ebben a hiba?=SUM(B34)-(B3:B32)
Ha arrébb rakom a zárójelet, az se jó.
=SUM(B3:B32)-(B34)
Ez két okból se jó,
1. nem a cella összegét szeretném kivonni a tartomány összegéből, hanem fordítva
2. tökmindegy, mert ez se működik
A feladat annyi lenne, hogy van egy számoszlop, azokat adja össze, majd ezt az összeget vonja ki egy bizonyos cellában megadott értékből. Sehogy se tudok megcsinálni egy ilyen pofonegyszerű feladatot.
Ui.: SUM nélkül se működik semmilyen variációban.
-
BonFire
veterán
Köszönöm! Tökéletesen működik. Bár ezt a szintaktikát holnapra tuti elfelejtem, elmentésre meg nem látok opciót. Írjam OneNote-ba, vagy mi legyen vele? Van egy Alternate Find and Replace plugin is telepítve, amiben tudok batch fájlokat szerkeszteni és menteni, csak annak meg nem ez a szintaktikája
Egyelőre elmentem valahová szükség esetére.
-
BonFire
veterán
Ez se jó, mert az & ugyan békén hagyja, amit megtalált
0.
de utána a megadott helyre beszúr egy szóközt, miután így fog kinézni:
0.+szóköz
És utána egy végtelen ciklusba kerül, mert ha kicserélte, utána újra fog találni egy keresési feltételeknek megfelelő számjegy+pont kombinációt.Így próbáltam:
A
[0-9]
nem is működik, mert az kettő db számjegyet jelöl ki. -
BonFire
veterán
Még mindig a Writerről (szövegszerkesztő) van szó. Semmiféle számformátum nincs. A szövegben a szám ugyanolyan karakter, mint az idézőjel meg a vessző.
Naponta kapok árlistákat szerkesztésre, és a megrendelő nem képes felfogni, hogy nincs ezres pont elválasztó, ezért nekem egyesével ki kell cserélni mint a tízezer helyen kézzel a pontot szóközre. Erre szeretnék automatikát.
A Find and Replace-szel nyilvánvalóan nem cseréltethetek le minden pontot szóközre, hiszen akkor az összes írásjelként szereplő pontot kicseréli a szövegben.
Olyan megoldás kell, ami
(keress bármilyen számot)pont(keress bármilyen számot) -> Találat: 9.9
(ne töröld ki a számot, amit megtaláltál és kijelöltél)ide tegyél egy szóközt(ne töröld ki a számot, amit kijelöltél) ->9 9Most szövegesen írtam le azt az utasítást, ami reguláris kifejezésként keresek. A Wordben volt egy olyan, hogy beraktam a stringet, és akkor nem törölte ki az első kijelölt karaktert. De ebbe nem működik ilyen.
Magyarán (és tényleg nem tudom ennél érthetőbben leírni) a számokat, amit megtalál, azt ne jelölje ki, csak a két szám között talátt pontot, mert ha a szám is ki van jelölődve, akkor el fog tűnni a csere során.
Ilyen is jó
keress két számjegy között pontot
cseréld le a két számjegy között található pontot szóközre -
-
BonFire
veterán
"És nálam a cserénél sem tüntet el semmit. Ha pontra keresek, nálam csak a pontot jelöli ki, nem a számot. Nem is értem, hogyan csinálhatná azt.
Nem tudom, nálad mi csinálja, de nálam teljesen jól működik minden."Akkor konkrét példát mondok, mert szerintem nem érthető, amit írtam.
Feladat: írjon olyan reguláris kifejezést, amivel a következő pontokat szóközökre cseréli.
Példa:
29.900 -> 29 900
14.590 -> 14 590
36.790 -> 36 790
48.190 -> 48 190
27.390 -> 27 390Erre keresek megoldást.
-
BonFire
veterán
Nem. Azt hogy? Olyan reguláris kifejezést keresek, amely a keresett cuccot meghagyja, csak a pontot cseréli ki
Keresés: \d.
Csere: ?A keresésben kijelöli a számot is, meg a mögötte lévő pontot, és kicseréli arra, amit megadtam. No de így eltűnik a szám is. Wordben volt, ilyen, amikor széttört szavakat egyesítettem, akkor meghagyta, amit megtalált, csak összerakta. Nem törölte ki.
Nem is találok olyat a LO-ban, hogy számformátum. Ez egy folyószöveg, benne random helyeken számokkal (árak). Mindegyik *@*** ponttal van elválasztva, és a hajam tépem, hogy kézzel kell egyesével cserélgetnem őket, mind a kétezret, mert a birka ügyfél csak azért is pontozza, hogy már milliószor mondtam neki, hogy ne csinálja.
-
BonFire
veterán
Sziasztok!
Hogy tudom keresés és cserével kicserélni a hülye pontokat nem törő szóközre az ezres tagolókból? Kaptam egy százoldalas doksit, és az összes ezres elválasztó helyett pontot nyomott bele a hülye. Pl:
25.000 helyett
25 000 nem törő szóközzel.Számra rákeresek ponttal, de ha kicseréltetem szóközre, akkor a számot is eltünteti, amit kijelölt!
Szóval hogy a számot hagyja meg nekem, csak cserélje ki a pontot nem törő szóközre.
-
BonFire
veterán
Van valakinek tapasztalata átjárásban az OO és a LO között? Van egy rakás munkahelyi doksi, manualok OO-ban szerkesztve. Itthon a LO-val meg tudom ezeket nyitni, vagy haza se hozzam?
-
BonFire
veterán
Helló!
Valaki mondja el a titkot, mert megesz a fene.
A Calc-ban a Shift+F4 billentyűkombinációnak a dokumentáció szerint be kéne szúrnia a sztringeket a cellahivatkozásba, de akárhogy nyomkodom, nekem nem jelennek meg a $-ek. v5.4.3.2 x64 van telepítve Win10-en
A másik, a feltételes formázás, amivel nem boldogulok. Szeretnék bizonyos szövegtaralmat kiemelni. Pl, ha a cella ilyeneket tartalmaz:
17/05536
17/04856
17/05598
17/04369Allor Excelben megadom, hogy a cella tartalmazza ezt: 55, és így az első és negyedik cellát színnel kiemeli. Na, most ezzel Calcban sehogy sem boldogulok, mert semmi nem történik. Kicsit teljesen másképp működik valami, és nem tudok rájönni, hogy mi a helyes módja ennek.
-
BonFire
veterán
válasz
kezdosql #704 üzenetére
Egyrészt engem felhasználóként érdekel a LO mint ingyenes alternatíva. Használom is évek óta, és eszembe sem jut az MS Office. Persze anno MS Office-ból szereztem a bizonyítványom, és az első időkben szopóka volt, hogy az összes alkalmazható kifejezés és kulcs használhatatlan, mert a LO-nak más a szintaktikája. Szépen lassan megtanultam, amire szükségem volt.
Nagy hátránya, hogy nincsenek olyan átfogó tananyagok, tutorialok, mint az MS Office-hoz. Legtöbb különleges megoldást kerülőúton, ilyen-olyan pluginok telepítésével kell megoldani, vagy angol nyelvű fórumokat kell túrni és sokat küszködni. De ez nem csak a LO-ra jellemző, hanem úgy általában minden szabad szoftverre. Nincs terméktámogatás, ügyfélszolgálat, hivatalos segédanyag. Csak felhasználók által összegereblyézett wiki.
Nekem minimális szövegszerkesztésre van szükségem. Néha írok vele egy-egy hivatalos levelet, amit aztán PDF-be mentek és úgy nyomtatok ki a könyvtárban. De még könyveket is korrektúrázok vele. Összetettebb számításokra szeretem a Calc-ot használni, de van benne egy rakás dolog, ami ellenkezőleg működik, mint Excelben, ezért nem is hiszem, hogy lenne valamilyen ultimate megoltás, ami pikk-pakk átjárhatóságot biztosít a két program között. Már csak azért sem, mert az MS Office forráskódja ugye nem nyilvános.
Ennek ellenére a munkahelyen, amikor arra van szükség, nem felejettem el, hogy kell Excelt használni, és nem származott hátrányom abból sem, hogy megtanultam a LO azon részét, amire nekem szükségem volt. Sok szabad szoftvert használok, és rátudok, hogy fapados, ronda, és néha az ujjamból kell kiszopnom a működését.
Akinek ez a cécó nem éri meg, kész megoldásokat akar, az megfizeti a kereskedelmi szoftvert, ahol mindent tálcán kínálnak.
-
BonFire
veterán
Ajánlom az oldalsávok használatát, és a megjelölt dolgokra fordíts figyelmet. Az Alternative Find and Replace életmentő lehet, főleg korrektúrázásnál.
Ha novellára, regényekre és a belőlük készített e-könyvre adod a fejed, ajánlatos megismerkedni a címsorokkal és stílus formázásokkal. A címsorok teszik lehetővé a kereshető tartalomjegyzéket és az áttekinthető, kereshető dokumentumot. Ha pedig karakterstílussal formázol mondjuk egy kurzív kiemelést, akkor az az ebookban is kurzív lesz. Ha csak menüből, akkor nem biztos.
-
BonFire
veterán
Ha Ctrl+Alt+Shift+V-vel illeszted be, akkor formázatlan szöveg lesz.
Másrészről én nem dolgoznék egy dokumentumban. Formázott doksiban pláne. Előbb legyen meg a fordítás nyers szövegként, aztán ráérsz formázgatni kedvedre. A bekezdésbehúzást, margókat beállíthatod előre, de a betűtípus és méret maradjon a végére.
-
BonFire
veterán
Lehet átmeneti üzemzavar vagy karbantartás. Azért van a torrent, hogy közben se álljon le az élet. Ajánlom a Qbittorrent klienst. Tegyél egy próbát vele.
-
BonFire
veterán
Sziasztok! Segítségre van szükségem.
Ha angol nyelvű szöveget írok Writerben, az 1-esen elhelyezett aposztróf ['] nem működik, helyettet francia idézőjelet rak a program [«]. Böngészőben, jegyzettömbben nincs probléma a kiosztással, csak Writerben. Nagyon frusztráló, és szeretném megszüntetni ezt az anomáliát.
Tippek?
-
BonFire
veterán
Nem szar, csak a Windows területi beállításait követi. Lásd a képen. Az én fentebbi screenshotom szerint működik.
-
BonFire
veterán
A PCFórumon épp most volt egy panasz rá, hogy az új verzióból származó DOCX a régebbi verziójú Office-szal nem kompatibilis; nem tudja a korrektúrázást rendesen megcsinálni, és a többi…
Én LO-t használok évek óta, de semmi hátrányát nem tapasztalom. Illetve egyet. Reguláris kifejezések keresésénél olykor elég hosszú ideig tart a javítás és keresés.
-
BonFire
veterán
válasz
BigBadPlaYeR #557 üzenetére
-
BonFire
veterán
válasz
muszurkefal #523 üzenetére
Én elhiszem, de még nem írtad le, melyik betűtípusról van szó. OS? Nekem is a legfrissebb LO van fenn, és elhiheted, én aztán rögtön kiszúrtam volna, ha így bugzik.
-
BonFire
veterán
válasz
muszurkefal #519 üzenetére
-
BonFire
veterán
Ütsz két vesszőt, majd írás végén a dupla vesszőket kicserélteted pontosvesszőre.
Vagy csinálsz egy egyéni billentyűzet-kiosztást, ami amúgy is nagyon tanácsos, ha a magyar helyesírási szabályoknak megfelelően akarunk írni. MS Keyboar Layout Creator – Nekem a gondolatjel és a magyar idézőjelek vannak kézre állítva, csak ajánlani tudom ezt a módszert.
A különféle nyelvi kiosztások között meg egyszerűen Win+szóközzel lehet váltani.
-
BonFire
veterán
Lehetséges, hogy van valami bugja, mivel az Alt Search plugin harmadik személytől származó fejlesztés, és ezért előfordulhat, hogy nem minden ízében kompatibilis. Mindenesetre a makrók annyi kézi munkát levesznek a vállunkról (ó, ez a gyönyörű képzavar!
), hogy akár még elégedettek lehetünk vele ennek ellenére is.
-
BonFire
veterán
Itt van az egész hóbelevanc, ami most már tökéletesen működik. (Kellett egy kicsit bogarászni benne…)
Megnyitod az Alternative Find & Replace-t; a Batch-re majd az Editre kattintasz. Kinyílik a Jegyzettömb. Bárhová, de az [End] elé beilleszted a következő sorokat:
[Name] Nyitó idézőjel
[Find]"\<
[Replace]„
[Parameters] MsgOff Regular
[Command] ReplaceAll[Name] Záró idézőjel
[Find]\>"
[Replace]”
[Parameters] MsgOff Regular
[Command] ReplaceAll; pont-idézőjel
[Find]\."
[Replace].”
[Parameters] MsgOff Regular
[Command] ReplaceAll; felkiáltójel-idézőjel
[Find]\!"
[Replace]!”
[Parameters] MsgOff Regular
[Command] ReplaceAll; kérdőjel-idézőjel
[Find]\?"
[Replace]?”
[Parameters] MsgOff Regular
[Command] ReplaceAllMentesz. Bezárod a keresőablakot. Mikor újra megnyitod, látni fogod a listában, hogy két új menüponttal bővült: Nyitó idézőjel; Záró idézőjel. Ezekre dupla kattintással lefutnak a makrók, és ki van cserélve vele az összes amerikai idézőjel magyarra.
-
BonFire
veterán
Csinálsz makrókat az idézőjelek cseréjére az Alternative Find & Replace pluginhoz. Ott el is mentheted a keresés és cseréket egy Batch fájlba. Az idézőjelek cseréje több lépésben történik, nyilván ha ezeket összerakod egyetlen makróba, akkor lefut minden további nélkül, így valahogy:
keresés:"\<
csere:„keresés:\>"
csere:”keresés.\>"
csere:”keresés?\>"
csere:”keresés!\>"
csere:”Regular expressions – pipa
Az utolsó három azért kell, mert sokszor mondat végén áll a záró idézőjel, így pont, kérdőjel és felkiáltójel után kell cserélni.
A többi hibajavításhoz is lehet makrót programozni.
-
BonFire
veterán
válasz
King Unique #478 üzenetére
„ha már az MSO alternatívájaként van hirdetve, akkor előnyös, ha a menü felépítése sem tér el annyira.”
Igen. Gondolom, a legfőbb szempont mindenképp ez volt. Ha a hegy nem megy Mohamedhez, ugye…
tlac: „a menük, meg almenük is csoportokba vannak rendezve, ott is tudni kell, hogy mi merre van”
Ez így van, számomra sokkal könnyebb egy betűvel írt listában kikeresni a menüpontot, mint egy olyan ikont keresni, amelyről nem tudom hover nélkül, hogy mit is ábrázol. A ritkábban használt menüpontoknak megvan az a veszélye, hogy évek alatt sem jegyzed meg, milyen ábra társult hozzá, és amikor néha mégis kell, akkor csak bámulsz, mint a boci, mert a háromszögben két kis vonalka semmit nem mond számodra. Bezzeg, ha ki van írva betűvel, hogy „kiskutya füle”, akkor egy laikus is könnyebben eligazodik.
-
BonFire
veterán
válasz
King Unique #476 üzenetére
Sajnos a mai napig nem vagyok képes megszokni a ribbont egyik szoftverben sem. A Windows Explorerben sem. Soha nem használom az ikonokat, számomra mission impossible nem összekeverni, milyen logika szerint vannak csoportosítva egy-egy tab alá. Tovább bonyolítja a dolgot, hogy olykor csoportokba rendeződnek a kisebb-nagyobb ikonok, ami így kissé zűrzavaros. Nekem a jelenjegi Gnome-style gombkészlet a legmenőbb. A tetszik a legjobban.
-
BonFire
veterán
válasz
sz.balazs.95 #437 üzenetére
Nem azt írta, hogy SSD-je van?
Nekem nincs SSD-m, de 2 illetve 3 másodperc alatt bebootolnak a programok egy jóval soványabb konfigon HDD-ről is. 30 másodpec az nagyon sok.
-
BonFire
veterán
A „meggyorsítani” fogalmat konkretizálni kéne. Mégis, mennyi idő alatt indulnak el a programok? Én most direkt lemértem. A LibreOffice képernyő 2 másodperc alatt bootol be (HDD-ről!), a Writer 3 másodperc alatt. Ezt én nem tartom lassúnak. Windows 10, legutolsó frissítésekkel megpakolva.
SSD-ről ennek az időnek a fele alatt kell indulnia.
-
BonFire
veterán
A gépemen egy egérfagyás miatt kénytelen voltam egy meleg resetet nyomni. Azóta a LibreOffice visszaállt gyári beállításokra. A kezdőképernyőn nincsenek a korábban megnyitott doksik. A Writer elfelejtette a nagyítást, újra bekapcsolt a helyesírás-ellenőrző, és ami a legrosszabb, visszaállít az óvodás ikonkészlet.
Nagyon szerettem azt a Gnome style ikont, de nem találom, hol állíthatnám vissza. A személyre szabásnál csak valami Firefox témákat ajánlgat. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel? (Legújabb verzsön.)
-
BonFire
veterán
Nem lehet, hogy előbb elosztja a 171-et hatvannal, aztán az nem lesz kerek szám, és amiatt vannak tizedesek?
A cella formátuma standard szám, tizedesjegyek száma 0. Mégis mutat olyan tizedest, aminek elvileg nem lenne szabad lennie.
Szerk: Megvan a hiba. Az a 171 egy átlag, amit a táblázat más celláiból számol ki a függvény. Ott van a sok kettes tizedesjegy, és ebből számolja ki az órát és percet a te függvényed, így pedig ugye eleve benne van a sok kettes. Persze az A1 cellában kikapcsolhatom a tizedesjegyek megjelenítését, de ez attól még ott marad. Valahogy meg kéne adnom neki, hogy átlag számításánál kerekítsen…
-
BonFire
veterán
Tud valaki segíteni Calc-függvényben?
Perceket szeretnék átkonvertálni óra és percre, valahogy így: 165 ► 2:45
Sehogy sem tudok rájönni a formulára, a YouTube-on is csak Excel van, abból is angol nyelvű, ami nem segít, ha függvények magyarok és a szintaktika is eltérő. -
BonFire
veterán
Sziasztok!
Bizonyos szavakat karakterstílussal kellene formáznom (pl dőlt vagy fékövér kiemelés) Writer dokumentumban. A Keresés és csere funkcióban azonban csak bekezdésstílust lehet kiválasztani. Bizonyos elemeket magyarul mindig kurzívval kell kiemelni (pl. hajók neveit), de ha simán csak megformáztatom a karaktert dőlt betűvel, arról a könyvolvasó szoftverek nem vesznek tudomást – ha nem szabályosan van megformázva.
Tudtok erre megoldást?
-
BonFire
veterán
válasz
sz.balazs.95 #349 üzenetére
Aha! Jól van, leesett. Kétfelé beszéltünk.
Mindenesetre most, hogy így kutatok az emlékezetemben, nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna időarányos ábrázolási módot életemben. Persze ettől még lehet, csak nem biztos, hogy olyan alapvető.
-
BonFire
veterán
válasz
sz.balazs.95 #344 üzenetére
„de a probléma továbbra is az, hogy mondjuk a 17:29 nem olyan távolságra van a 18:20-tól, mint amekkora távolságra van a 20:05-től a 20:20.”
Komolyan mondom, nem értem. (Nem kötekedésből, de tényleg!) Most direkt a kedvedért lementettem a képet, beraktam Illustratorba, és rajzoltam rá egy négyzetet, ami vonaltól-vonalig ér. Ezt a négyzetet lemásoltam és ráillesztettem az általad említett mezőkre, és láss csodát: tökéletesen illeszkedik. Hogy úgy mondjam, pixelpontosan ugyanolyan távolságra vannak egymástól a beosztások.
-
BonFire
veterán
válasz
sz.balazs.95 #335 üzenetére
„Akkor a grafikon miért nem egyenest ábrázol?
17: 29 - 18:20 = 51 perc
18:20 - 18:59 = 39 perc
18:59 - 19:16 = 17 perc
19:16 - 20:05 = 49 perc
20:05 - 20:20 = 15 perc
20:20 - 20:36 = 16 perc
20:36 - 20:49 = 13 perc”Bocs, de szerintem nem értjük egymást. Mivel mind a függőleges, mint a vízszintes beosztás egyenletes, a grafikon csak abban az esetben lehetne egyenes, ha a benne szereplő változók is egyformák lennének. Például mindenütt ugyanannyi percet ábrázolnának.
-
BonFire
veterán
válasz
sz.balazs.95 #331 üzenetére
Melyik nincs egyforma távolságra? Szemre minden jónak tűnik.
-
BonFire
veterán
válasz
t72killer #300 üzenetére
Próbálkozni kell, mert lehet, hogy van megoldás, csak kerülőúton. Én szándékosan kerestem ingyenes alternatívát, és a feladataim nagy részét meg is tudtam oldani benne. Az igaz, hogy a Word parancsait kukáznom kellett, de megtanultam helyette már más, LibreOffice-specifikusakat. Meg vannak beépülők, amelyek segítenek: ilyen a már említett Alternative Seach and Replace is.
Néhány dologra még nem találtam teljes értékű megoldást, de folyamatosan keresem.
-
BonFire
veterán
válasz
t72killer #292 üzenetére
Én úgy vettem észre, hogy Writerben nagyobb mennyiségű szöveg korrektúrázása jelentősen lassú Wordhöz képest. Például egy keresés-csere lefuttatása. Wordben pillanatok alatt megvolt, Writerben azonban sokszor hosszú-hosszú percekig eltart a művelet.
Én is örülnék neki, ha ez nem így menne; ha valaki tud rá megoldást, kíváncsian várom.
-
BonFire
veterán
válasz
szundybence #277 üzenetére
Egyébként sem keresnek rá az emberek matematikai képletekre, nem tudják a gyökvonást vagy görög betűket normál billentyűzeten leírni. A Wikipédián is az összes matematikai és kémiai képlet képként van beillesztve.
Azonban, hogy ne romoljon a minőség nagyítás esetén, sima jpeg vagy png helyett vektoros képet kell használni, mondjuk SVG-t, és akkor úgy fog viselkedni a kép, hogy az oldal nagyítására sem válik homályossá.
-
BonFire
veterán
Arra tud valaki megoldást, hogy a helyesírás ellenőrző ne vegye figyelembe a tulajdonneveket? Rohadt idegesítő egy ötvenszereplős regény minden egyes ragozott alakját kivételként kezelni, aztán ha félbeszakítjuk és másnap újra folytatjuk, akkor ismét elkezdi a hülyéskedést a nevekkel.
Oké, ez nem Writer-hülyeség, mert a Word is ezt csinálja, de gondoltam, hátha van valakinek erre ötlete.
-
BonFire
veterán
válasz
Gubek-Einste #268 üzenetére
Köszi, közben nagy nehezen megszültem a dolgokat. Bár az angol nyelvű szakirodalom eléggé száraz olvasmány lenne, tekintve, hogy a magyar nyelvűt is elég nehéz megérteni, ha az ember nem programozó. Mindenesetre sikerült, amit szerettem volna, csak három napig szoptam vele.
Arra nem sikerült rájönnöm, hogy bizonyos megnyitott dokumentumokba miért nem hajlandó címsorokat tenni – de nem is érdekel. Bug. Vágólapra tettem és bepakoltam egy új dokumentumba, és máris jó lett a címsor.
Ekszpressönöket meg olyan esetlegesen programoztam, ahogy tőlem telt, mindenesetre használhatók lettek.
-
BonFire
veterán
Sziasztok!
Könyvet szeretnék korrektúrázni Writerrel. Több problémám is van.
1. Hiába formázok címsorokat, a Navigátorban nincs címsor. Egy sem.
2. Nem működnek a keresési kifejezések. Sok hibát nem tudok kijavítani, hiányzik belőle a behelyettesítéses cserefunkció. Így pl a szétszakított sorok javítása és egyebek nem lehetségesek. A súgóban nem találok normális expressiont rá. Hogyan lehet bekezdést keresni meg a többi dolgot.Nincsenek ezek valahonnan összegyűjtve?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Assetto Corsa EVO
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- MasterDeeJay: Natív 3Dfx Glide Windows11 alatt Voodoo1 és Voodoo2-vel.
- Kuponkunyeráló
- Kerékpárosok, bringások ide!
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Formula-1
- Kazy Computers vélemények - tapasztalatok
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Autós topik
- További aktív témák...
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RTX 4070Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! "ÚJ" Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB SilentiumPC Signum SG1V TT 500W
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest