Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnnybe

    csendes tag

    Csáó!

    Nem: De miért nem?
    Kor: 22
    Munkakör: Rendszergazda, SZG értékesítő, +mindenes
    Végzetség:Közgazdasági érettségi +OKJ külker ügyintéző vizsga +GDF folyamatban (III. évfolyam) :) de megvan minden szigorlatom és vizsgám
    Nyelvtudás: Angol írott nyelv közép és szóban alap fokon
    Netto fizetés:43750 volt eddig most a kormány emelt pár százat szóval minimálbér.
    Egyéb:Semmi egyéb, sőt a helyi buszbérletemet sem fizetik pedig sok helyre kell mászkálnom munka ügyben, a kaját otthonról hozom.
    Hely: Tatabánya

    Egyébként 2 éve és 4 hónapja dolgozom minimálbérért ugyanitt a GDF tatabányai tagozatán 8 órában +néha (havonta) nyelvvizsgák miatt hétvégén is be kell jönnöm.

    Frankón én raktam itt össze a géptermet és a hálózatot is valamint a linux a novell és az XP szervert is én telepítettem, bár a linux konfigurálásához még nem értek. A munkaállomásokon Win98-at,2000-et és linuxot üzemeltetek, amiket a marharépa diákok (tisztelet annak aki nem) nagyon gyakran tönkrevágnak.

    Ezek mellett árajánlatot készítek, áruért megyek busszal, -ha monitort is kell cipelni akkor a főnök ladájával- és értékesítem a gépet.

    Gyakran végzek olyan munkát ami nem az én feladatom lenne csak nincs aki megcsinálja (tetőn hó lapátolás, falevél és hó eltakarítása az udvarról, vízóra és villanyóra leolvasás, egyéb fizikai meló és számlázás).
    Mivel a titkárnő nem bírta a strapát és felmondott, most már a telefonokat is én veszem ha tudom és a hallgatók rengeteg problémája is a nyakamba szakadt (indexek,viszgalapok).
    Ecdl vizsgákat is bonyolítunk ami miatt jelentősen megnő az adminisztratív feladataim száma is!
    Ugyanakkor a főnök delphi-s számlás programja miatt rengeteget futkosok a városban, mivel nem kifogástalanul működik hálózati használatban, ilyenkor előfordul, hogy az ügyfelek gépe a hibás, amit ott a helyszínen vagy későbbi kiszállás útján orvosolok ''természetesen'' INGYEN! (én ebből egy fillért sem látok)

    Mindez bruttó 50.000 HUF- ért cserébe. Elhihetitek hogy televan a fa*om már egy éve kb. de mivel a főiskolát is itt végzem még ki kellene bírni egy évig.
    Ha bármi javaslatotok van olyan munkahelyre ahhol jól fizetnek és ami mellett be tudom fejezni még az utolsó évet, légyszíves szóljatok. (nem baj ha dolgozni kell!)
    Előre is köszi! Sziasztok!

Új hozzászólás Aktív témák