Hirdetés
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Apple Watch
- Fotók, videók mobillal
- Megvásárolható a Vivo X300 és X300 Pro Magyarországon, íme a hivatalos árak
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Telekom mobilszolgáltatások
- Fura kódnéven készül a HMD új készüléke
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Amazfit Bip 6 - jót olcsón
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
PociAti
őstag
válasz
intuicio
#26334
üzenetére
"... a mostani F40-en Global verzió van, ami 30 km/h-ra van állítva a régi 25 km/h helyett."
Nem a sebességet állították 30-ra, hanem "át van verve" a szoftvere. Egyharmados osztót kapott, ezáltal amikor 25 km/h-t mutat a kijelzője, akkor már 33,3 km/h sebességgel megy (és nem harminccal). Mérésem szerint inkább 33,125 km/h, ami a 1,325-ös szorzót jelent, de ez már tényleg csak apróság.
Csak azért mondom, mert vannak akik 5 km/h sebesség miatt is képesek hozzányúlni a géphez, tehát ha valaki azt szeretné, hogy 30 helyett 35-tel menjen a rollere, megcsinálják a változtatást, és nem érti hová tűnt a különbség, amiatt van, mert a kiindulási érték nem 30 volt, hanem kb. 33,2 km/h.
És ez az egyharmados osztó vonatkozik az odométerre is. A szoftver szerint 3.000 km-t futott rollerben valójában már inkább 4.000 km van (ha kezdetektől fogva ezzel a módszerrel volt megpiszkálva a rollere). Természetesen a napi megtett km-nek sem szabad hinni.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Linux Mint
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- PlayStation 5
- Szemüveges topik
- Battlefield 6
- Gitáros topic
- Apple Watch
- További aktív témák...
- Samsung C27JG50QQU Monitor
- Samsung Galaxy S23 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i3 10105F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman T4 Plus A-data 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


