Hirdetés
- Yettel topik
- A piac legerősebb kameráját ígéri a Xiaomi 17 Ultra
- Örömkönnyek és üres kezek a TriFold startjánál
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- iPhone topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Fotók, videók mobillal
- Itthon is elérhető a OnePlus 11 és a Buds Pro 2
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
axioma
#11100
üzenetére
"En tobb dologban nem ertek egyet a sonarlint-tel, de ettol me'g orulok hogy van, mert neha egyszeru teveszteseknel felhivja a figyelmet a potencialis hibara."
Akinek nem inge ne vegye magára, de én meg azt nem fogom soha megérteni, ha van egy tool aminek a célja a minőség javítása és igen népszerű akkor miért kell kiakadni ha valakinél esetleg jobban tudja a dolgokat? Én nem mondom azt, hogy nincs így de nem is értem ez.
"szornyek keletkeznek"
Én megint csak pont az ellentetjével találkoztam. Ha túl komplex egy metódus szól, hogy nagy. Szerintem ez pont jó. És az esetek 99%-ban igen, tudod még jobban fragmentálni a dolgokat.
Szerintem simán jó dolog, de tényleg, felőlem aki akarja használja aki nem nem. Én látok benne elég sok potenciált és tudást mögötte.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


