Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    Érdekes ajánló lett. Xiaomi 12X-et simán ajánlanám S21FE mellett/helyett, patent kis telefon. Átlagembernek a kameraképessége is bőven megteszi, feltéve ha nem nagyítóval keresi a pixeleket benne. Aki szeret éjjel fotózni, állványon Gcammal remek képeket lehet készíteni vele. Üzemidő egy napra röhögve hozza a 6 órás SoT-ot. Kompakt, pörgős rendszer (mi több nélam semmi bug és hiba, de még reklám se!) és naprakész, most kapta meg a Novemberi frissítést is (oké, December másodikát írunk, de bumm, mindmeghalunk ettől) és nekem nincs fent a fejlesztői rom se.
    Huawei lehúzásán meg se lepődök, pedig bőven lehet ajánlani azt is, ha eltekintünk a szokásos marhaságon, ami 4 év után már unalmas (de még mindig jó gumicsont sajnos). Hardveresen bőven toppon van és itt nem az 5G-re gondolok, mert annak kihasználtsága még fényévekre van s mire lesz értelmes kiterjedése, addigra már bőven sok karácsonyi ajánló cikk fog születni.
    Én beruháztam egy Mate50Pro-ra amolyan előkarácsonyi ajándékként. És jól tettem. Igaz Pixel 7Pro lett volna eredetileg, de annak vétele füstbe ment.
    Asszem ennyi :) Köszi az ajánlót.

    Én amit ajánlanék ha kérdeznének: Samu S20FE, A52s, Xiaomi 12X, 12S Ultra, ami sajnos nem kapható és 11Lite 5G NE, Honor Magic 4 Pro, Huawei Mate40Pro vagy Mate50Pro (nincs Google!), Pixel 7Pro, legfőképp az optikai zoom miatt, Almánál meg tökmindegy melyik, de ha vennék, akkor Pro Max annak ellenére hogy akkora tégla hogy jaj (képalkotásban a 11 széria jön be nekem, esetleg a 12es). S22Ultrát azért nem írom, mert számomra nagyon béta telefon lett, és fotóban se jön be amit produkál.

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Aryon87

    félisten

    válasz pusszycat #12 üzenetére

    Nem váltam meg tőle, az is megvan. Megszoktam hogy felsőkategóriás telóim voltak többnyire, a 12X egy "átívelés" volt az új csúcsutódig, mert arra számítottam hogy a beázott P40Pro megadja magát hamar, de szerencse mai napig bírja az is, majd később kap egy belső cserét. Ennek ellenére a 12X marad a Gcam miatt, meg lényegében egy tartalék teló lesz a későbbiekben.

    sfdrakex: nem néztem meg a videót.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák