Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz soldi3r #59594 üzenetére

    Finoman szólva nem vagyok meggyőződve arról, hogy amekkora helye van a VGA-nak, egészséges dolog lenne kiiktatni vagy durván leszabályozni a dokkoló hűtését (ráadásul elég közel van a PCI-E slot az Ultrabay-hez, nekem meg eleve fontosabb volt a vinyó, mint az, hogy legyen a dokkolóban VGA). Amúgy eleve passzív HD5450-nel próbáltam ki.

    Zajos a benne lévő kis venti, ez van, csere elvileg megoldja ezt, de akkor sem hiszem, hogy még egyszer teszek bele VGA-t, ezért: "Nekem bootolni nem tudott a gép vele. Valószínűleg azért, mert túl sokat fogyaszt a konfigom bekapcsoláskor. Hotdokkolni viszont lehetett gond nélkül, és az altatás/ébresztés is tökéletesen működött." (innen) Ez ugyanígy megvolt nálam is, és ez így együtt már kicsit sok kényelmetlenség némi játékért cserébe az én pro-kontra listámban.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák